Rīgas futbola čempionāts 2016
Pēdējo reizi atjaunots: svētdien, 9.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 153 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 721
SK Upesciems
Upesciema st.
 
 
 
 

#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Dāvis Krastiņš
Dāvis Krastiņš
Aizsargs32
Aigars Celms
Aigars Celms
Pussargs36
Alvis Šeranda
Alvis Šeranda
Uzbrucējs40
Toms Strazdiņš
Toms Strazdiņš
1Uzbrucējs33
Roberts Kārlis Prauliņš
Roberts Kārlis Prauliņš
Pussargs24
Kristaps Kokins
Kristaps Kokins
Aizsargs28
Māris Prombergs
Māris Prombergs
1Uzbrucējs36
Reinis Groskops
Reinis Groskops
5Pussargs26
Kristaps Rakštelis 1.līga
Kristaps Rakštelis 1.līga
Pussargs28
1Andris Dreismanis
Andris Dreismanis
1Vārtsargs42
2Oskars Odiņš
Oskars Odiņš
1Aizsargs35
4Andis Saukums
Andis Saukums
13Aizsargs38
5Artūrs Lazdiņš
Artūrs Lazdiņš
1Pussargs31
6Ivars Zvirbulis
Ivars Zvirbulis
Pussargs52
7Toms Vecvagars
Toms Vecvagars
Pussargs24
8Ivars Vīnbergs
Ivars Vīnbergs
11Aizsargs44
9Ivars Banģeris
Ivars Banģeris
Pussargs37
10Igors Teremko
Igors Teremko
11Aizsargs43
11Edijs Daņilovs
Edijs Daņilovs
Pussargs42
12Māris Pilsētnieks
Māris Pilsētnieks
232Pussargs33
13Nauris Baranovskis 1.līga
Nauris Baranovskis 1.līga
211Uzbrucējs39
14Jānis Zants
Jānis Zants
11Pussargs44
15Jānis Daugulis
Jānis Daugulis
Aizsargs29
17Aigars Lazdiņš
Aigars Lazdiņš
11Aizsargs26
18Gatis Zankovskis
Gatis Zankovskis
92Pussargs38
19Jorens Grīntāls
Jorens Grīntāls
11Pussargs42
20Mārcis Zicmanis
Mārcis Zicmanis
Pussargs42
21Jānis Avots
Jānis Avots
31Uzbrucējs33
21Jānis Priede 1.līga
Jānis Priede 1.līga
11Pussargs28
22Ivars Lukaševics
Ivars Lukaševics
31Aizsargs38
23Andžejs Pokšāns
Andžejs Pokšāns
32Pussargs33
25Kaspars Laizāns
Kaspars Laizāns
Aizsargs39
33Mārcis Remdenieks
Mārcis Remdenieks
Vārtsargs35

Kopā iesisti vārti: 50   |   Vidējais komandas vecums: 35.5


Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.PunktiVārti
1.Progress/Super Nova* 1:0
0:0
0:3
1:0
3:1
4:1
2:0
0:2
3:2
2:1
3:1
0:1
2:0
5:2
3:0
2:1
9:0
2:0
5:1
2:0
9:0
8:0
5:1
5:0
6185%76:17
2.FC Caramba Riga 0:0
0:1
6:1
0:0
5:1
2:1
0:1
3:0
4:0
1:2
6:2
3:1
1:2
0:1
2:0
1:1
3:1
11:2
3:1
2:0
2:0
10:1
3:-
8:1
5171%76:20
3.Rīnūži/BEITAR* 0:1
3:0
0:0
1:6
2:3
5:0
2:0
3:7
3:3
2:1
6:1
3:0
2:0
0:1
2:1
1:1
14:0
3:1
13:0
8:0
11:1
2:0
6:1
15:0
5171%107:28
4.AMOKO/02 1:4
1:3
1:2
1:5
0:5
3:2
1:3
0:1
0:0
1:1
5:3
3:0
7:1
12:0
2:3
7:0
2:1
3:0
0:2
4:0
2:1
4:1
5:0
8:3
4157%73:41
5.SK Babīte 2* 2:0
0:2
0:3
1:0
7:3
0:2
1:0
3:1
3:3
5:1
-:3
1:2
3:0
2:0
1:4
0:1
-:3
1:4
2:0
1:3
4:0
8:4
4:0
3:3
3853%52:42
6.Monarhs-Flaminko 1:2
2:3
2:1
0:4
1:2
3:3
1:1
0:0
1:5
3:3
2:1
1:1
2:1
2:2
5:2
2:3
1:3
3:2
3:0
1:1
2:0
5:0
5:1
5:0
3751%53:41
7.Salaspils FS 1:0
1:3
1:3
2:6
0:3
1:6
0:3
3:5
2:1
3:-
1:1
1:2
3:1
0:2
1:0
2:3
4:1
0:3
3:1
0:1
6:3
6:1
2:0
6:2
3447%49:51
8.Dinamo Rīga 2:5
0:2
1:0
2:1
1:0
0:2
0:12
1:7
0:2
0:3
2:2
1:2
2:0
1:3
3:1
3:2
2:4
4:3
3:1
2:2
4:2
3:5
6:2
2:2
3346%45:65
9.Riga United FC 1:2
0:3
1:1
0:2
1:1
1:2
0:7
3:2
1:0
4:1
3:2
2:5
3:2
0:1
2:3
1:3
1:0
2:6
5:0
3:0
2:1
0:5
1:0
1:1
3346%38:50
10.SK Upesciems 0:2
0:9
2:11
1:3
1:3
0:14
0:3
1:2
4:1
3:-
2:3
3:1
3:0
1:4
3:4
4:2
6:2
0:1
5:0
1:2
2:4
5:1
1:1
5:1
2839%53:74
11.Olaine 0:2
1:5
0:2
1:3
0:8
0:13
0:4
2:0
3:1
0:2
1:1
0:3
1:0
1:3
2:2
1:3
0:3
0:5
2:1
0:5
4:3
0:3
0:0
3:2
2129%22:74
12.FK Fortūna/Ogre 0:8
0:9
1:10
0:2
0:2
1:11
1:4
1:2
4:8
0:4
0:5
0:2
1:6
3:6
5:3
2:4
5:0
1:2
1:5
4:2
3:0
3:4
4:0
6:1
1825%46:100
13.Optibet Traktors 0:5
1:5
1:8
-:3
0:15
1:6
3:8
0:5
3:3
0:4
0:5
1:5
2:6
0:2
2:2
2:6
1:1
0:1
1:5
1:1
2:3
0:0
1:6
0:4
57%22:109
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 19:45, 3.maijā AMOKO/02 - SK Upesciems 2:1
Protokols
ceturtdien 20:30, 12.maijā Olaine - SK Upesciems 2:1
Protokols
trešdien 20:00, 18.maijā SK Babīte 2* - SK Upesciems -:3
pirmdien 19:30, 23.maijā SK Upesciems - Dinamo Rīga 3:4 (Foto)
Protokols
ceturtdien 19:30, 26.maijā SK Upesciems - Rīnūži/BEITAR* 1:3
Protokols
pirmdien 19:30, 30.maijā Salaspils FS - SK Upesciems 4:1
Protokols
pirmdien 19:30, 6.jūnijā SK Upesciems - FK Fortūna/Ogre 2:4 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 19:30, 20.jūnijā SK Upesciems - FC Caramba Riga 2:11
Protokols
pirmdien 19:30, 27.jūnijā SK Upesciems - Monarhs-Flaminko 2:3
Protokols
ceturtdien 20:45, 30.jūnijā Riga United FC - SK Upesciems 1:0
Protokols
ceturtdien 19:30, 7.jūlijā SK Upesciems - Optibet Traktors 1:1
Protokols
pirmdien 19:30, 11.jūlijā Rīnūži/BEITAR* - SK Upesciems 14:0
Protokols
trešdien 19:30, 13.jūlijā SK Upesciems - AMOKO/02 0:3
Protokols
pirmdien 19:30, 18.jūlijā Optibet Traktors - SK Upesciems 1:5 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 19:00, 22.jūlijā Monarhs-Flaminko - SK Upesciems 1:3
Protokols
pirmdien 19:30, 25.jūlijā SK Upesciems - SK Babīte 2* 4:1
Protokols
pirmdien 19:30, 8.augustā SK Upesciems - Olaine 5:0
Protokols
ceturtdien 19:30, 11.augustā SK Upesciems - Salaspils FS 3:0
Protokols
ceturtdien 19:30, 18.augustā FK Fortūna/Ogre - SK Upesciems 1:5
Protokols
pirmdien 19:00, 22.augustā SK Upesciems - Riga United FC 6:2
Protokols
piektdien 20:45, 2.septembrī FC Caramba Riga - SK Upesciems 3:1
Protokols
pirmdien 18:45, 5.septembrī Dinamo Rīga - SK Upesciems 2:4
Protokols
pirmdien 18:30, 12.septembrī SK Upesciems - Progress/Super Nova* 0:2
Protokols
pirmdien 20:00, 19.septembrī Progress/Super Nova* - SK Upesciems 9:0
Protokols
© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin