Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  Rīgas dome  
Rīgas minifutbola turnīrs 2016
Pēdējo reizi atjaunots: svētdien, 9.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 95 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 370
Ziņas
Startēs Rīgas minifutbola čempionāts
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 5.5.2016
Šo piektdien, 6. maijā, ar četrām spēlēm RTU mākslīgajā futbola laukumā Pārdaugavā sāksies Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētais un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītais tradicionālais “SYNOTtip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāts, kas ir masveidīgākās šāda futbola paveida sacensības Latvijas galvaspilsētā. Šogad turnīrā piedalīsies 16 dalībnieces.

Salīdzinājumā ar 2015. gada vasaras sezonu sacensībās startēs par četrām vienībām mazāk, kas saistāms ar vairāku līdzšinējo dalībnieču pievēršanos lielajam futbolam. Komandu pulkā ir divas jaunpienācējas – “JakoSport&Hela” un “LSG SKY CHIEFS” -, bet pārējās 14 dalībnieces, no kurām dažas mainījušas nosaukumu, ir no pērnā gada komandu saraksta.

No iepriekšējās sezonas vienībām ar nosaukumu “SFS” startēs Augstākās līgas čempione “Sportima-Nikars”, tāpat piedalīsies vēl trīs no sešām pērn šo līgu pārstāvošajām komandām – sudraba medaļniece “02”, kā arī “Baltic International Bank” (BIB) un “SALONS.LV” (pērn “Rīgas Pašvaldības policija”), bet pauzi šovasar “ņēmušas” FC “Raita” un SK “Monarhs”.

Tikmēr no 2015. gada labākā Pirmās līgas trio laukumā šovasar redzēsim čempionvienību “AMOKO”, bet divas pārējās medaļu laureātes “BEITAR” un “DSV Transport” šogad turnīrā nepiedalīsies. Tāpat dalībnieku pulkā vairs nebūs “MBF” un “Arkādija”.

Spēles, kā ierasts, risināsies piektdienu vakaros un svētdienās orientējoši līdz augusta izskaņai, kad plānota arī tradicionālā Rīgas minifutbola kausa izcīņa. Minimālas izmaiņas skārušas izspēles formātu – vispirms čempionāta pirmajā posmā dalībnieces pēc Šveices sistēmas principa (spēles ar tuvāko pretinieku turnīra tabulā) izspēlēs līdzšinējo septiņu vietā deviņus mačus, savukārt otrajā sacensību etapā sadalīsies divās līgās atkarībā no pirmā posma rezultātiem.

Augstākajā līgā otrajā etapā spēlēs četras pirmā posma labākās komandas, aizvadot katra ar katru vienu maču, savukārt Pirmajā līgā otrajā posmā komandas aizvadīs vēl trīs spēles pēc Šveices sistēmas, ņemot līdzi pirmā etapa visus savāktos punktus. Atšķirībā no iepriekšējām sezonām otrajā etapā Pirmajā līgā būs pieļaujama komandu atkārtota savstarpējā tikšanās.

Kā minēts, uzreiz pēc regulārā čempionāta noslēguma 28. augustā plānots kausa izcīņas turnīrs, kurā dalībnieces savā starpā cīnīsies pēc zibensturnīra formāta.

Jau ziņots, ka 2015. gadā vasaras minifutbola Augstākajā līgā triumfēja “Sportima-Nikars”, Pirmajā līgā uzvaras laurus plūca “AMOKO”, bet kausa izcīņā nepārspēta palika FC “Petrow”.
Zibensziņas
Spēļu kalendārs:

1.kārta - 6.un 13.maijs
2.kārta - 8.maijs
3.kārta - 15.maijs
4.kārta - 20.un 27.maijs
5.kārta - 29.maijs
6.kārta - 3.un 10.jūnijs
7.kārta - 17.jūnijs
8.kārta - 1.jūlijs
9.kārta - 8.un 15.jūlijs
10.kārta - 22.un 29.jūlijs
11.kārta - 5.un 12.augusts
12.kārta - 19.un 26.augusts
kausa izcīņas 1/8, 1/4, 1/2 un fināls - 28.augusts
Papildus spēlētāju pieteikumi un spēlētāju pārejas ir atļautas līdz 2016.gada 31.maijam.


Ziņas

Šodien uzsauc
Mihail Nikiforov
Mihail Nikiforov

(FREE)
28
Jevgenijs Romanovs
Jevgenijs Romanovs

(JakoSport&HELA)
43

Ziņu arhīvs

© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin