Rīgas futbola čempionāts 2018
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 4.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 108 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 522
Ziņas
SK “Kengaroos/FK Salaspils” izcīna otro vietu Izaicinājuma līgā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 12.9.2018
Par otrā vietas ieguvēju Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētā Rīgas futbola čempionāta Izaicinājuma līgā aizvadītajā nedēļā kļuva SK “Kengaroos/FK Salaspils” vienība. Jau iepriekš zelta godalgas bija nodrošinājusi “BFS Reinards/Ropaži”, kamēr trešajā pozīcijā piecu dalībnieču konkurencē finišēja “Riga United FC 2”.

Līgas noslēdzošajā duelī starp SK “Kengaroos/FK Salaspils” un FK “Kadaga/RPP” pagājušās nedēļas vidū izšķīrās otrās vietas liktenis turnīrā. Abām komandām šī mērķa sasniegšanai bija nepieciešama uzvara, mačam aizritot ļoti spraigā cīniņā ar “ķenguru” uzvaru – 4:3.

Jāpiebilst, ka FK “Kadaga/RPP” jau 22.minūtē panāca 2:0 handikapu savā labā, uz ko pretinieki vēl pirmā puslaika ietvaros atbildēja ar trim precīziem raidījumiem. Pēc pārtraukuma “kadagieši” no jauna izlīdzināja rezultātu (3:3), bet izšķirošos uzvaras vārtus SK “Kengaroos/FK Salaspils” labā 73. minūtē guva Filips Pavlovs, kurš kopumā šajā mačā realizēja “hat-trick”. Tieši tikpat trāpīgus raidījumus pretējā nometnē īstenoja Mārtiņš Valdmanis.

Kā iepriekš vēstīts, zelta medaļas jau iepriekš Izaicinājuma līgā bija garantējusi “BFS Reinards/Ropaži”, kas sakrāja 17 punktus, pavisam nedaudz atpalika SK “Kengaroos/FK Salaspils” (16), trešo vietu ieguva “Riga United FC 2” (13), bet līdz ar neveiksmi noslēdzošajā mačā ārpus medaļnieku pulka palika FK “Kadaga/RPP” (11).

Pēdējā jeb piektajā vietā čempionātu pabeidza FK “Lielupe 2”, kas zaudēja visās desmit cīņās, gūstot vien divus, bet ielaižot – 57 (!) vārtus.

Par Izaicinājuma līgas rezultatīvāko spēlētāju kļuva jau pieminētais M.Valdmanis, kurā rēķinā 14 vārtu guvumi, savukārt 11 reizes pretinieku vārtsargus sarūgtināja Artjoms Kozlovs (SK “Kengaroos/FK Salaspils”). Pa 31 vārtiem čempionātā guva abas spēcīgākās turnīra vienības, savukārt “fair-play” rādītājā labākais rezultāts FK “Lielupe 2”, kas nopelnīja vien astoņus brīdinājumus.
Zibensziņas
2019.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa: 7:0 FC New Project (FC BetLanes) - FK Jūrnieks
M.Neverovskis 24; R.Girgensons 29, 48; M.Bobrovs 54; V.Ziļs 67, 73; V.Baikovs 76 - Aleksejs Samoilenko dz.k.87