Rīgas futbola čempionāts 2016
Pēdējo reizi atjaunots: svētdien, 9.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 153 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 721
Olaine
Olaines pilsētas st.
 
 
 
 

#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Aleksejs Gromovs
Aleksejs Gromovs
Aizsargs47
Aleksandrs Geržatovičs
Aleksandrs Geržatovičs
Pussargs24
Jānis Meiers
Jānis Meiers
Pussargs24
Vitālijs Zagdajs
Vitālijs Zagdajs
Aizsargs23
Aleksejs Makejenko
Aleksejs Makejenko
Aizsargs20
1Ivans Muižnieks
Ivans Muižnieks
31Vārtsargs22
2Mihails Semjonovs
Mihails Semjonovs
Aizsargs31
3Artūrs Pozņaks
Artūrs Pozņaks
16Aizsargs34
5Igors Jablonskis
Igors Jablonskis
Aizsargs40
6Vladimirs Petrovs
Vladimirs Petrovs
16Aizsargs35
7Ronalds Princs
Ronalds Princs
42Uzbrucējs32
8Oto Renārs Lūsis
Oto Renārs Lūsis
1Pussargs21
9Ēriks Markovs
Ēriks Markovs
1Pussargs22
10Dmitrijs Šostaks
Dmitrijs Šostaks
2Uzbrucējs32
11Timurs Tihijs
Timurs Tihijs
1Pussargs24
12Raimonds Ivenkovs
Raimonds Ivenkovs
1Pussargs23
14Daniels Ķemers
Daniels Ķemers
2Uzbrucējs23
15Andrejs Lepo
Andrejs Lepo
12Pussargs31
16Andrejs Markovs
Andrejs Markovs
11Aizsargs44
17Jevgenijs Keziks
Jevgenijs Keziks
Pussargs32
17Jānis Dubovs
Jānis Dubovs
Pussargs21
17Jānis Krasnovskis
Jānis Krasnovskis
1Uzbrucējs28
18Filips Abolkans
Filips Abolkans
12Aizsargs32
19Elvijs Antonišķis
Elvijs Antonišķis
133Uzbrucējs24
21Vladimirs Šlikovs
Vladimirs Šlikovs
Pussargs20
22Jaroslavs Zoricovs 1.līga
Jaroslavs Zoricovs 1.līga
1Pussargs26
23Aleksandrs Skorbičs
Aleksandrs Skorbičs
Uzbrucējs32
24Ričards Jirgensons
Ričards Jirgensons
13Uzbrucējs24
26Aleksandrs Čmiļs
Aleksandrs Čmiļs
242Aizsargs24
29Aleksandrs Mihailovs
Aleksandrs Mihailovs
Aizsargs44
33Jevgēnijs Semjonovs
Jevgēnijs Semjonovs
2Aizsargs31
35Emīls Dobrājs
Emīls Dobrājs
Vārtsargs24

Kopā iesisti vārti: 21   |   Vidējais komandas vecums: 28.6


Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.PunktiVārti
1.Progress/Super Nova* 1:0
0:0
0:3
1:0
3:1
4:1
2:0
0:2
3:2
2:1
3:1
0:1
2:0
5:2
3:0
2:1
9:0
2:0
5:1
2:0
9:0
8:0
5:1
5:0
6185%76:17
2.FC Caramba Riga 0:0
0:1
6:1
0:0
5:1
2:1
0:1
3:0
4:0
1:2
6:2
3:1
1:2
0:1
2:0
1:1
3:1
11:2
3:1
2:0
2:0
10:1
3:-
8:1
5171%76:20
3.Rīnūži/BEITAR* 0:1
3:0
0:0
1:6
2:3
5:0
2:0
3:7
3:3
2:1
6:1
3:0
2:0
0:1
2:1
1:1
14:0
3:1
13:0
8:0
11:1
2:0
6:1
15:0
5171%107:28
4.AMOKO/02 1:4
1:3
1:2
1:5
0:5
3:2
1:3
0:1
0:0
1:1
5:3
3:0
7:1
12:0
2:3
7:0
2:1
3:0
0:2
4:0
2:1
4:1
5:0
8:3
4157%73:41
5.SK Babīte 2* 2:0
0:2
0:3
1:0
7:3
0:2
1:0
3:1
3:3
5:1
-:3
1:2
3:0
2:0
1:4
0:1
-:3
1:4
2:0
1:3
4:0
8:4
4:0
3:3
3853%52:42
6.Monarhs-Flaminko 1:2
2:3
2:1
0:4
1:2
3:3
1:1
0:0
1:5
3:3
2:1
1:1
2:1
2:2
5:2
2:3
1:3
3:2
3:0
1:1
2:0
5:0
5:1
5:0
3751%53:41
7.Salaspils FS 1:0
1:3
1:3
2:6
0:3
1:6
0:3
3:5
2:1
3:-
1:1
1:2
3:1
0:2
1:0
2:3
4:1
0:3
3:1
0:1
6:3
6:1
2:0
6:2
3447%49:51
8.Dinamo Rīga 2:5
0:2
1:0
2:1
1:0
0:2
0:12
1:7
0:2
0:3
2:2
1:2
2:0
1:3
3:1
3:2
2:4
4:3
3:1
2:2
4:2
3:5
6:2
2:2
3346%45:65
9.Riga United FC 1:2
0:3
1:1
0:2
1:1
1:2
0:7
3:2
1:0
4:1
3:2
2:5
3:2
0:1
2:3
1:3
1:0
2:6
5:0
3:0
2:1
0:5
1:0
1:1
3346%38:50
10.SK Upesciems 0:2
0:9
2:11
1:3
1:3
0:14
0:3
1:2
4:1
3:-
2:3
3:1
3:0
1:4
3:4
4:2
6:2
0:1
5:0
1:2
2:4
5:1
1:1
5:1
2839%53:74
11.Olaine 0:2
1:5
0:2
1:3
0:8
0:13
0:4
2:0
3:1
0:2
1:1
0:3
1:0
1:3
2:2
1:3
0:3
0:5
2:1
0:5
4:3
0:3
0:0
3:2
2129%22:74
12.FK Fortūna/Ogre 0:8
0:9
1:10
0:2
0:2
1:11
1:4
1:2
4:8
0:4
0:5
0:2
1:6
3:6
5:3
2:4
5:0
1:2
1:5
4:2
3:0
3:4
4:0
6:1
1825%46:100
13.Optibet Traktors 0:5
1:5
1:8
-:3
0:15
1:6
3:8
0:5
3:3
0:4
0:5
1:5
2:6
0:2
2:2
2:6
1:1
0:1
1:5
1:1
2:3
0:0
1:6
0:4
57%22:109
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 20:30, 3.maijā Olaine - Monarhs-Flaminko 1:1
Protokols
otrdien 20:30, 10.maijā Olaine - Rīnūži/BEITAR* 0:8
Protokols
ceturtdien 20:30, 12.maijā Olaine - SK Upesciems 2:1
Protokols
otrdien 20:30, 17.maijā Olaine - Progress/Super Nova* 0:2
Protokols
ceturtdien 19:30, 19.maijā FK Fortūna/Ogre - Olaine 3:0
Protokols
otrdien 20:30, 24.maijā Olaine - FC Caramba Riga 0:2
Protokols
otrdien 20:30, 31.maijā Olaine - Optibet Traktors 0:0
Protokols
piektdien 20:30, 3.jūnijā Olaine - Riga United FC 0:3 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 20:30, 7.jūnijā Olaine - Dinamo Rīga 2:2
Protokols
ceturtdien 20:30, 16.jūnijā Olaine - AMOKO/02 0:4
Protokols
trešdien 20:00, 22.jūnijā SK Babīte 2* - Olaine 2:0
Protokols
ceturtdien 20:30, 30.jūnijā Olaine - Salaspils FS 1:0
Protokols
otrdien 20:30, 12.jūlijā Progress/Super Nova* - Olaine 5:1
Protokols
piektdien 19:30, 15.jūlijā Monarhs-Flaminko - Olaine 3:0
Protokols
otrdien 19:30, 19.jūlijā Rīnūži/BEITAR* - Olaine 13:0
Protokols
otrdien 20:30, 26.jūlijā Olaine - FK Fortūna/Ogre 4:3
Protokols
ceturtdien 20:45, 28.jūlijā Riga United FC - Olaine 5:0
Protokols
piektdien 20:45, 5.augustā FC Caramba Riga - Olaine 3:1
Protokols
pirmdien 19:30, 8.augustā SK Upesciems - Olaine 5:0
Protokols
ceturtdien 20:30, 11.augustā Optibet Traktors - Olaine 2:3
Protokols
piektdien 20:30, 2.septembrī Olaine - SK Babīte 2* 3:1
Protokols
pirmdien 18:45, 5.septembrī Salaspils FS - Olaine 3:1
Protokols
pirmdien 18:00, 26.septembrī Dinamo Rīga - Olaine 3:1 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 20:30, 27.septembrī AMOKO/02 - Olaine 0:2
Protokols
© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin