Rīgas futbola čempionāts 2018
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 4.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 108 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 522
Ziņas
Rīgas čempionāts sasniedz pusceļu, līderes statusā FK “Salaspils/SK Kengaroos”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 16.7.2018
Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais Rīgas futbola čempionāta Elites (Latvijas 2.līgas Rīgas reģiona sacensības) līgas turnīrs sasniedzis pusceļu. Sacensību kopvērtējuma tabulā pašreizējā brīdī vadības groži pieder FK “Salaspils/SK Kengaroos” vienībai, kamēr ilglaicīgā līdere “Monarhs/Flaminko” atkritusi vien uz ceturto pozīciju.

Aizvadītās nedēļas šķērsgriezumā “ķenguri” aizvadīja vienu maču, kurā ar minimālu rezultātu 1:0 pieveica FK “Jūrnieks” vienību, vienīgos vārtus 35. minūtē gūstot Jaroslavam Sokolam. Ar kopumā izcīnītiem 22 punktiem Salaspils komanda patlaban ieguvusi vienvadību turnīra kopvērtējuma tabulā.

Minētajā laika periodā sekmīgi laukumā sevi apliecināja arī abas pašreiz tuvākās līderes sekotājas, proti, FC “BetLanes” un “Albatroz” SC (katrai pa 20 punktiem). Pirmā divos aizvadītajos mačos sakrāja maksimāli iespējamos sešus punktus, uzveicot Ogres NSC (6:1), kā arī spraigā cīņā gūstot panākumu pret ilglaicīgo līderi “Monarhs/Flaminko” – 2:1. Pēdējā no šiem mačiem “monarhi” ieguva vadību otrā puslaika sākumā, bet precīzi Lavrentija Šarova un Giorgi Diakvnišvilli raidījumi mača beigu periodā ļāva kāroto uzvaru “izraut” FC “BetLanes” vienībai. Jāpiebilst, ka otros vārtus FC “BetLanes” guva jau tiesneša pieliktajā kompensācijas laikā.

Tikmēr “Albatroz” SC futbolisti svinēja pārliecinošu 5:0 uzvaru pār FK “Progress”, “hat-trick” realizējot Viniciusam de Kastro.

Vēl Rīgas čempionātā divi Artjoma Loginova vārtu guvumi sekmēja “Ghetto FC/Gvatar” (16) panākumu cīņā ar Ogres NSC (3:2) , savukārt šo pirmdien notikušajā cīniņā kopvērtējuma pastarīte SK “Upesciems” svinēja savu pirmo uzvaru čempionātā, pārspējot FK “Progress” vienību – 2:1. Līdz ar šo panākumu SK “Upesciems” (4) pacēlās uz priekšpēdējo vietu turnīra tabulā, atbīdot uz noslēdzošo kopvērtējuma “ailīti” FK “Rīnūži/Grifs AG” (3) vienību.

Sacensību rezultatīvāko spēlētāju sarakstā joprojām vadību saglabā 15 vārtus guvušais Ričards Jirgensons (FK “Jūrnieks”), kura tuvākie sekotāji ir deviņas reizes sāncenšu vārtsargus sarūgtinājušie Filips Pavlovs (FK “Salaspils/SK Kengaroos”) un Vitālijs Ziļs (FC “BetLanes”).
Zibensziņas
2019.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa: 7:0 FC New Project (FC BetLanes) - FK Jūrnieks
M.Neverovskis 24; R.Girgensons 29, 48; M.Bobrovs 54; V.Ziļs 67, 73; V.Baikovs 76 - Aleksejs Samoilenko dz.k.87