Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  Rīgas dome  
Rīgas minifutbola turnīrs 2016
Pēdējo reizi atjaunots: svētdien, 9.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 95 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 370
Ziņas
“SFS” joprojām neapturama
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 31.5.2016
Izspēlētas jau piecas sacensību kārtas Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētajā un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītajā “SynotTip” Rīgas minifutbola turnīrā. Joprojām pārliecinošu sniegumu turpina demonstrēt “SFS” vienība, kas panākumu sēriju pagarinājusi jau līdz piecām uzvarām, tādējādi atrodoties pārliecinošā kopvērtējuma tabulas līderpozīcijā.

Pēdējo divu kārtu ietvaros “SFS” izcīnīja divas “sausās” uzvaras. Divi Aleksandra Čekulajeva vārtu guvumi nodrošināja sacensību līderes triumfu pār “Marshal FC” (2:0), savukārt citā duelī pret “FREE” jau minētajam A.Čekulajevam savas pārstāvētās vienības triumfa nodrošināšanai pietika ar vienu trāpīgu raidījumu – 1:0.

Šobrīd “SFS” čempionāta tabulā pār tuvākajām konkurentēm sasniegusi jau piecu punktu pārsvaru, kamēr A.Čekulajevs ar kopumā desmit rezultatīviem sitieniem ierindojas turnīra vārtiem bagātāko spēlētāju saraksta priekšgalā.

Situācija kopvērtējuma tabulas pārējo vadošo komandu izkārtojumā joprojām ir pietiekoši blīva. No otrās līdz piektajai pozīcijai izkārtojušās uzreiz četras desmit punktus iekrājušas vienības, kuru vidū ietilpst “Baltic International Bank” (BIB), “JakoSport&HELA”, “FREE” un FC “Caramba Riga”. Viss šis kvartets pēdējās divas kārtas aizvadīja mainīgām sekmēm.

Četrus no maksimāli sešiem iespējamajiem punktiem ieguva “BIB” un FC “Caramba Riga”. Abu šo komandu savstarpējais cīniņš noslēdzās neizšķirti 1:1, bet pa trim punktiem tās ieguva pārspējot attiecīgi “LSG SKY CHEFS” (5:1 un trīs vārti BIB rindās Pavelam Blizņukam) un “JUVS” (2:1).

Divi Igora Kapustina vārtu guvumi ļāva “FREE” vienībai ar rezultātu 3:1 uzveikt “JakoSport&HELA”, savukārt pēc šī dueļa “FREE”, kā minēts ar 0:1 atzina līderes “SFS” pārākumu, kamēr “JakoSport&HELA” ar minimālu 1:0 handikapu lika kapitulēt “Marshal FC”.

Turpat netālu no šī komandu kvarteta tabulā izkārtojušās arīdzan deviņus punktus ieguvušās “LSG SKY CHEFS” un “Impakt”, savukārt septiņi punkti šobrīd ir “Marshal FC” un “SALONS.LV” vienībām.

No 16 turnīra dalībniecēm punktus nav izdevies iegūt vienīgi noslēdzošajā pozīcijā esošajai “DSV Transport”, kas no ceturtās kārtas aizstāj tehnisku iemeslu dēļ izstājušos “02”, ņemot līdzi tās iepriekšējos rezultātus. Abos pirmajos mačos “DSV Transport” vīriem nācās atzīt sāncenšu pārākumu – gan cīņā pret “ASK Kadaga” (0:3), gan arī duelī ar “Industrial Steel Group” (1:5).

Kā zināms, visas 16 čempionāta dalībnieces turnīra pirmajā posmā pēc Šveices sistēmas principa (spēles ar tuvāko pretinieku turnīra tabulā) izspēlēs deviņus mačus, savukārt otrajā sacensību etapā sadalīsies divās līgās atkarībā no pirmā posma rezultātiem.

Augstākajā līgā otrajā etapā spēlēs četras pirmā posma labākās komandas, aizvadot katra ar katru vienu maču, savukārt Pirmajā līgā otrajā posmā komandas aizvadīs vēl trīs spēles pēc Šveices sistēmas, ņemot līdzi pirmā etapa visus savāktos punktus. Uzreiz pēc regulārā čempionāta noslēguma 28. augustā plānots kausa izcīņas turnīrs, kurā dalībnieces savā starpā cīnīsies pēc zibensturnīra formāta.
Zibensziņas
Spēļu kalendārs:

1.kārta - 6.un 13.maijs
2.kārta - 8.maijs
3.kārta - 15.maijs
4.kārta - 20.un 27.maijs
5.kārta - 29.maijs
6.kārta - 3.un 10.jūnijs
7.kārta - 17.jūnijs
8.kārta - 1.jūlijs
9.kārta - 8.un 15.jūlijs
10.kārta - 22.un 29.jūlijs
11.kārta - 5.un 12.augusts
12.kārta - 19.un 26.augusts
kausa izcīņas 1/8, 1/4, 1/2 un fināls - 28.augusts
Papildus spēlētāju pieteikumi un spēlētāju pārejas ir atļautas līdz 2016.gada 31.maijam.


Ziņas

Šodien uzsauc
Mihail Nikiforov
Mihail Nikiforov

(FREE)
28
Jevgenijs Romanovs
Jevgenijs Romanovs

(JakoSport&HELA)
43

Ziņu arhīvs

© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin