Rīgas futbola čempionāts 2016
Pēdējo reizi atjaunots: svētdien, 9.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 153 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 721
Optibet Traktors
Ķeizermeža mākslīgais l-ms
 
 
 
 

#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Kristaps Kvelde
Kristaps Kvelde
11Aizsargs35
1Ronalds Ābols
Ronalds Ābols
Vārtsargs43
1Māris Jucmanis
Māris Jucmanis
11Uzbrucējs41
2Jānis Bisenieks
Jānis Bisenieks
11Aizsargs35
4Egīls Lūsis
Egīls Lūsis
1Aizsargs35
5Aigars Vītols
Aigars Vītols
Vārtsargs49
5Dāvis Varakājs
Dāvis Varakājs
1Vārtsargs26
6Mārtiņš Grinfelds
Mārtiņš Grinfelds
2Pussargs30
6Edijs Dolnieks
Edijs Dolnieks
1Pussargs44
7Ģirts Kalniņš
Ģirts Kalniņš
12Uzbrucējs40
8Ģirts Sprancis
Ģirts Sprancis
Pussargs42
9Kārlis Emsis
Kārlis Emsis
5Pussargs49
10Jānis Skroderis
Jānis Skroderis
11Aizsargs36
11Olafs Karlins
Olafs Karlins
12Pussargs39
12Harijs Toms
Harijs Toms
32Pussargs33
13Mārtiņš Kalniņš
Mārtiņš Kalniņš
21Aizsargs35
14Gundars Madelis
Gundars Madelis
Aizsargs35
15Aivars Ermičs
Aivars Ermičs
12Uzbrucējs48
16Artūrs Zālītis
Artūrs Zālītis
13Pussargs35
17Jurģis Ozoliņš
Jurģis Ozoliņš
11Uzbrucējs41
19Ivars Dišereits
Ivars Dišereits
1Uzbrucējs28
20Gatis Drēviņš
Gatis Drēviņš
Aizsargs42
21Pauls Sondors
Pauls Sondors
Pussargs36
22Ģirts Fiļipovs
Ģirts Fiļipovs
1Aizsargs40
23Matīss Ramiņš
Matīss Ramiņš
1Uzbrucējs33
30Edijs Šlesers
Edijs Šlesers
21Pussargs34
37Māris Akmentiņš
Māris Akmentiņš
1Aizsargs46
39Edgars Prauliņš
Edgars Prauliņš
2Aizsargs28
41Ņikita Avdejevs
Ņikita Avdejevs
Aizsargs29
55Karlis Lejnieks
Karlis Lejnieks
Uzbrucējs31
70Renārs Vucāns
Renārs Vucāns
1Pussargs42
72Ģirts Smilškalns
Ģirts Smilškalns
6Pussargs47
76Arnis Būmanis
Arnis Būmanis
11Aizsargs43
88Dainis Kovals
Dainis Kovals
2Pussargs43
99Edgars Buļs
Edgars Buļs
Uzbrucējs37

Kopā iesisti vārti: 23   |   Vidējais komandas vecums: 38


Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.PunktiVārti
1.Progress/Super Nova* 1:0
0:0
0:3
1:0
3:1
4:1
2:0
0:2
3:2
2:1
3:1
0:1
2:0
5:2
3:0
2:1
9:0
2:0
5:1
2:0
9:0
8:0
5:1
5:0
6185%76:17
2.FC Caramba Riga 0:0
0:1
6:1
0:0
5:1
2:1
0:1
3:0
4:0
1:2
6:2
3:1
1:2
0:1
2:0
1:1
3:1
11:2
3:1
2:0
2:0
10:1
3:-
8:1
5171%76:20
3.Rīnūži/BEITAR* 0:1
3:0
0:0
1:6
2:3
5:0
2:0
3:7
3:3
2:1
6:1
3:0
2:0
0:1
2:1
1:1
14:0
3:1
13:0
8:0
11:1
2:0
6:1
15:0
5171%107:28
4.AMOKO/02 1:4
1:3
1:2
1:5
0:5
3:2
1:3
0:1
0:0
1:1
5:3
3:0
7:1
12:0
2:3
7:0
2:1
3:0
0:2
4:0
2:1
4:1
5:0
8:3
4157%73:41
5.SK Babīte 2* 2:0
0:2
0:3
1:0
7:3
0:2
1:0
3:1
3:3
5:1
-:3
1:2
3:0
2:0
1:4
0:1
-:3
1:4
2:0
1:3
4:0
8:4
4:0
3:3
3853%52:42
6.Monarhs-Flaminko 1:2
2:3
2:1
0:4
1:2
3:3
1:1
0:0
1:5
3:3
2:1
1:1
2:1
2:2
5:2
2:3
1:3
3:2
3:0
1:1
2:0
5:0
5:1
5:0
3751%53:41
7.Salaspils FS 1:0
1:3
1:3
2:6
0:3
1:6
0:3
3:5
2:1
3:-
1:1
1:2
3:1
0:2
1:0
2:3
4:1
0:3
3:1
0:1
6:3
6:1
2:0
6:2
3447%49:51
8.Dinamo Rīga 2:5
0:2
1:0
2:1
1:0
0:2
0:12
1:7
0:2
0:3
2:2
1:2
2:0
1:3
3:1
3:2
2:4
4:3
3:1
2:2
4:2
3:5
6:2
2:2
3346%45:65
9.Riga United FC 1:2
0:3
1:1
0:2
1:1
1:2
0:7
3:2
1:0
4:1
3:2
2:5
3:2
0:1
2:3
1:3
1:0
2:6
5:0
3:0
2:1
0:5
1:0
1:1
3346%38:50
10.SK Upesciems 0:2
0:9
2:11
1:3
1:3
0:14
0:3
1:2
4:1
3:-
2:3
3:1
3:0
1:4
3:4
4:2
6:2
0:1
5:0
1:2
2:4
5:1
1:1
5:1
2839%53:74
11.Olaine 0:2
1:5
0:2
1:3
0:8
0:13
0:4
2:0
3:1
0:2
1:1
0:3
1:0
1:3
2:2
1:3
0:3
0:5
2:1
0:5
4:3
0:3
0:0
3:2
2129%22:74
12.FK Fortūna/Ogre 0:8
0:9
1:10
0:2
0:2
1:11
1:4
1:2
4:8
0:4
0:5
0:2
1:6
3:6
5:3
2:4
5:0
1:2
1:5
4:2
3:0
3:4
4:0
6:1
1825%46:100
13.Optibet Traktors 0:5
1:5
1:8
-:3
0:15
1:6
3:8
0:5
3:3
0:4
0:5
1:5
2:6
0:2
2:2
2:6
1:1
0:1
1:5
1:1
2:3
0:0
1:6
0:4
57%22:109
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 19:15, 5.maijā Optibet Traktors - Salaspils FS 2:6 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:45, 19.maijā Riga United FC - Optibet Traktors 1:0
Protokols
trešdien 19:00, 25.maijā Progress/Super Nova* - Optibet Traktors 5:1
Protokols
otrdien 20:30, 31.maijā Olaine - Optibet Traktors 0:0
Protokols
ceturtdien 19:15, 2.jūnijā Optibet Traktors - AMOKO/02 3:8
Protokols
piektdien 19:30, 10.jūnijā Monarhs-Flaminko - Optibet Traktors 5:1
Protokols
pirmdien 19:30, 13.jūnijā FK Fortūna/Ogre - Optibet Traktors 4:0
Protokols
pirmdien 20:00, 20.jūnijā Optibet Traktors - Rīnūži/BEITAR* 0:15
Protokols
trešdien 20:00, 29.jūnijā SK Babīte 2* - Optibet Traktors 4:0
Protokols
piektdien 20:45, 1.jūlijā FC Caramba Riga - Optibet Traktors 3:-
otrdien 19:30, 5.jūlijā Dinamo Rīga - Optibet Traktors 6:2
Protokols
ceturtdien 19:30, 7.jūlijā SK Upesciems - Optibet Traktors 1:1
Protokols
pirmdien 19:30, 11.jūlijā Salaspils FS - Optibet Traktors 2:0
Protokols
ceturtdien 19:15, 14.jūlijā Optibet Traktors - SK Babīte 2* 3:3
Protokols
pirmdien 19:30, 18.jūlijā Optibet Traktors - SK Upesciems 1:5 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 19:30, 25.jūlijā Rīnūži/BEITAR* - Optibet Traktors 6:1
Protokols
ceturtdien 19:15, 28.jūlijā Optibet Traktors - Dinamo Rīga 2:2
Protokols
ceturtdien 19:15, 4.augustā Optibet Traktors - Progress/Super Nova* 0:5
Protokols
otrdien 19:45, 9.augustā AMOKO/02 - Optibet Traktors 5:0
Protokols
ceturtdien 20:30, 11.augustā Optibet Traktors - Olaine 2:3
Protokols
ceturtdien 19:15, 18.augustā Optibet Traktors - Monarhs-Flaminko 0:5
Protokols
ceturtdien 19:00, 25.augustā Optibet Traktors - Riga United FC 1:1
Protokols
ceturtdien 19:00, 1.septembrī Optibet Traktors - FK Fortūna/Ogre 1:6
Protokols
ceturtdien 18:45, 8.septembrī Optibet Traktors - FC Caramba Riga 1:8
Protokols
© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin