Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  Rīgas dome  
Rīgas minifutbola turnīrs 2015
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 8.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 120 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 469
Ziņas
Sākusies otrā posma izspēle
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 1.7.2015
“SYNOTtip” Rīgas minifutbola čempionātā (8 pret 8) aizvadīta pirmā no piecām spēļu kārtām izšķirošā jeb otrā posma ietvaros. Augstākajā līgā, kur cīņu par godalgotajām vietām turpina sešas labākās vienības, uzvaras pirmajos mačos guvušas “Rīgas Pašvaldības policija”, SK “Monarhs” un “Baltic International Bank” (BIB) komandas.

“Rīgas Pašvaldības policijas” futbolistiem pietika ar vienu vārtu guvumu pirmā puslaika vidū, lai ar minimālu 1:0 handikapu pieveiktu FC “Raita” vīrus – trāpīgs raidījums mača 15. minūtē padevās Dmitrijam Sokolovam. Savukārt divi precīzi Dmitrija Zolotarjova sitieni nodrošināja SK “Monarhs” komandas triumfu duelī ar “02” vienību (2:1).

Tikmēr citā Augstākās līgas cīņā neveiksmi piedzīvoja viena no galvenajām sacensību favorītēm “Sportima-Nikars”, kas ar 0:2 rezultātu atzina BIB vienības pārākumu. Bankas atbalstītās komandas labā ar vārtu guvumiem izcēlās Jurijs Filipovskis un Deniss Asčuks.

Šobrīd situācija Augstākās līgas kopvērtējuma tabulā ir jo īpaši saspringta, jo visas sešas dalībnieces izkārtojušās vien divu punktu intervālā – nedaudz priekšā sāncensēm ar sešiem punktiem atrodas “Sportima-Nikars” un “Rīgas Pašvaldības policija”, par punktu mazāk ir “02” un SK “Monarhs”, bet divus punktus šī brīža nominālajām līderēm zaudē FC “Raita” un BIB. Tādējādi ir vairāk nekā skaidrs, ka gandrīz jebkurai minētā sešinieka dalībniecei ir teicamas izredzes pacīnīties ne tikai par godalgotajām vietām, bet arī uzvaru šīs vasaras čempionātā.

Rīgas minifutbola turnīra Pirmajā līgā šobrīd nelielu priekšrocību salīdzinājumā ar konkurentēm ieguvušas trīs komandas, kuru vidū ir “DSV Transport” (15), AMOKO (14) un RTO (12). Visas minētās vienības otrā posma pirmo kārtu sāka ar identiskām 2:0 uzvarām – “DSV Transport” ar šādu pārsvaru uzveica FC “Caramba Riga”, AMOKO lika kapitulēt FREE, savukārt RTO atstāja “uz nulles” “Marshal FC”.

Pārliecinošāko uzvaru otrā etapa pirmās kārtas mačos šajā līgā svinēja JUVS, kas ar 4:0 sagrāva neapšaubāmo turnīra pastarīti MBF, kas joprojām ir vienīgā sacensību dalībniece, kurai ne reizi nav izdevies atņemt punktus sāncensēm.

Apskatot rezultatīvāko spēlētāju sarakstu, Augstākajā līgā šobrīd pirmajā vietā ar sešiem vārtu guvumiem jāatzīmē Aleksandru Čekulajevu no “Sportima-Nikars”, savukārt Pirmajā līgā līderis ar astoņiem precīziem raidījumiem ir RTO pārstāvis Jevgenijs Aleksejevs.

Turnīra nākamā jeb 9. kārta tiks aizvadīta 3. un 10. jūlijā.
Zibensziņas
Spēļu kalendārs:

1.kārta - 8.un 15.maijs
2.kārta - 10.maijs
3.kārta - 17.maijs
4.kārta - 22.un 29.maijs
5.kārta - 31.maijs
6.kārta - 5.un 12.jūnijs
7.kārta - 14.jūnijs
8.kārta - 19.un 26.jūnijs
9.kārta - 3.un 10.jūlijs
10.kārta - 17.un 24.jūlijs
11.kārta - 31.jūlijs un 7.augusts
12.kārta - 14.un 21.augusts
kausa izcīņas 1/16, 1/8, 1/4, 1/2 un fināls - 30.augusts

2015.g. Rīgas kausa izcīņas REZULTĀTI>>>

+FOTO

Papildus spēlētāju pieteikumi un spēlētāju pārejas ir atļautas līdz 2015.gada 1.jūnijam.


Ziņas

Šodien uzsauc

Ziņu arhīvs

© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin