Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  Rīgas dome  
Rīgas minifutbola turnīrs 2015
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 8.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 120 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 469
Ziņas
Ar trim uzvarām sāk “Sportima-Nikars”, “Rīgas Pašvaldības policija” un FC “Raita”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 20.5.2015
Izspēlētas pirmās trīs sacensību kārtas Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētajā un Futbola turnīru asociācijas (FTA) atbalstītajā šīs vasaras tradicionālajā Latvijas galvaspilsētas minifutbola (8 pret 8) čempionātā. Ar simtprocentīgu bilanci, iegūstot maksimāli iespējamos deviņus punktus, turnīru uzsākušas divas pērnās sezonas Augstākās līgas medaļnieces FC “Raita” un “Sportima-Nikars”, kā arī “Rīgas Pašvaldības policija”.

Pagājušajā vasarā sudraba godalgas ieguvusī FC “Raita”, divkārt atspēlējot minimālu rezultāta deficītu (0:1 un 1:2), otrā puslaika ietvaros tomēr salauza “Arkādija” komandas pretestību, kā arī guva virsroku dueļos pār debitanti MBF (4:1) un “02” (2:1). Arī citai favorītei “Sportima-Nikars” ne visas izcīnītās uzvaras nāca vieglā ceļā – spraigās un saspringtās cīņās “nikarieši” uzveica FC “Petrow” un SK “Monarhs”, savukārt mačā ar FC “Caramba Riga”, pateicoties trim Aleksandra Čekulajeva vārtu guvumiem, triumfēja ar 5:1.

Tāpat ar atzīstamu sezonas prologu var lepoties “Rīgas Pašvaldības policija”, kas pirms gada turnīra Pirmajā līgā finišēja septītajā pozīcijā 14 vienību konkurencē. “Policisti” ar identisku 3:1 handikapu guva virsroku pār BEITAR un “DSV Transport”, kā arī pieveica “Marshal FC “ vienību (2:0).

Šobrīd turnīra ceturtajā pozīcijā, par diviem punktiem atpaliekot no iepriekš minēto līderu trio, ierindojas FREE, kas no maksimāli iespējamajiem deviņiem punktiem sakrāja septiņus, uzveicot SK “Monarhs” (2:1) un “Arkādija” (2:0), kā arī dalot punktus uz pusēm cīņā ar “Marshal FC”.

Pieticīgs sezonas starts padevies trim citām pērn Augstākajā līgā iekļuvušajām dalībniecēm. FC “Petrow” triju spēļu laikā ieguvusi vien četrus punktus, savukārt “Baltic International Bank” (BIB) un SK “Monarhs” kontā vēl par punktu mazāk, kas šīs komandas kopvērtējumā ierindo pašā pirmā desmita izskaņā un uzreiz aiz tā. Tieši priekšā minētajam trio pozīcijās no piektās līdz devītajai izkārtojušās sešus punktus iekrājušās 02, RTO, “DSV Transport”, AMOKO un FC “Caramba Riga”.

No 20 čempionāta dalībniecēm pagaidām tikai divām nav izdevies ne reizi atņemt punktus sāncensēm – gan MBF, gan “ASK Kadaga” izjutušas zaudējuma rūgtumu visos aizvadītajos mačos līdz šim.

Turnīra rezultatīvāko futbolistu saraksta priekšgalā šobrīd atrodas trīs līderi – četrus vārtus guvušie Jevgenijs Aleksejevs (RTO), Jānis Daile (“Rīgas Pašvaldības Policija”) un A.Čekulajevs (“Sportima-Nikars”). Visvairāk vārtus – 10 – izdevies gūt RTO vīriem, savukārt tiesnešu “aizrādījumus” visbiežāk nopelnījuši “Marshal FC” pārstāvji, kuri jau pirmo trīs maču laikā “atzīmējušies” ar četriem brīdinājumiem un vienu noraidījumu.

Jau vēstīts, ka sacensību pirmajā stadijā visas 20 komandas pēc Šveices sistēmas aizvadīs septiņas cīņas, savukārt pēcāk sešas labākās vienības turpinās cīņu Augstākajā līgā, kamēr atlikušās 14 centīsies reabilitēties Pirmajā līgā, izspēlējot vēl piecus mačus.
Zibensziņas
Spēļu kalendārs:

1.kārta - 8.un 15.maijs
2.kārta - 10.maijs
3.kārta - 17.maijs
4.kārta - 22.un 29.maijs
5.kārta - 31.maijs
6.kārta - 5.un 12.jūnijs
7.kārta - 14.jūnijs
8.kārta - 19.un 26.jūnijs
9.kārta - 3.un 10.jūlijs
10.kārta - 17.un 24.jūlijs
11.kārta - 31.jūlijs un 7.augusts
12.kārta - 14.un 21.augusts
kausa izcīņas 1/16, 1/8, 1/4, 1/2 un fināls - 30.augusts

2015.g. Rīgas kausa izcīņas REZULTĀTI>>>

+FOTO

Papildus spēlētāju pieteikumi un spēlētāju pārejas ir atļautas līdz 2015.gada 1.jūnijam.


Ziņas

Šodien uzsauc
Andrejs Andrejevs
Andrejs Andrejevs

(Marshal FC)
41

Ziņu arhīvs

© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin