Rīgas futbola čempionāts 2017
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 3.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 137 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 763
FK “Progress 2” izcīna divas uzvaras, startējusi Rīgas kausa izcīņa
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 21.8.2017
Rīgas futbola čempionāta otrā etapa izspēles ietvaros divas uzvaras aizvadītajā nedēļā C apakšgrupā izcīnīja FK “Progress 2”, tādējādi paceļoties uz otro vietu kopvērtējuma tabulā. Tāpat startējusi Rīgas kausa izcīņa, kur šī gada sezonā piedalās septiņas vienības.

FK “Progress 2”, kas vienīgā no astoņām C grupas komandām startē ārpus konkurences, līdz ar trim Maksima Neverovska vārtu guvumiem pārliecinoši uzveica vienu no apakšgrupas vadošajām vienībām FK “Jūrnieks Rīga” (5:1), kā arī vēl vienā duelī ar minimālu 1:0 handikapu sarūgtināja FK “Dinamo Rīga/Babīte”. Vienīgos vārtus šajā cīņā 78.minūtē guva Felipe Savjērs.

Vēl vienā C grupas mačā pirmo uzvaru Rīgas čempionāta izšķirošajā etapā svinēja pašreizējā titula ieguvēja FC “Caramba Riga”, kas ar 3:1 pieveica SK “Upesciems” vienību. Ar trāpīgiem raidījumiem uzvarētāju sastāvā izcēlās Staņislavs Kumpiņš, Jaroslavs Zoricovs un Romāns Sulackis.

Apakšgrupas kopvērtējuma tabulā joprojām vadību saglabā “Monarhs-Flaminko” (22), kuras tuvākās sekotājas ir FK “Progress 2” (18) un FK “Jūrnieks Rīga” (18), savukārt uzreiz aiz vadošā trijnieka izkārtojušās “New Project” (14) un FC “Caramba Riga” (12).

Jau ziņots, ka izšķirošajā sacensību posmā katra no čempionāta astoņām spēcīgākajām vienībām aizvadīs pa divām spēlēm ar otras apakšgrupas komandām, tādējādi ņemot līdzi pirmajā posmā kopā kvalificējušo komandu savstarpējās spēlēs izcīnītos rezultātus un punktus, noskaidrojot godalgoto vietu ieguvējus čempionātā.

D apakšgrupā, kur noskaidrosies Rīgas čempionāta 9.-13. vietas liktenis, iepriekšējā nedēļā notika trīs mači. Panākumu sēriju turpināja līdere “Ogres novada sporta centrs” (9), kas ar 4:0 pieveica BFS “Reinards-Ropaži”, savukārt pie pirmajām uzvarām tika “Albatroz” SC un SK “Kengaroos/Salaspils”.

“Albatroz” SC, pateicoties četriem Sebastiao Neto vārtu guvumiem, ar 5:2 lika kapitulēt “AMOKO/02”, kamēr “salaspilieši” ar 1:0 pārspēja BFS “Reinards-Ropaži”, vienīgos vārtus 79.minūtē gūstot Leonīdam Petuņinam.

Rīgas čempionāta rezultatīvākais spēlētājs ar 23 precīziem sitieniem joprojām ir Aleksandrs Zeņkovs (“Monarhs-Flaminko”), kamēr par četrām reizēm mazāk pretinieku vārtsargus sarūgtinājis Ričards Jirgensons (FK “Progress 2”).

Šo piektdien, 18. augustā, plkst.19.00 Upesciema stadionā ar ceturtdaļfināla maču starp SK “Upesciems” un “Monarhs-Flaminko” startēja tradicionālā Rīgas kausa izcīņa, kurā dalību apstiprinājušas septiņas vienības. Turnīra atklāšanas cīņā pārliecinoši ar rezultātu 9:1 triumfēja “Monarhs-Flaminko”, kuru labā trīs vārtus guva Sergejs Sovtuss, bet divus – A.Zeņkovs.

Pusfinālā, kas notiks 17. septembrī plkst.14.00 Daugavgrīvas vidusskolā, “Monarhs-Flaminko” tiksies ar “New Project”. Vēl divas ceturtdaļfināla spēles risināsies mēneša izskaņā – 28. augustā plkst.19.00 FK “Jūrnieks Rīga” savā stadionā uzņems “Riga United” FC, kamēr dienu vēlāk šajā pat laukumā un laikā spēkosies FK “Progress” un FK “Kadaga”.
2017.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa: 2:3
FC Caramba Riga-FK Progress A.Panasjuks 49, A.Usovs 74, Māris Savinovs dz.k.33+60=s.k.60, O.Semjonovs dz.k.51 - M.Neverovskis 43, Ņ.Petrovs 84, 89, V.Baroniņš dz.k.61