Rīgas futbola čempionāts 2018
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 4.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 108 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 522
FC “BetLanes” gūst astoto uzvaru pēc kārtas
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 7.8.2018
Iepriekšējā nedēļā risinājās piecas spēles Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētajā Rīgas futbola čempionāta Elites (Latvijas 2.līgas Rīgas reģiona sacensības) līgas turnīrā, jau astoto panākumu pēc kārtas izcīnot pašreizējai līderei FC “BetLanes”. Tāpat kļuvis zināms, ka tradicionālajā Rīgas kausa izcīņā startēs sešas dalībnieces.

FC “BetLanes” futbolisti nu jau kārtējo uzvaru – 4:0 – svinēja duelī pret FK “Progress”, divus vārtus gūstot Vitālijam Ziļam, bet pa vieniem Germanam Matjušenko un Giorgijam Diakvnišvili. Ar kopumā 14 trāpīgiem raidījumiem V.Ziļs joprojām saglabā Elites līgas rezultatīvākā spēlētāja statusu, par četriem vārtu guvumiem apsteidzot tuvāko sekotāju Ričardu Jirgensonu (FK “Jūrnieks”).

Par septiņiem punktiem no līderes sacensību tabulā atpaliek “Ghetto FC/Gvatar”, kas iepriekšējā nedēļā ar 8:0 sagrāva kopvērtējuma pastarīti FK “Rīnūži/Grifs AG”. Lielisku sniegumu uzvarētāju sastāvā demonstrēja Artjoms Loginovs, pretinieku vārtsargu sarūgtinot četras reizes.

Pie kārotā panākuma minētajā laika periodā tika arī pašreiz trešās vietas īpašniece “Albatroz” SC, spraigā cīņā ar 3:2 uzveicot FK “Salaspils/SK Kengaroos” (uzvaras vārti 88. minūtē Reinim Grabovskim), savukārt čempionātu ļoti sekmīgi sākusī “Monarhs/Flaminko” reabilitējās pēc trīs zaudējumu sērijas, pārspējot jau minēto FK “Rīnūži/Grifs AG” – 5:1.

Vēl vienā duelī “sauso” uzvaru svinēja FK “Jūrnieks”, kas ar 4:0 sarūgtināja Ogres NSC futbolistus.

Jau šo trešdien – 8. augustā – pārtraukumā pēc pirmā puslaika Alberta Šeibeļa stadionā paredzētajā Izaicinājuma līgas mačā starp FK “Kadaga/RPP” un BFS “Reinards/Ropaži” notiks Rīgas kausa izcīņas izloze. Šajā turnīrā, kas risināsies līdz 29. septembrim, pieteikušās sešas dalībnieces – FC “BetLanes”, “Ghetto FC/ Gvatar”, “Monarhs/Flaminko”, FK “Jūrnieks”, FK “Rīnūži/Grifs AG” un FK “Kadaga/RPP”.

Divi mači iepriekšējā nedēļā notika Izaicinājuma līgā, kur pašreizējā līdere BFS “Reinards/Ropaži” ar 7:0 sagrāva FK “Lielupe 2” (trīs vārti Jurijam Ivanovam), kamēr “Riga United FC 2” “lielupiešus” uzveica ar 4:0 (pa diviem vārtiem Antonam Maderbočeram un Aleksandram Ivanovam).

Rezultatīvākais līgas spēlētājs joprojām ir sešus vārtus guvušais Artjoms Kozlovskis (SK “Kengaroos/FK Salaspils”).
2019.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa: 7:0 FC New Project (FC BetLanes) - FK Jūrnieks
M.Neverovskis 24; R.Girgensons 29, 48; M.Bobrovs 54; V.Ziļs 67, 73; V.Baikovs 76 - Aleksejs Samoilenko dz.k.87