Rīgas futbola čempionāts 2015
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 8.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 179 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 953
Ziņas
Iezīmējas līderu trijnieks
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 25.8.2015
Arvien lielākus apgriezienus uzņem Rīgas futbola čempionāts, kur otrā apļa vidū iezīmējies izteikts līderu trijnieks – “Monarhs-Flaminko”, FK “Rīnūži Rīga” un FC “Caramba Riga”. Nedaudz atpalikušas no šī trio ir RTU FC un FK “Lāčplēsis” vienības, kuras ilgstoši sastādīja konkurenci pārējām līderēm, taču otrā apļa ietvaros pagaidām nav spējušas parādīt tik stabilu sniegumu.

Pašreizējā kopvērtējuma tabulas līdere “Monarhs-Flaminko” aizvadītās nedēļas laikā svinēja divus panākumus. Svarīgā mačā pret FK “Lācplēsis” šī brīža pirmās vietas īpašniece guva “sauso” uzvaru (4:0), divus vārtus gūstot Sergejam Travkinam, bet pa reizei ar precīziem sitieniem izceļoties Vladislavam Grigjanam un Oļegam Kravčenko. Tāpat “Monarhs-Flaminko” apliecināja savu pārākumu arī duelī ar “Nikars-Salaspils”, uzveicot sāncenšus ar 3:1. Uzvarētāju rindās rezultatīvi raidījumi padevās O.Kravčenko, Dmitrijam Zolotarjovam un Jurim Idionovam, savukārt pretiniekiem prestiža vārtus guva Vjačeslavs Miņins.

Ļoti spraigs cīniņš risinājās starp FK “Rīnūži Rīga” un RTU FC komandām. Pirmā, kas šobrīd ir turnīra vicelīdere, 55.minūtē panāca 3:0 pārsvaru (“dublis” Rihardam Ščogolam, bet vieni vārti Dmitrijam Jakovļevam), taču “studenti” pie šāda notikumu scenārija nesamierinājās un prata divus vārtus atspēlēt, no kuriem otros Maksims Seļivončiks guva jau tiesneša pieliktās mača piektās kompensācijas minūtes laikā. Gala rezultātā – 3:2 FK “Rīnūži Rīga” triumfs.

Par trim punktiem kopējo punktu bagāžu nedēļas šķērsgriezumā papildināja arīdzan FC “Caramba Riga”, kas ar 2:0 uzveica FK “Fortūna/Ogre” vienību. Pirmā puslaika izskaņā rezultātu atklāja Romāns Šimanovskis, savukārt jau tuvāk tiesneša beigu svilpei Romāns Sulackis savas pārstāvētās komandas handikapu dubultoja.

No iepriekšējās nedēļas rezultātiem noteikti jāatzīmē arīdzan FK “Lāčplēsis” graujošā – 10:2 – uzvara pār “DSVK Traktors/JDFS Alberts”. Trīs vārtus uzvarētājiem guva Markuss Vinikuss Hess de Oliveira, savukārt pretinieki kopš cīņas 54.minūtes bija spiesti spēlēt viena vīra skaitliskajā mazākumā, jo atkārtotu brīdinājumu nopelnīja Jurģis Ozoliņš.

Sacensību tabulā šobrīd līderes statusā, kā minēts, atrodas “Monarhs-Flaminko” (51), kurai ļoti cieši uz pēdām min FK “Rīnūži Rīga” (49) un FC “Caramba Riga” (48), savukārt jau desmit punktu atstatumā no pirmās vietas īpašnieces atrodas RTU FC un FK “Lāčplēsis” (abām pa 41).

Sestajā pozīcijā ar 36 punktiem nostiprinājusies SK “Upesciems”, kas nedēļas laikā guva divas uzvaras, pārspējot “Riga United” FC (7:0) un “Dinamo Rīga” (4:1). Katrā no šiem mačiem “dubli” realizēja Nauris Baranovskis, kurš tādējādi čempionāta rezultatīvāko futbolistu sarakstā no līdera Aleksandra Čekulajeva (“Rīnūži Rīga”) atpaliek vairs tikai par vienu trāpīgu raidījumu (25 pret 26).

Vēl no aizvadītās nedēļas rezultātiem Rīgas čempionātā jāizceļ divu turnīra lejasgala vienību savstarpējā cīņa, kurā FC “Marienburg” jau otro reizi sezonā ar identisku 2:1 pārsvaru uzveica FK “Ādaži” komandu.

Jāpiemin arī Rīgas kausa izcīņas ceturtdaļfināla kārtas otrā mača norise, kurā pagājušo sestdien RTU FC savā laukumā ar rezultātu 3:2 uzveica SK “Upesciems”. Pusfinālā “studentus” gaidīs tikšanās ar FK “Rīnūži Rīga” un “Riga United” pāra veiksminieku, kamēr vēl viena jau labāko kvartetā vietu nodrošinājusī vienība SK “Babīte” spēkosies par vietu kausa izcīņas finālā ar FK “Lāčplēsis” un FC “Marienburg” pāra uzvarētāju.
Zibensziņas
2015.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa:
FC Caramba Riga - Monarhs-Flaminko 0:0 (4:3 s.s.) A.Usovs dz.k.51 - A.Sazonovs dz.k.19

spēles bildes

spēles video

VIDEO&PHOTO days kalendārs


Ziņas

Šodien uzsauc

Ziņu arhīvs© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin