Rīgas futbola čempionāts 2015
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 8.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 179 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 953
Ziņas
“Monarhs-Flaminko” atgriežas pirmajā vietā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 10.8.2015
Pēc iepriekšējā nedēļā aizvadītajām Rīgas futbola čempionāta spēlēm vadības grožus sacensību kopvērtējumā no jauna ieguva “Monarhs-Flaminko” vienība, kas svinēja divas pārliecinošas uzvaras. Savukārt abu nākamo tabulas pozīciju īpašnieču duelī starp FK “Rīnūži Rīga” un FC “Caramba Riga” pēdējā, gandrīz visu maču aizvadot viena vīra skaitliskajā vairākumā, guva virsroku ar rezultātu 3:1.

“Monarhi” nedēļas gaitā guva savu pārliecinošāko uzvaru šajā sezonā, ar 12:1 (!) sagraujot čempionāta pastarīti FK “Ādaži”. Uzvarētāju rindās ar četriem precīziem sitieniem atzīmējās Aleksejs Baranovs, trīs reizes precīzs bija Oļegs Kravčenko, savukārt “dubli” realizēja Vladislavs Grigjans un Genrihs Peršteins. Tāpat “monarhi” neatstāja pretiniekiem ne mazākās cerības uz labvēlīgu mača gala iznākumu arī cīņā ar “Dinamo Rīga”, liekot sāncenšiem kapitulēt ar 2:8 (“hat-trick” O.Kravčenko un V.Grigjanam).

Nedēļas centrālajā spēlē svarīgu panākumu, kā minēts, guva FC “Caramba Riga”, kas lielāko mača daļu pavadot skaitliskajā vairākumā, izbraukumā pārspēja FK “Rīnūži Rīga”. Laukuma saimniekiem jau astotajā minūtē par nesportisku rīcību noraidījumu saņēma Dmitrijs Telešs, taču par spīti šādam notikumu pavērsienam viņiem pirmajiem izdevās iegūt vadību – 23.minūtē rezultātu atklāja Jurijs Macuks. Spēles turpmākā gaita gan risinājās FC “Caramba Riga” vīriem labvēlīgā gaisotnē – puslaika izskaņā Sergejs Golubevs no piespeles no sutra sitiena panāca izlīdzinājumu, drīz pēc pārtraukuma Kārlis Putāns guva otros vārtus, bet viesu pārsvaru pilnībā astoņas minūtes pirms tiesneša beigu svilpes nostiprināja Marsels Vapne.

Uzvaras svinēja arī abas vēl nepieminētās vadošā tabulas piecinieka vienības. FK “Lāčplēsis” ar 6:1 pārspēja FC “Marienburg”, kamēr RTU FC lika kapitulēt SK “Upesciems” (3:0) un DSVK “Traktors/JDFS Alberts” (5:2) komandām.

“Monarhs-Flaminko” šobrīd čempionāta kopvērtējumā par trim punktiem apsteidz FC “Caramba Riga”, par pieciem FK “Rīnūži Rīga”, bet par septiņiem – FK “Lāčplēsis” un RTU FC “blices”.

No pārējiem turnīra rezultātiem jāatzīmē FK “Fortūna/Ogre” ļoti pārliecinošā uzvara pār “ādažniekiem” (6:1 un trīs vārti Aleksandram Zotimovam), kā arī “Rīgas Futbola Skolas” atspēlēšanās no 0:1 un gūtais panākums mačā ar “Riga United FC” – 2:1.

Čempionāta rezultatīvāko spēlētāju saraksta augšgalā pārmaiņas nav notikušas – joprojām līdera statusā atrodas FK “Rīnūži Rīga” pārstāvis Aleksandrs Čekulajevs ar 25 vārtu guvumiem, bet par četriem precīziem sitieniem mazāk ir Naurim Baranovskim no SK “Upesciems”.
Zibensziņas
2015.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa:
FC Caramba Riga - Monarhs-Flaminko 0:0 (4:3 s.s.) A.Usovs dz.k.51 - A.Sazonovs dz.k.19

spēles bildes

spēles video

VIDEO&PHOTO days kalendārs


Ziņas

Šodien uzsauc
Kirils Butovskis
Kirils Butovskis

(Dinamo Rīga*)
23
Thiago Bomfim Oliveira Da Silva
Thiago Bomfim  Oliveira Da Silva

(FK Lāčplēsis)
35
Ringolds Prāvasts
Ringolds Prāvasts

(FK Ādaži)
39
Olafs Karlins
Olafs Karlins

(DSVK Traktors / JDFS Alberts)
40

Ziņu arhīvs© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin