Rīgas futbola čempionāts 2015
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 8.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 179 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 953
Ziņas
Līdervienībām kārtējie panākumi; “Monarhs-Flaminko” un “Caramba Riga” cīnās neizšķirti
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 3.8.2015
Aizvadītajā nedēļā izspēlētas kārtējās Rīgas futbola čempionāta spēles, kurās panākumus guva praktiski visas šobrīd vadošā četrinieka komandas. Divu šo vienību starpā – duelī starp “Monarhs-Flaminko” un FC “Caramba Riga” – tika fiksēts neizšķirts gala iznākums, bet minimālu vadību kopvērtējuma tabulā saglabāja FK “Rīnūži Rīga”.

Nedēļas centrālajā mačā starp jau iepriekš minētajām “Monarhs-Flaminko” un “Caramba Riga” vienībām uzvarētājus noskaidrot tā arī nebija lemts. Cīņas 24.minūtē “monarhus” vadībā ar filigrāni realizētu 11 metru soda sitienu izvirzīja Aleksejs Baranovs, savukārt vēl nedaudz vēlāk “Caramba Riga” palika viena vīra skaitliskajā mazākumā – par sitienu ar elkoni tūlītēju noraidījumu saņēma Giorgi Diakvnišvili. Par spīti šādam notikumu pavērsienam komanda arī desmit cilvēku sastāvā pēc trim minūtēm spēja panākt izlīdzinājumu – ļoti precīzs sitiens vārtu apakšējā stūrī padevās Oļegam Semjonovam. Atlikušajā spēles gaitā rezultāts vairs nemainījās.

Abās pārējās nedēļas laikā aizvadītajās cīņās minētās vienības guva pārliecinošus panākumus. “Monarhs-Flaminko” ar 7:1 sagrāva “DSVK Traktors/JDFS Alberts”, pa diviem vārtiem gūstot Genriham Peršteinam, Dmitrijam Zolotarjovam un Vladislava Grigjanam, kamēr “Caramba Riga” “izrēķinājās” ar “Rīgas Futbola Skolu” – 7:0 un “hat-trick” Marselam Vapnem.

Vien ar minimālu 2:1 handikapu vienu no turnīra tabulas lejasgala komandām FC “Marienburg” prata pieveikt pašreizējā līdere FK “Rīnūži Rīga”, savukārt cita čempionāta favorīte FK “Lāčplēsis” atstāja “uz nulles” FK “Ādaži”, uzveicot sāncenšus ar 5:0.

Pieticīgs veikums nedēļas šķērsgriezumā šobrīd tabulas piektajā vietā esošajai RTU FC, kas atzina “Nikars-Salaspils” pārākumu (1:2), kā arī knapi izglābās no zaudējuma duelī ar FC “Marienburg” (2:2 un vēl otrā puslaika sākumā “Marienburg” bija 2:0 pārsvars).

Tieši starp piecām minētajām kopvērtējuma līderēm, visticamāk, arī izšķirsies šīs sezonas čempionāta zelta un pārējo godalgu liktenis. FK “Rīnūži” par punktu šobrīd apsteidz FC “Caramba Riga” un “Monarhs-Flaminko”, ceturtajā vietā esošā FK “Lāčplēsis” līderei zaudē četrus, bet vēl pozīciju zemāk ieņemošā RTU FC – astoņus punktus.

No pārējo komandu veikuma iepriekšējā nedēļā jāizceļ “Dinamo Rīga” vienība, kas mačā pret “Riga United FC” svinēja savu šīs sezonas pārliecinošāku uzvaru 8:1. Trīs zaudējumu sēriju pārtrauca SK “Upesciems”, spraigā cīniņā ar 4:3 uzveicot FK “Fortūna/Ogre”, savukārt īpaši patīkams notikums sacensību pastarītes FK “Ādaži” rēķinā – pirmā uzvara šā gada čempionātā, pateicoties 2:1 triumfam pār “Riga United FC”.

Sacensību rezultatīvāko spēlētāju sarakstā izmaiņas nav notikušas – arvien līdera statusā ar 25 vārtu guvumu atrodas FK “Rīnūži Rīga” pārstāvis Aleksandrs Čekulajevs, bet viņam visciešāk uz pēdām min 21 reizi trāpīgi situšais Nauris Baranovskis no SK “Upesciems”.

Visbiežāk sāncenšu vārtsargus pārspējusi FC “Caramba Riga”, proti, tas izdarīts 80 reizes, savukārt šobrīd korektākās vienības godu iemanto FK “Fortūna/Ogre”, kas nopelnījusi vien 15 brīdinājumus. Tāpat ne reizi šosezon tiesnešiem nav nācies noraidīt arī FC “Marienburg” futbolistus, taču dzeltenās kartītes viņiem ir vairāk – 24.
Zibensziņas
2015.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa:
FC Caramba Riga - Monarhs-Flaminko 0:0 (4:3 s.s.) A.Usovs dz.k.51 - A.Sazonovs dz.k.19

spēles bildes

spēles video

VIDEO&PHOTO days kalendārs


Ziņas

Šodien uzsauc
Kirils Butovskis
Kirils Butovskis

(Dinamo Rīga*)
23
Thiago Bomfim Oliveira Da Silva
Thiago Bomfim  Oliveira Da Silva

(FK Lāčplēsis)
35
Ringolds Prāvasts
Ringolds Prāvasts

(FK Ādaži)
39
Olafs Karlins
Olafs Karlins

(DSVK Traktors / JDFS Alberts)
40

Ziņu arhīvs© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin