Rīgas futbola čempionāts 2016
Pēdējo reizi atjaunots: svētdien, 9.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 153 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 721
SK Babīte 2*
Piņķu st.
 
 

#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Mihails Miholaps
Mihails Miholaps
Uzbrucējs44
Ivan Zhuravlev
Ivan Zhuravlev
Uzbrucējs22
David Kashapov
David Kashapov
Pussargs-
Mihails Lesnojs
Mihails Lesnojs
11Aizsargs20
Arturs Birnbaums
Arturs Birnbaums
Aizsargs-
Ralfs Kamergrauzis
Ralfs Kamergrauzis
Uzbrucējs-
Vladislavs Dolganovs
Vladislavs Dolganovs
Aizsargs-
Kristaps Šefers
Kristaps Šefers
Uzbrucējs-
Niks Krastiņš
Niks Krastiņš
Pussargs-
Artjoms Paličevs
Artjoms Paličevs
Aizsargs-
Madars Liepiņlauskis
Madars Liepiņlauskis
4Aizsargs20
Aleksejs Kucenko
Aleksejs Kucenko
Pussargs21
Khojiakbar Jurakhonov
Khojiakbar Jurakhonov
Pussargs24
Andrei Sopin
Andrei Sopin
1Pussargs-
Igors Labuts
Igors Labuts
Vārtsargs28
Miodrag Todorovic
Miodrag Todorovic
Pussargs23
1Vjačeslavs Kudrjavcevs
Vjačeslavs Kudrjavcevs
Vārtsargs21
2Elvis Studāns
Elvis Studāns
1Aizsargs23
3Vladislavs Kuzmins
Vladislavs Kuzmins
1Aizsargs23
4Viktors Baikovs
Viktors Baikovs
Pussargs23
5Maksims Vasiļevs
Maksims Vasiļevs
63Pussargs25
6Mihails Akentjevs
Mihails Akentjevs
Pussargs19
7Artjoms Vorobjovs
Artjoms Vorobjovs
21Pussargs19
8Vadims Avdeevs
Vadims Avdeevs
Pussargs23
9Daniels Kapkovs
Daniels Kapkovs
1Pussargs19
10Klaus Bode
Klaus Bode
Pussargs27
11Ronalds Smans
Ronalds Smans
52Pussargs21
12Antons Remezs
Antons Remezs
1Vārtsargs20
13Mihails Čebotarjovs
Mihails Čebotarjovs
6Uzbrucējs46
13Ņikita Romanenko
Ņikita Romanenko
Pussargs24
15Dmitrii Khokhlov
Dmitrii Khokhlov
Pussargs24
16Jaroslavs Morozs
Jaroslavs Morozs
2Vārtsargs22
17Daniels Paperno
Daniels Paperno
2Pussargs20
19Nikita Žarovs
Nikita Žarovs
61Aizsargs20
21Edgars Kārkliņš
Edgars Kārkliņš
2Uzbrucējs27
22Oto Šeļegovičs
Oto Šeļegovičs
Aizsargs21
23Saimants Ščerbaks
Saimants Ščerbaks
22Pussargs23
24Andris Briškens
Andris Briškens
4Uzbrucējs23
26Aleksandr Maksimov
Aleksandr Maksimov
1Aizsargs24
27Niks Savaļnieks
Niks Savaļnieks
Uzbrucējs32
29Leo Salmiņš
Leo Salmiņš
7Uzbrucējs21
30Jevgenijs Tumanjans
Jevgenijs Tumanjans
1Uzbrucējs-
33Tigrans Bagdasarjans
Tigrans Bagdasarjans
Aizsargs23
43Rustam Nasibov
Rustam Nasibov
1Aizsargs20
45Aleksandrs Vaguščenko
Aleksandrs Vaguščenko
1Aizsargs21
70Aleksejs Rosoha
Aleksejs Rosoha
156Uzbrucējs24
70Jeyhun Jafarov
Jeyhun Jafarov
Pussargs22
72Viktors Terentjevs
Viktors Terentjevs
Aizsargs44
88Nikita Bunin
Nikita Bunin
2Uzbrucējs24
88Nenad Vasic
Nenad Vasic
2Aizsargs25

Kopā iesisti vārti: 60   |   Vidējais komandas vecums: 24.3


Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.PunktiVārti
1.Progress/Super Nova* 1:0
0:0
0:3
1:0
3:1
4:1
2:0
0:2
3:2
2:1
3:1
0:1
2:0
5:2
3:0
2:1
9:0
2:0
5:1
2:0
9:0
8:0
5:1
5:0
6185%76:17
2.FC Caramba Riga 0:0
0:1
6:1
0:0
5:1
2:1
0:1
3:0
4:0
1:2
6:2
3:1
1:2
0:1
2:0
1:1
3:1
11:2
3:1
2:0
2:0
10:1
3:-
8:1
5171%76:20
3.Rīnūži/BEITAR* 0:1
3:0
0:0
1:6
2:3
5:0
2:0
3:7
3:3
2:1
6:1
3:0
2:0
0:1
2:1
1:1
14:0
3:1
13:0
8:0
11:1
2:0
6:1
15:0
5171%107:28
4.AMOKO/02 1:4
1:3
1:2
1:5
0:5
3:2
1:3
0:1
0:0
1:1
5:3
3:0
7:1
12:0
2:3
7:0
2:1
3:0
0:2
4:0
2:1
4:1
5:0
8:3
4157%73:41
5.SK Babīte 2* 2:0
0:2
0:3
1:0
7:3
0:2
1:0
3:1
3:3
5:1
-:3
1:2
3:0
2:0
1:4
0:1
-:3
1:4
2:0
1:3
4:0
8:4
4:0
3:3
3853%52:42
6.Monarhs-Flaminko 1:2
2:3
2:1
0:4
1:2
3:3
1:1
0:0
1:5
3:3
2:1
1:1
2:1
2:2
5:2
2:3
1:3
3:2
3:0
1:1
2:0
5:0
5:1
5:0
3751%53:41
7.Salaspils FS 1:0
1:3
1:3
2:6
0:3
1:6
0:3
3:5
2:1
3:-
1:1
1:2
3:1
0:2
1:0
2:3
4:1
0:3
3:1
0:1
6:3
6:1
2:0
6:2
3447%49:51
8.Dinamo Rīga 2:5
0:2
1:0
2:1
1:0
0:2
0:12
1:7
0:2
0:3
2:2
1:2
2:0
1:3
3:1
3:2
2:4
4:3
3:1
2:2
4:2
3:5
6:2
2:2
3346%45:65
9.Riga United FC 1:2
0:3
1:1
0:2
1:1
1:2
0:7
3:2
1:0
4:1
3:2
2:5
3:2
0:1
2:3
1:3
1:0
2:6
5:0
3:0
2:1
0:5
1:0
1:1
3346%38:50
10.SK Upesciems 0:2
0:9
2:11
1:3
1:3
0:14
0:3
1:2
4:1
3:-
2:3
3:1
3:0
1:4
3:4
4:2
6:2
0:1
5:0
1:2
2:4
5:1
1:1
5:1
2839%53:74
11.Olaine 0:2
1:5
0:2
1:3
0:8
0:13
0:4
2:0
3:1
0:2
1:1
0:3
1:0
1:3
2:2
1:3
0:3
0:5
2:1
0:5
4:3
0:3
0:0
3:2
2129%22:74
12.FK Fortūna/Ogre 0:8
0:9
1:10
0:2
0:2
1:11
1:4
1:2
4:8
0:4
0:5
0:2
1:6
3:6
5:3
2:4
5:0
1:2
1:5
4:2
3:0
3:4
4:0
6:1
1825%46:100
13.Optibet Traktors 0:5
1:5
1:8
-:3
0:15
1:6
3:8
0:5
3:3
0:4
0:5
1:5
2:6
0:2
2:2
2:6
1:1
0:1
1:5
1:1
2:3
0:0
1:6
0:4
57%22:109
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 19:45, 4.maijā SK Babīte 2* - Dinamo Rīga 3:0
Protokols
trešdien 19:45, 11.maijā SK Babīte 2* - AMOKO/02 1:0 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 20:00, 18.maijā SK Babīte 2* - SK Upesciems -:3
trešdien 20:00, 25.maijā SK Babīte 2* - Salaspils FS -:3
piektdien 20:00, 3.jūnijā SK Babīte 2* - FK Fortūna/Ogre 4:0
Protokols
trešdien 20:00, 8.jūnijā SK Babīte 2* - Riga United FC 1:4
Protokols
piektdien 20:00, 10.jūnijā SK Babīte 2* - FC Caramba Riga 0:3
Protokols
piektdien 20:00, 17.jūnijā SK Babīte 2* - Progress/Super Nova* 2:0
Protokols
trešdien 20:00, 22.jūnijā SK Babīte 2* - Olaine 2:0
Protokols
trešdien 20:00, 29.jūnijā SK Babīte 2* - Optibet Traktors 4:0
Protokols
ceturtdien 19:45, 7.jūlijā Rīnūži/BEITAR* - SK Babīte 2* 2:0
Protokols
otrdien 19:30, 12.jūlijā Dinamo Rīga - SK Babīte 2* 0:2
Protokols
ceturtdien 19:15, 14.jūlijā Optibet Traktors - SK Babīte 2* 3:3
Protokols
otrdien 19:45, 19.jūlijā AMOKO/02 - SK Babīte 2* 1:3
Protokols
pirmdien 19:30, 25.jūlijā SK Upesciems - SK Babīte 2* 4:1
Protokols
trešdien 20:00, 27.jūlijā SK Babīte 2* - Monarhs-Flaminko 3:3
Protokols
pirmdien 19:30, 1.augustā Salaspils FS - SK Babīte 2* 2:1
Protokols
otrdien 19:30, 9.augustā Monarhs-Flaminko - SK Babīte 2* 1:5 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 20:45, 15.augustā Riga United FC - SK Babīte 2* 1:0
Protokols
trešdien 19:00, 24.augustā Progress/Super Nova* - SK Babīte 2* 2:0
Protokols
piektdien 20:30, 2.septembrī Olaine - SK Babīte 2* 3:1
Protokols
piektdien 20:45, 9.septembrī FC Caramba Riga - SK Babīte 2* 0:1
Protokols
pirmdien 18:30, 12.septembrī SK Babīte 2* - Rīnūži/BEITAR* 7:3
Protokols
ceturtdien 19:30, 15.septembrī FK Fortūna/Ogre - SK Babīte 2* 4:8
Protokols
© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin