Rīgas futbola čempionāts 2016
Pēdējo reizi atjaunots: svētdien, 9.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 153 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 721
Ziņas
FC “Caramba Riga” gūst divas uzvaras un pietuvojas līderei
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 4.7.2016
Izcīnot divus panākumus pērnās nedēļas šķērsgriezumā, uz otro vietu Rīgas futbola čempionātā pacēlusies pagājušās sezonas čempione FC “Caramba Riga”, kas tādējādi no līderes “Rīnūži/BEITAR” atpaliek vairs tikai divus punktus. Tikmēr trešajā pozīcijā, neraugoties uz diviem piedzīvotajiem zaudējumiem, šobrīd ierindojas “Salaspils” FS vienība.

Divi Sergeja Golubeva un vieni Vitālija Makejeva vārtu guvumi ļāva FC “Caramba Riga” vienībai ļoti svarīgā mačā ar 3:1 uzveikt tiešo sāncensi “Salaspils” FS vienību, kurai vienīgo reizi precīzi sita Ruslans Keirāns. Tikmēr cīņa starp turnīra vicelīderi un kopvērtējuma pastarīti “Optibet Traktors” nenotika, jo pēdējā nespēja pulcēt sastāvu, tādējādi saņemot tehnisko zaudējumu. Jāpiebilst, ka šis mačs bija čempionātā pirmais, kam vajadzēja notikt pēc atjauninātajiem Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) futbola noteikumiem, kas Latvijas mērogā stājas spēkā no šā gada 1. jūlija.

Pašreizējā Rīgas čempionāta līdere “Rīnūži/BEITAR”, kas turnīrā startē ārpus konkurences, savā vienīgajā pērnās nedēļas cīniņā ar 5:0 lika kapitulēt “AMOKO/02”, divus vārtus gūstot Aleksandram Čekulajevam, kurš ar kopumā 28 trāpīgiem raidījumiem arvien ir pārliecinošs sacensību rezultatīvākais spēlētājs.

Tikmēr jau minētā “Salaspils” FS komanda piedzīvoja neveiksmi arī savā otrajā mačā, piekāpjoties “Olaine” vienībai – 0:1. Vienīgo reizi 90 minūšu laikā vārti tika gūti pirmā puslaika sākumā, kad precīzs sitiens padevās Ričardam Jirgensonam. Neraugoties uz diviem zaudējumiem nedēļas gaitā, “salaspilieši” saglabāja vietu turnīra tabulas pirmajā trijniekā.

Citā mačā divi Alekseja Rosohas vārtu guvumi ļāva SK “Babīte 2” ar 4:0 sagraut “Optibet Traktors”, kamēr vēl viena turnīra favorītu lokam pieskaitīta komanda – “Monarhs-Flaminko” – līdz ar Dmitrija Prohorova 84.minūtē realizēto izšķirošo precīzo sitienu ar 3:2 pārspēja SK “Upesciems”.

No atlikušajām spēlēm vēl jāizceļ “Dinamo Rīga” pēc četru neuzvarētu maču sērijas sasniegtais triumfs pār FK “Fortūna/Ogre” (4:2), kā arī “Riga United FC” minimālais panākums pret SK “Upesciems” – 1:0.

Ja turnīra vadošajam trijniekam ir izdevies neliels atrāviens pār konkurentēm, tad tālākais izkārtojums kopvērtējumā ir visnotaļ blīvs – komandas, kas ieņem vietas no ceturtās līdz septītajai, izkārtojušās trīs punktu intervālā. To vidū ietilpst SK “Babīte 2” (18), “AMOKO/02” un “Riga United FC” (abām pa 16) un “Monarhs-Flaminko” (15), kamēr vēl turpat netālu atrodas arī “Progress/Super Nova” (13) un FK “Fortūna/Ogre” (12).
Zibensziņas
2016.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa: 1:0
FC Caramba Riga-SK Babīte2
R.Šimanovskis 85, P.Skalenko dz.k.36, M.Savinovs dz.k.86, V.Čistjakovs s.k.90+1 - A.Maksimovs dz.k.21, K.Bode dz.k.74

spēles video un foto

VIDEO&PHOTO days kalendārs


Ziņas

Šodien uzsauc
Romans Belovs
Romans Belovs

(Salaspils FS)
24
Pāvels Ņikitonovs
Pāvels Ņikitonovs

(Salaspils FS)
28

Ziņu arhīvs

© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin