Rīgas futbola čempionāts
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 72 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 301
Ziņas
Līderi izglābjas no zaudējuma
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 23.6.2014
Pirmssvētku nedēļā tika aizvadītas kārtējās trīs Rīgas futbola čempionāta spēles. Centrālajā no tām tikās divas no turnīra tabulas vadošajām komandām, proti, FK “Rīnūži Rīga” un pašreizējā kopvērtējuma līdere “Monarhs-Flaminko”. Atspēlējot divu vārtu deficītu, pēdējā dažas minūtes pirms pamatlaika beigām izglābās no zaudējuma.

Divi Emīla Muižnieka vārti pirmā puslaika izskaņā un neilgi pēc pārtraukuma favorītu duelī ļāva “Rīnūži Rīga” vienībai iegūt komfortablu 2:0 handikapu, kuru gan sāncenši drīz spēja sadeldēt – Dmitrijam Zolotarjovam pietika ar minūtes intervālu, lai panāktu 1:2. Šāds rezultāts turējās līdz 86.minūtei, kad Jurijs Idionovs atjaunoja līdzsvaru, un ar šādu gala iznākumu – 2:2 – cīņa arī noslēdzās. Pēc trīs uzvaru sērijas “Rīnūži Rīga” pirmo reizi esošās sezonas ietvaros zaudēja punktus, tāpat arī pārtrauca “sauso” sēriju – līdz šim mačam komanda ne reizi nebija ielaidusi bumbu savos vārtos. Savukārt “monarhiem” pēc četru panākumu kaldināšanas čempionāta sākumā šis bija otrais neizšķirts pēc kārtas.

Ļoti rezultatīvi aizritēja spēkošanās starp FK “Carnikava” un “Dinamo Rīga”, pirmajiem svinot uzvaru ar 4:2. Piecus no sešiem vārtiem komandas guva jau sākotnējo 45 minūšu periodā, savukārt otrā puslaika izskaņā carnikavieši guva ceturtos jeb izšķirošos vārtus. Pa divām reizēm uzvarētāju rindās izcēlās Džeimss Velingtons De Oliveira Dutra un Kārlis Stirāns, kamēr Latvijas galvaspilsētu pārstāvošajam klubam precīzi sita Aleksejs Samoiļenko.

Ar identisku rezultātu tikpat vārtiem bagātā duelī pašreizējā titula ieguvēja RTU FC pārvarēja FK “Fortūna” pretestību, neraugoties uz to, ka pēdējie divreiz spēja atspēlēties (no 0:1 uz 1:1 un no 1:2 uz 2:2). “Studentiem” vārtus guva Andrejs Motiļs, Maksims Tarasovs, Anatolijs Maksimenko, bet vienu reizi bumba vārtos ielidoja no “Fortūna” futbolista. Savukārt sāncenšiem trāpīgi raidījumi Rolanda Ivanova un Stanislava Kreščenko kontā.

Pēc šīm spēlēm lielas izmaiņas kopvērtējuma tabulā nav notikušas – priekšgalā atrodas desmit punktu robežu sasniegušais kvartets, kurā ietilpst “Monarhs-Flaminko” (14), FC “Caramba Riga” (12), kā arī FK “Rīnūži Rīga” un RTU FC (abām 10).

Čempionāta rezultatīvāko futbolistu saraksta vadošajās vietās atrodas četrus vārtus guvušie Romāns Šimanovskis (FC “Caramba Riga”) un E.Muižnieks (“Rīnūži Rīga”).
Zibensziņas
2014.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa:

RTU FC - Monarhs-Flaminko 2:2(5:4 s.s.)
M.Stibels-Stivers 69; M.Cigankovs 90 + dz.k.90; S.Travkins dz.k.72; M.Jankovskis dz.k.83 - S.Sovtuss 45; M.Miholaps 90+3 + dz.k.83; V.Veinbergs dz.k.58; D.Zolotarjovs dz.k.72

spēles bildes

spēles video

VIDEO&PHOTO days kalendārs


Ziņas

Šodien uzsauc

Ziņu arhīvs© Futbola Turnīru Asociācija 2014, rakstiet fta@fta.lv. Admin