Rīgas futbola čempionāts 2016
Pēdējo reizi atjaunots: svētdien, 9.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 153 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 721
SK Upesciems
Upesciema st.
 
 
 
 

#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Dāvis Krastiņš
Dāvis Krastiņš
Aizsargs30
Aigars Celms
Aigars Celms
Pussargs34
Alvis Šeranda
Alvis Šeranda
Uzbrucējs38
Toms Strazdiņš
Toms Strazdiņš
1Uzbrucējs31
Roberts Kārlis Prauliņš
Roberts Kārlis Prauliņš
Pussargs21
Kristaps Kokins
Kristaps Kokins
Aizsargs26
Māris Prombergs
Māris Prombergs
1Uzbrucējs33
Reinis Groskops
Reinis Groskops
5Pussargs24
Kristaps Rakštelis 1.līga
Kristaps Rakštelis 1.līga
Pussargs26
1Andris Dreismanis
Andris Dreismanis
1Vārtsargs40
2Oskars Odiņš
Oskars Odiņš
1Aizsargs33
4Andis Saukums
Andis Saukums
13Aizsargs36
5Artūrs Lazdiņš
Artūrs Lazdiņš
1Pussargs29
6Ivars Zvirbulis
Ivars Zvirbulis
Pussargs49
7Toms Vecvagars
Toms Vecvagars
Pussargs21
8Ivars Vīnbergs
Ivars Vīnbergs
11Aizsargs42
9Ivars Banģeris
Ivars Banģeris
Pussargs35
10Igors Teremko
Igors Teremko
11Aizsargs41
11Edijs Daņilovs
Edijs Daņilovs
Pussargs40
12Māris Pilsētnieks
Māris Pilsētnieks
232Pussargs30
13Nauris Baranovskis 1.līga
Nauris Baranovskis 1.līga
211Uzbrucējs37
14Jānis Zants
Jānis Zants
11Pussargs42
15Jānis Daugulis
Jānis Daugulis
Aizsargs27
17Aigars Lazdiņš
Aigars Lazdiņš
11Aizsargs24
18Gatis Zankovskis
Gatis Zankovskis
92Pussargs36
19Jorens Grīntāls
Jorens Grīntāls
11Pussargs40
20Mārcis Zicmanis
Mārcis Zicmanis
Pussargs40
21Jānis Avots
Jānis Avots
31Uzbrucējs31
21Jānis Priede 1.līga
Jānis Priede 1.līga
11Pussargs26
22Ivars Lukaševics
Ivars Lukaševics
31Aizsargs35
23Andžejs Pokšāns
Andžejs Pokšāns
32Pussargs31
25Kaspars Laizāns
Kaspars Laizāns
Aizsargs37
33Mārcis Remdenieks
Mārcis Remdenieks
Vārtsargs33

Kopā iesisti vārti: 50   |   Vidējais komandas vecums: 33.3


Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.PunktiVārti
1.Progress/Super Nova* 1:0
0:0
0:3
1:0
3:1
4:1
2:0
0:2
3:2
2:1
3:1
0:1
2:0
5:2
3:0
2:1
9:0
2:0
5:1
2:0
9:0
8:0
5:1
5:0
6185%76:17
2.FC Caramba Riga 0:0
0:1
6:1
0:0
5:1
2:1
0:1
3:0
4:0
1:2
6:2
3:1
1:2
0:1
2:0
1:1
3:1
11:2
3:1
2:0
2:0
10:1
3:-
8:1
5171%76:20
3.Rīnūži/BEITAR* 0:1
3:0
0:0
1:6
2:3
5:0
2:0
3:7
3:3
2:1
6:1
3:0
2:0
0:1
2:1
1:1
14:0
3:1
13:0
8:0
11:1
2:0
6:1
15:0
5171%107:28
4.AMOKO/02 1:4
1:3
1:2
1:5
0:5
3:2
1:3
0:1
0:0
1:1
5:3
3:0
7:1
12:0
2:3
7:0
2:1
3:0
0:2
4:0
2:1
4:1
5:0
8:3
4157%73:41
5.SK Babīte 2* 2:0
0:2
0:3
1:0
7:3
0:2
1:0
3:1
3:3
5:1
-:3
1:2
3:0
2:0
1:4
0:1
-:3
1:4
2:0
1:3
4:0
8:4
4:0
3:3
3853%52:42
6.Monarhs-Flaminko 1:2
2:3
2:1
0:4
1:2
3:3
1:1
0:0
1:5
3:3
2:1
1:1
2:1
2:2
5:2
2:3
1:3
3:2
3:0
1:1
2:0
5:0
5:1
5:0
3751%53:41
7.Salaspils FS 1:0
1:3
1:3
2:6
0:3
1:6
0:3
3:5
2:1
3:-
1:1
1:2
3:1
0:2
1:0
2:3
4:1
0:3
3:1
0:1
6:3
6:1
2:0
6:2
3447%49:51
8.Dinamo Rīga 2:5
0:2
1:0
2:1
1:0
0:2
0:12
1:7
0:2
0:3
2:2
1:2
2:0
1:3
3:1
3:2
2:4
4:3
3:1
2:2
4:2
3:5
6:2
2:2
3346%45:65
9.Riga United FC 1:2
0:3
1:1
0:2
1:1
1:2
0:7
3:2
1:0
4:1
3:2
2:5
3:2
0:1
2:3
1:3
1:0
2:6
5:0
3:0
2:1
0:5
1:0
1:1
3346%38:50
10.SK Upesciems 0:2
0:9
2:11
1:3
1:3
0:14
0:3
1:2
4:1
3:-
2:3
3:1
3:0
1:4
3:4
4:2
6:2
0:1
5:0
1:2
2:4
5:1
1:1
5:1
2839%53:74
11.Olaine 0:2
1:5
0:2
1:3
0:8
0:13
0:4
2:0
3:1
0:2
1:1
0:3
1:0
1:3
2:2
1:3
0:3
0:5
2:1
0:5
4:3
0:3
0:0
3:2
2129%22:74
12.FK Fortūna/Ogre 0:8
0:9
1:10
0:2
0:2
1:11
1:4
1:2
4:8
0:4
0:5
0:2
1:6
3:6
5:3
2:4
5:0
1:2
1:5
4:2
3:0
3:4
4:0
6:1
1825%46:100
13.Optibet Traktors 0:5
1:5
1:8
-:3
0:15
1:6
3:8
0:5
3:3
0:4
0:5
1:5
2:6
0:2
2:2
2:6
1:1
0:1
1:5
1:1
2:3
0:0
1:6
0:4
57%22:109
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 19:45, 3.maijā AMOKO/02 - SK Upesciems 2:1
Protokols
ceturtdien 20:30, 12.maijā Olaine - SK Upesciems 2:1
Protokols
trešdien 20:00, 18.maijā SK Babīte 2* - SK Upesciems -:3
pirmdien 19:30, 23.maijā SK Upesciems - Dinamo Rīga 3:4 (Foto)
Protokols
ceturtdien 19:30, 26.maijā SK Upesciems - Rīnūži/BEITAR* 1:3
Protokols
pirmdien 19:30, 30.maijā Salaspils FS - SK Upesciems 4:1
Protokols
pirmdien 19:30, 6.jūnijā SK Upesciems - FK Fortūna/Ogre 2:4 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 19:30, 20.jūnijā SK Upesciems - FC Caramba Riga 2:11
Protokols
pirmdien 19:30, 27.jūnijā SK Upesciems - Monarhs-Flaminko 2:3
Protokols
ceturtdien 20:45, 30.jūnijā Riga United FC - SK Upesciems 1:0
Protokols
ceturtdien 19:30, 7.jūlijā SK Upesciems - Optibet Traktors 1:1
Protokols
pirmdien 19:30, 11.jūlijā Rīnūži/BEITAR* - SK Upesciems 14:0
Protokols
trešdien 19:30, 13.jūlijā SK Upesciems - AMOKO/02 0:3
Protokols
pirmdien 19:30, 18.jūlijā Optibet Traktors - SK Upesciems 1:5 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 19:00, 22.jūlijā Monarhs-Flaminko - SK Upesciems 1:3
Protokols
pirmdien 19:30, 25.jūlijā SK Upesciems - SK Babīte 2* 4:1
Protokols
pirmdien 19:30, 8.augustā SK Upesciems - Olaine 5:0
Protokols
ceturtdien 19:30, 11.augustā SK Upesciems - Salaspils FS 3:0
Protokols
ceturtdien 19:30, 18.augustā FK Fortūna/Ogre - SK Upesciems 1:5
Protokols
pirmdien 19:00, 22.augustā SK Upesciems - Riga United FC 6:2
Protokols
piektdien 20:45, 2.septembrī FC Caramba Riga - SK Upesciems 3:1
Protokols
pirmdien 18:45, 5.septembrī Dinamo Rīga - SK Upesciems 2:4
Protokols
pirmdien 18:30, 12.septembrī SK Upesciems - Progress/Super Nova* 0:2
Protokols
pirmdien 20:00, 19.septembrī Progress/Super Nova* - SK Upesciems 9:0
Protokols
© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin