Rīgas futbola čempionāts 2016
Pēdējo reizi atjaunots: svētdien, 9.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 153 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 721
Progress/Super Nova*
Ostvaldas vsk. mākslīgais l-ms
 
 
 
 

#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Alekss Regža
Alekss Regža
81Pussargs26
Ouattara Ibrahima
Ouattara Ibrahima
Vārtsargs24
Igors Barinovs
Igors Barinovs
Aizsargs27
Oļegs Tkačovs
Oļegs Tkačovs
Aizsargs25
Ismael Sidibe
Ismael Sidibe
Pussargs23
Doumbia Mamadou Ibrahim
Doumbia Mamadou Ibrahim
Pussargs24
1Ramini Samharadze
Ramini Samharadze
Vārtsargs23
2Bogdans Ņesterenko
Bogdans Ņesterenko
Aizsargs37
3Kārlis Liepiņš
Kārlis Liepiņš
3Aizsargs22
4Aigars Višņevskis
Aigars Višņevskis
7Aizsargs22
5Vladislavs Ždaņko
Vladislavs Ždaņko
11Aizsargs29
6Dmitrijs Telešs
Dmitrijs Telešs
44Pussargs28
7Voldemārs Baroniņš
Voldemārs Baroniņš
12Pussargs26
7Jurijs Dementjevs
Jurijs Dementjevs
22Pussargs23
9Vugar Askerov
Vugar Askerov
3031Uzbrucējs36
10Daniils Hvojņickis
Daniils Hvojņickis
Pussargs23
11Orkhan Hasanalijev
Orkhan Hasanalijev
91Uzbrucējs26
12Edgars Strautiņš
Edgars Strautiņš
12Aizsargs26
15Normunds Kaļķis
Normunds Kaļķis
Pussargs30
15Sandis Ārājs
Sandis Ārājs
1Aizsargs22
16Vjačeslavs Serdcevs
Vjačeslavs Serdcevs
Vārtsargs21
17Artašess Daneļjans
Artašess Daneļjans
Pussargs27
19Patriks Malvess
Patriks Malvess
1Uzbrucējs25
22Iļja Šeptuns
Iļja Šeptuns
Pussargs26
24Andrejs Andrejevs
Andrejs Andrejevs
1Aizsargs23
25Romans Jakušenoks
Romans Jakušenoks
Pussargs23
26Aleksandrs Romanovskis
Aleksandrs Romanovskis
6Uzbrucējs23
27Rihards Miščenko
Rihards Miščenko
Aizsargs22
28Timurs Šafins
Timurs Šafins
31Pussargs23
29Ņikita Petrovs
Ņikita Petrovs
11Uzbrucējs23
30Kristaps Ratnieks
Kristaps Ratnieks
Aizsargs23
81Marks Bogdanovs
Marks Bogdanovs
Vārtsargs34

Kopā iesisti vārti: 75   |   Vidējais komandas vecums: 25.5


Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.PunktiVārti
1.Progress/Super Nova* 1:0
0:0
0:3
1:0
3:1
4:1
2:0
0:2
3:2
2:1
3:1
0:1
2:0
5:2
3:0
2:1
9:0
2:0
5:1
2:0
9:0
8:0
5:1
5:0
6185%76:17
2.FC Caramba Riga 0:0
0:1
6:1
0:0
5:1
2:1
0:1
3:0
4:0
1:2
6:2
3:1
1:2
0:1
2:0
1:1
3:1
11:2
3:1
2:0
2:0
10:1
3:-
8:1
5171%76:20
3.Rīnūži/BEITAR* 0:1
3:0
0:0
1:6
2:3
5:0
2:0
3:7
3:3
2:1
6:1
3:0
2:0
0:1
2:1
1:1
14:0
3:1
13:0
8:0
11:1
2:0
6:1
15:0
5171%107:28
4.AMOKO/02 1:4
1:3
1:2
1:5
0:5
3:2
1:3
0:1
0:0
1:1
5:3
3:0
7:1
12:0
2:3
7:0
2:1
3:0
0:2
4:0
2:1
4:1
5:0
8:3
4157%73:41
5.SK Babīte 2* 2:0
0:2
0:3
1:0
7:3
0:2
1:0
3:1
3:3
5:1
-:3
1:2
3:0
2:0
1:4
0:1
-:3
1:4
2:0
1:3
4:0
8:4
4:0
3:3
3853%52:42
6.Monarhs-Flaminko 1:2
2:3
2:1
0:4
1:2
3:3
1:1
0:0
1:5
3:3
2:1
1:1
2:1
2:2
5:2
2:3
1:3
3:2
3:0
1:1
2:0
5:0
5:1
5:0
3751%53:41
7.Salaspils FS 1:0
1:3
1:3
2:6
0:3
1:6
0:3
3:5
2:1
3:-
1:1
1:2
3:1
0:2
1:0
2:3
4:1
0:3
3:1
0:1
6:3
6:1
2:0
6:2
3447%49:51
8.Dinamo Rīga 2:5
0:2
1:0
2:1
1:0
0:2
0:12
1:7
0:2
0:3
2:2
1:2
2:0
1:3
3:1
3:2
2:4
4:3
3:1
2:2
4:2
3:5
6:2
2:2
3346%45:65
9.Riga United FC 1:2
0:3
1:1
0:2
1:1
1:2
0:7
3:2
1:0
4:1
3:2
2:5
3:2
0:1
2:3
1:3
1:0
2:6
5:0
3:0
2:1
0:5
1:0
1:1
3346%38:50
10.SK Upesciems 0:2
0:9
2:11
1:3
1:3
0:14
0:3
1:2
4:1
3:-
2:3
3:1
3:0
1:4
3:4
4:2
6:2
0:1
5:0
1:2
2:4
5:1
1:1
5:1
2839%53:74
11.Olaine 0:2
1:5
0:2
1:3
0:8
0:13
0:4
2:0
3:1
0:2
1:1
0:3
1:0
1:3
2:2
1:3
0:3
0:5
2:1
0:5
4:3
0:3
0:0
3:2
2129%22:74
12.FK Fortūna/Ogre 0:8
0:9
1:10
0:2
0:2
1:11
1:4
1:2
4:8
0:4
0:5
0:2
1:6
3:6
5:3
2:4
5:0
1:2
1:5
4:2
3:0
3:4
4:0
6:1
1825%46:100
13.Optibet Traktors 0:5
1:5
1:8
-:3
0:15
1:6
3:8
0:5
3:3
0:4
0:5
1:5
2:6
0:2
2:2
2:6
1:1
0:1
1:5
1:1
2:3
0:0
1:6
0:4
57%22:109
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 20:30, 17.maijā Olaine - Progress/Super Nova* 0:2
Protokols
trešdien 19:00, 25.maijā Progress/Super Nova* - Optibet Traktors 5:1
Protokols
piektdien 20:45, 27.maijā FC Caramba Riga - Progress/Super Nova* 0:0
Protokols
otrdien 19:30, 31.maijā Dinamo Rīga - Progress/Super Nova* 2:5 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 19:45, 7.jūnijā Progress/Super Nova* - AMOKO/02 3:1
Protokols
pirmdien 20:00, 13.jūnijā Progress/Super Nova* - Rīnūži/BEITAR* 0:3 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 20:00, 17.jūnijā SK Babīte 2* - Progress/Super Nova* 2:0
Protokols
pirmdien 19:30, 20.jūnijā Salaspils FS - Progress/Super Nova* 1:0
Protokols
trešdien 19:00, 6.jūlijā Progress/Super Nova* - Riga United FC 3:0
Protokols
otrdien 20:30, 12.jūlijā Progress/Super Nova* - Olaine 5:1
Protokols
ceturtdien 19:30, 14.jūlijā Rīnūži/BEITAR* - Progress/Super Nova* 0:1
Protokols
pirmdien 19:30, 18.jūlijā Progress/Super Nova* - Monarhs-Flaminko 3:2
Protokols
ceturtdien 19:30, 21.jūlijā FK Fortūna/Ogre - Progress/Super Nova* 0:8
Protokols
trešdien 19:00, 27.jūlijā Progress/Super Nova* - FC Caramba Riga 1:0 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 19:15, 4.augustā Optibet Traktors - Progress/Super Nova* 0:5
Protokols
pirmdien 19:30, 8.augustā Progress/Super Nova* - Dinamo Rīga 2:0
Protokols
otrdien 19:45, 16.augustā AMOKO/02 - Progress/Super Nova* 1:4
Protokols
trešdien 19:00, 24.augustā Progress/Super Nova* - SK Babīte 2* 2:0
Protokols
pirmdien 19:00, 29.augustā Progress/Super Nova* - FK Fortūna/Ogre 9:0
Protokols
piektdien 18:45, 9.septembrī Monarhs-Flaminko - Progress/Super Nova* 1:2 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 18:30, 12.septembrī SK Upesciems - Progress/Super Nova* 0:2
Protokols
pirmdien 20:00, 19.septembrī Progress/Super Nova* - SK Upesciems 9:0
Protokols
trešdien 19:00, 21.septembrī Progress/Super Nova* - Salaspils FS 3:1
Protokols
ceturtdien 20:45, 29.septembrī Riga United FC - Progress/Super Nova* 1:2
Protokols
© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin