Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  Rīgas dome
Rīgas minifutbola turnīrs 2015
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 8.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 120 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 469
Kausa izcīņā triumfē FC “Petrow”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 31.8.2015
Par svētdien RTU stadionā Pārdaugavā notikušās “SYNOTtip” Rīgas minifutbola čempionāta kausa izcīņas turnīru kļuva FC “Petrow” vienība, kas finālā pēcspēles sitienu sērijā uzveica “02” vienību. Augstākās līgas čempione “Sportima-Nikars” aizcīnījās līdz pusfinālam, savukārt Pirmās līgas regulārā čempionāta uzvarētāja AMOKO apstājās jau astotdaļfinālā.

FC “Petrow” kausa izcīņas turnīru sāka no astotdaļfināla kārtas, kur pēc bezvārtu neizšķirta pamatlaikā “pendelēs” ar 4:3 pieveica FC “Raita”. Spēlē par iekļūšanu pusfinālā nākamā titula ieguvēja ar minimālu 1:0 uzveica “DSV Transport”, savukārt pašā pusfinālā FC “Petrow” arīdzan pēcspēles sitienu sērijā lika kapitulēt RTO “blicei” (0:0 un 5:4).

Kausa izcīņas fināla dueļa pamatlaikā nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus, savukārt “pendeļu” loterijā FC “Petrow” bija pārāka pār “02” ar rezultātu 2:1. Jāpiebilst, ka Augstākās līgas šīs sezonas vicečempione “02” kausa turnīru sāka no ceturtdaļfināla, kur pārvarēja FREE pretestību (0:0 un 3:2), savukārt pusfinālā, kā minēts, pieveica “Sportima-Nikars” – 2:0.

Jau vēstīts, ka astotdaļfināla kārtu nespēja pārvarēt Pirmās līgas čempione AMOKO, atzīstot FC “Caramba Riga” pārākumu (1:2). Interesanti, ka ceturtdaļfinālā neiekļuva vēl trīs Augstākas līgas komandas – SK “Monarhs” (0:0 un 1:2 pret FREE), “Baltic International Bank” (1:2 pret “Industrial Steel Group”) un “Rīgas pašvaldības policija” (0:1 pret “DSV Transport”).