Rīgas futbola čempionāts 2015
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 8.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 179 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 953
Ziņas
Kārtējā līderu maiņa – pirmajā vietā izvirzās “Rīnūži Rīga”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 17.8.2015
Rīgas futbola čempionātā notikusi kārtējā līderu maiņa – pateicoties divām izcīnītajām uzvarām, pirmajā vietā pēc neilga pārtraukuma atkal izvirzījusies FK “Rīnūži Rīga”, apsteidzot līdzšinējo vadības grožu turētāju “Monarhs-Flaminko” vienību. Uz ceturto vietu izdevies pacelties RTU FC komandai, kura no vadošā kvarteta sekmīgi “izspiedusi” FK “Lāčplēsis”.

“Rīnūži Rīga” futbolisti aizvadītās kalendārās nedēļas šķērsgriezumā svinēja divus panākumus. Vispirms jaunā turnīra līdere, jau pirmo mača 22 minūšu laikā gūstot trīs bezatbildes vārtus, ar rezultātu 4:2 pārspēja “Nikars-Salaspils” vienību, savukārt nākamajā cīniņā atstāja “uz nulles” sāncenšus no “DSVK Traktors/JDFS Alberts” – 5:0. Pēdējā no pieminētajiem dueļiem uzvarētāju rindās “dubli” realizēja Pāvels Ņikitonovs, bet vienu reizi precīzs bija šī brīža rezultatīvākais čempionāta futbolists Aleksandrs Čekulajevs, kuram tie bija jau 26. vārti sacensību gaitā.

Iepriekšējās nedēļas centrālajā spēlē FC “Caramba Riga” negaidīti pārliecinoši ar 6:1 uzveica citu favorītu lokam pieskaitāmo vienību FK “Lāčplēsis” (divi vārti Romānam Šimanovskim). Līdz ar šo neveiksmi FK “Lāčplēsis” atkrita uz piekto vietu kopvērtējuma tabulā, palaižot sev priekšā RTU FC “blici”, kas savā vienīgajā spēlē ar 7:0 sagrāva “Riga United FC” (“dubli” realizēja Maksims Selivončiks, Kirils Grigorovs un Mārtiņš Akmentiņš).

Čempionāta tabulā FK “Rīnūži Rīga” (46) par punktu apsteidz gan “Caramba Riga” (45), gan arī “Monarhs-Flaminko” (45) – pēdējā pagājušās nedēļas gaitā laukumā neizgāja. Piecus punktus līderei zaudē RTU FC (41), bet jau astoņus – FK “Lāčplēsis” (38).

No vēl nepieminētajiem aizgājušās nedēļas dueļiem jāpiemin pastarītes FK “Ādaži” divi kārtējie zaudējumi cīņās ar SK “Upesciems” (2:4) un “Rīgas Futbola Skolu” (1:5), kā arī citas tabulas lejasgala vienības FC “Marienburg” iekšēja rakstura ķibeles, kā rezultātā komanda nespēja nokomplektēt sastāvu mačam ar FK “Fortūna/Ogre” un kopā ar naudas sodu saņēma tehnisko zaudējumu 0:3.

Pagājušās nedēļas izskaņā startēja arī Rīgas kausa izcīņa, kuras izloze risinājās pirms pusotras nedēļas notikušā mača FK “Rīnūži Rīga” un FC “Caramba Riga” pārtraukumā. Kausa turnīram pieteicās septiņas no regulārās sezonas dalībniecēm, kā arī SK “Babīte”. Tieši ar pēdējās līdzdalību un minimālu 1:0 uzvaru pār “Monarhs-Flaminko” 15. augustā Latvijas Universitātes (LU) stadionā tika atklātas galvaspilsētas kausa sacensības. Vienīgos vārtus “Babīte” guva neilgi pēc otrā puslaika sākumā, kad ar precīzu sitienu izcēlās Edgars Kārkliņš.

Pārējos ceturtdaļfināla pāros 22. augustā RTU stadionā RTU FC tiksies ar SK “Upesciems”, 24. augustā Rīgas 49. vidusskolas mākslīgā seguma laukumā FK “Lāčplēsis” uzņems FC “Marienburg”, savukārt augusta pēdējā dienā pašreizējā regulārā čempionāta līdere “Rīnūži Rīga” Šeibeļa stadionā cīkstēsies ar “Riga United FC”.

Pusfinālus paredzēts aizvadīt laika periodā no 31. augusta līdz 20. septembrim, bet Rīgas kausa izcīņas fināla mačs plānots 27. septembrī.

Kā zināms, pērn par Rīgas kausa izcīņas uzvarētāju kļuva FC „Caramba Riga” vienība, kas fināla spēlē RTU stadionā pēcspēles 11 metru sitienu sērijā uzveica „Monarhs-Flaminko” komandu.
Zibensziņas
2015.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa:
FC Caramba Riga - Monarhs-Flaminko 0:0 (4:3 s.s.) A.Usovs dz.k.51 - A.Sazonovs dz.k.19

spēles bildes

spēles video

VIDEO&PHOTO days kalendārs


Ziņas

Šodien uzsauc
Ēriks Kaņķis
Ēriks Kaņķis

(Nikars-Salaspils*)
21

Ziņu arhīvs© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin