Rīgas futbola čempionāts 2017
Pēdējo reizi atjaunots: svētdien, 21.maijā Kopējais spēļu skaits: 18 (ieplānotas: 51) Kopā iesisti vārti: 90
SK Upesciems
Upesciema st.
 
 
 
 

#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Alvis Šerando
Alvis Šerando
Uzbrucējs38
Dāvids Čudars
Dāvids Čudars
1Pussargs22
Māris Prombergs
Māris Prombergs
Pussargs33
Reinis Groskops
Reinis Groskops
Aizsargs24
1Andris Dreismanis
Andris Dreismanis
Vārtsargs40
2Oskars Odiņš
Oskars Odiņš
2Aizsargs33
4Andis Saukums
Andis Saukums
1Aizsargs36
5Artūrs Lazdiņš
Artūrs Lazdiņš
Pussargs29
6Ivars Zvirbulis
Ivars Zvirbulis
Pussargs49
6Toms Strazdiņš
Toms Strazdiņš
Pussargs31
7Toms Haralds Vecvagars
Toms Haralds Vecvagars
Aizsargs21
8Ivars Vīnbergs
Ivars Vīnbergs
Pussargs42
10Igors Teremko
Igors Teremko
Aizsargs41
11Edijs Daņilovs
Edijs Daņilovs
Pussargs40
12Māris Pilsētnieks
Māris Pilsētnieks
Pussargs30
13Nauris Baranovskis
Nauris Baranovskis
Uzbrucējs37
15Jānis Daugulis
Jānis Daugulis
Aizsargs27
17Aigars Lazdiņš
Aigars Lazdiņš
Aizsargs24
18Gatis Zankovskis
Gatis Zankovskis
Pussargs36
19Jorens Grīntāls
Jorens Grīntāls
1Uzbrucējs39
21Jānis Avots
Jānis Avots
Uzbrucējs31
22Ivars Lukaševičs
Ivars Lukaševičs
Aizsargs35
23Andžejs Pokšāns
Andžejs Pokšāns
Pussargs30
25Kaspars Laizāns
Kaspars Laizāns
Aizsargs37
33Mārcis Remdenieks
Mārcis Remdenieks
Vārtsargs33

Kopā iesisti vārti: 3   |   Vidējais komandas vecums: 33.5


Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.Albatroz SC 13.jūn 1:5
31.mai 6.jūn
18.jūn
25.mai 27.mai
1:8 27.jūn
00%2:13
2.BFS Reinards-Ropaži 13.jūn
6.jūn 2.jūn
0:7 23.mai
0:4 20.jūn
30.mai
25.mai
00%0:11
3.EXCONDO 5:1 6.jūn
24.mai 2:0 30.mai
3:1 13.jūn
8.jūn9100%10:2
4.FC RAITA* 31.mai
2.jūn 24.mai
1:6 7.jūn
1:1 16.jūn 14.jūn
117%2:7
5.FK Dinamo Rīga/Babīte* 18.jūn
6.jūn
7:0
0:2
6:1
13.jūn
9.jūn 23.mai
29.mai667%13:3
6.FK Jūrnieks Rīga 25.mai
23.mai 30.mai 7.jūn 13.jūn 15.jūn
9.jūn 1.jūn
00%0:0
7.New Project 27.mai 4:0
1:3
1:1
9.jūn
15.jūn 2.jūn
23.mai444%6:4
8.Ogres novada sporta centrs 8:1
30.mai
20.jūn
13.jūn 16.jūn
23.mai 9.jūn
2.jūn 1:3
350%9:4
9.SK Upesciems 27.jūn 25.mai 8.jūn
14.jūn 29.mai
1.jūn 23.mai
3:13100%3:1
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 19:30, 19.maijā Ogres novada sporta centrs - SK Upesciems 1:3
Protokols
otrdien 19:30, 23.maijā SK Upesciems - New Project Upesciema st.
Protokols
ceturtdien 19:30, 25.maijā BFS Reinards-Ropaži - SK Upesciems Upesciema st.
Protokols
pirmdien 19:30, 29.maijā SK Upesciems - FK Dinamo Rīga/Babīte* Upesciema st.
Protokols
ceturtdien 19:30, 1.jūnijā FK Jūrnieks Rīga - SK Upesciems Jūrnieks st.
Protokols
ceturtdien 19:30, 8.jūnijā SK Upesciems - EXCONDO Upesciema st.
Protokols
trešdien 19:30, 14.jūnijā FC RAITA* - SK Upesciems Latvenergo st.
Protokols
otrdien 19:30, 27.jūnijā Albatroz SC - SK Upesciems Upesciema st.
Protokols
© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin