Rīgas futbola čempionāts 2016
Pēdējo reizi atjaunots: svētdien, 9.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 153 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 721
SK Babīte 2*
Piņķu st.
 
 

#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Mihails Miholaps
Mihails Miholaps
Uzbrucējs46
Ivan Zhuravlev
Ivan Zhuravlev
Uzbrucējs24
David Kashapov
David Kashapov
Pussargs-
Mihails Lesnojs
Mihails Lesnojs
11Aizsargs21
Arturs Birnbaums
Arturs Birnbaums
Aizsargs-
Ralfs Kamergrauzis
Ralfs Kamergrauzis
Uzbrucējs-
Vladislavs Dolganovs
Vladislavs Dolganovs
Aizsargs-
Kristaps Šefers
Kristaps Šefers
Uzbrucējs-
Niks Krastiņš
Niks Krastiņš
Pussargs-
Artjoms Paličevs
Artjoms Paličevs
Aizsargs-
Madars Liepiņlauskis
Madars Liepiņlauskis
4Aizsargs22
Aleksejs Kucenko
Aleksejs Kucenko
Pussargs23
Khojiakbar Jurakhonov
Khojiakbar Jurakhonov
Pussargs25
Andrei Sopin
Andrei Sopin
1Pussargs-
Igors Labuts
Igors Labuts
Vārtsargs30
Miodrag Todorovic
Miodrag Todorovic
Pussargs24
1Vjačeslavs Kudrjavcevs
Vjačeslavs Kudrjavcevs
Vārtsargs22
2Elvis Studāns
Elvis Studāns
1Aizsargs24
3Vladislavs Kuzmins
Vladislavs Kuzmins
1Aizsargs24
4Viktors Baikovs
Viktors Baikovs
Pussargs24
5Maksims Vasiļevs
Maksims Vasiļevs
63Pussargs26
6Mihails Akentjevs
Mihails Akentjevs
Pussargs20
7Artjoms Vorobjovs
Artjoms Vorobjovs
21Pussargs21
8Vadims Avdeevs
Vadims Avdeevs
Pussargs24
9Daniels Kapkovs
Daniels Kapkovs
1Pussargs20
10Klaus Bode
Klaus Bode
Pussargs28
11Ronalds Smans
Ronalds Smans
52Pussargs22
12Antons Remezs
Antons Remezs
1Vārtsargs21
13Mihails Čebotarjovs
Mihails Čebotarjovs
6Uzbrucējs48
13Ņikita Romanenko
Ņikita Romanenko
Pussargs25
15Dmitrii Khokhlov
Dmitrii Khokhlov
Pussargs25
16Jaroslavs Morozs
Jaroslavs Morozs
2Vārtsargs24
17Daniels Paperno
Daniels Paperno
2Pussargs21
19Nikita Žarovs
Nikita Žarovs
61Aizsargs21
21Edgars Kārkliņš
Edgars Kārkliņš
2Uzbrucējs29
22Oto Šeļegovičs
Oto Šeļegovičs
Aizsargs23
23Saimants Ščerbaks
Saimants Ščerbaks
22Pussargs24
24Andris Briškens
Andris Briškens
4Uzbrucējs25
26Aleksandr Maksimov
Aleksandr Maksimov
1Aizsargs25
27Niks Savaļnieks
Niks Savaļnieks
Uzbrucējs33
29Leo Salmiņš
Leo Salmiņš
7Uzbrucējs22
30Jevgenijs Tumanjans
Jevgenijs Tumanjans
1Uzbrucējs-
33Tigrans Bagdasarjans
Tigrans Bagdasarjans
Aizsargs24
43Rustam Nasibov
Rustam Nasibov
1Aizsargs22
45Aleksandrs Vaguščenko
Aleksandrs Vaguščenko
1Aizsargs22
70Aleksejs Rosoha
Aleksejs Rosoha
156Uzbrucējs26
70Jeyhun Jafarov
Jeyhun Jafarov
Pussargs23
72Viktors Terentjevs
Viktors Terentjevs
Aizsargs45
88Nikita Bunin
Nikita Bunin
2Uzbrucējs25
88Nenad Vasic
Nenad Vasic
2Aizsargs27

Kopā iesisti vārti: 60   |   Vidējais komandas vecums: 25.6


Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.PunktiVārti
1.Progress/Super Nova* 1:0
0:0
0:3
1:0
3:1
4:1
2:0
0:2
3:2
2:1
3:1
0:1
2:0
5:2
3:0
2:1
9:0
2:0
5:1
2:0
9:0
8:0
5:1
5:0
6185%76:17
2.FC Caramba Riga 0:0
0:1
6:1
0:0
5:1
2:1
0:1
3:0
4:0
1:2
6:2
3:1
1:2
0:1
2:0
1:1
3:1
11:2
3:1
2:0
2:0
10:1
3:-
8:1
5171%76:20
3.Rīnūži/BEITAR* 0:1
3:0
0:0
1:6
2:3
5:0
2:0
3:7
3:3
2:1
6:1
3:0
2:0
0:1
2:1
1:1
14:0
3:1
13:0
8:0
11:1
2:0
6:1
15:0
5171%107:28
4.AMOKO/02 1:4
1:3
1:2
1:5
0:5
3:2
1:3
0:1
0:0
1:1
5:3
3:0
7:1
12:0
2:3
7:0
2:1
3:0
0:2
4:0
2:1
4:1
5:0
8:3
4157%73:41
5.SK Babīte 2* 2:0
0:2
0:3
1:0
7:3
0:2
1:0
3:1
3:3
5:1
-:3
1:2
3:0
2:0
1:4
0:1
-:3
1:4
2:0
1:3
4:0
8:4
4:0
3:3
3853%52:42
6.Monarhs-Flaminko 1:2
2:3
2:1
0:4
1:2
3:3
1:1
0:0
1:5
3:3
2:1
1:1
2:1
2:2
5:2
2:3
1:3
3:2
3:0
1:1
2:0
5:0
5:1
5:0
3751%53:41
7.Salaspils FS 1:0
1:3
1:3
2:6
0:3
1:6
0:3
3:5
2:1
3:-
1:1
1:2
3:1
0:2
1:0
2:3
4:1
0:3
3:1
0:1
6:3
6:1
2:0
6:2
3447%49:51
8.Dinamo Rīga 2:5
0:2
1:0
2:1
1:0
0:2
0:12
1:7
0:2
0:3
2:2
1:2
2:0
1:3
3:1
3:2
2:4
4:3
3:1
2:2
4:2
3:5
6:2
2:2
3346%45:65
9.Riga United FC 1:2
0:3
1:1
0:2
1:1
1:2
0:7
3:2
1:0
4:1
3:2
2:5
3:2
0:1
2:3
1:3
1:0
2:6
5:0
3:0
2:1
0:5
1:0
1:1
3346%38:50
10.SK Upesciems 0:2
0:9
2:11
1:3
1:3
0:14
0:3
1:2
4:1
3:-
2:3
3:1
3:0
1:4
3:4
4:2
6:2
0:1
5:0
1:2
2:4
5:1
1:1
5:1
2839%53:74
11.Olaine 0:2
1:5
0:2
1:3
0:8
0:13
0:4
2:0
3:1
0:2
1:1
0:3
1:0
1:3
2:2
1:3
0:3
0:5
2:1
0:5
4:3
0:3
0:0
3:2
2129%22:74
12.FK Fortūna/Ogre 0:8
0:9
1:10
0:2
0:2
1:11
1:4
1:2
4:8
0:4
0:5
0:2
1:6
3:6
5:3
2:4
5:0
1:2
1:5
4:2
3:0
3:4
4:0
6:1
1825%46:100
13.Optibet Traktors 0:5
1:5
1:8
-:3
0:15
1:6
3:8
0:5
3:3
0:4
0:5
1:5
2:6
0:2
2:2
2:6
1:1
0:1
1:5
1:1
2:3
0:0
1:6
0:4
57%22:109
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 19:45, 4.maijā SK Babīte 2* - Dinamo Rīga 3:0
Protokols
trešdien 19:45, 11.maijā SK Babīte 2* - AMOKO/02 1:0 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 20:00, 18.maijā SK Babīte 2* - SK Upesciems -:3
trešdien 20:00, 25.maijā SK Babīte 2* - Salaspils FS -:3
piektdien 20:00, 3.jūnijā SK Babīte 2* - FK Fortūna/Ogre 4:0
Protokols
trešdien 20:00, 8.jūnijā SK Babīte 2* - Riga United FC 1:4
Protokols
piektdien 20:00, 10.jūnijā SK Babīte 2* - FC Caramba Riga 0:3
Protokols
piektdien 20:00, 17.jūnijā SK Babīte 2* - Progress/Super Nova* 2:0
Protokols
trešdien 20:00, 22.jūnijā SK Babīte 2* - Olaine 2:0
Protokols
trešdien 20:00, 29.jūnijā SK Babīte 2* - Optibet Traktors 4:0
Protokols
ceturtdien 19:45, 7.jūlijā Rīnūži/BEITAR* - SK Babīte 2* 2:0
Protokols
otrdien 19:30, 12.jūlijā Dinamo Rīga - SK Babīte 2* 0:2
Protokols
ceturtdien 19:15, 14.jūlijā Optibet Traktors - SK Babīte 2* 3:3
Protokols
otrdien 19:45, 19.jūlijā AMOKO/02 - SK Babīte 2* 1:3
Protokols
pirmdien 19:30, 25.jūlijā SK Upesciems - SK Babīte 2* 4:1
Protokols
trešdien 20:00, 27.jūlijā SK Babīte 2* - Monarhs-Flaminko 3:3
Protokols
pirmdien 19:30, 1.augustā Salaspils FS - SK Babīte 2* 2:1
Protokols
otrdien 19:30, 9.augustā Monarhs-Flaminko - SK Babīte 2* 1:5 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 20:45, 15.augustā Riga United FC - SK Babīte 2* 1:0
Protokols
trešdien 19:00, 24.augustā Progress/Super Nova* - SK Babīte 2* 2:0
Protokols
piektdien 20:30, 2.septembrī Olaine - SK Babīte 2* 3:1
Protokols
piektdien 20:45, 9.septembrī FC Caramba Riga - SK Babīte 2* 0:1
Protokols
pirmdien 18:30, 12.septembrī SK Babīte 2* - Rīnūži/BEITAR* 7:3
Protokols
ceturtdien 19:30, 15.septembrī FK Fortūna/Ogre - SK Babīte 2* 4:8
Protokols
© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin