Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  Rīgas dome
Rīgas minifutbola turnīrs 2018
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 4.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 79 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 317
“Bettend.com” kaldina ceturto panākumu un saglabā vadību
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 20.6.2018
Šo pirmdien RTU mākslīgā seguma laukumā Pārdaugavā risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstītā “SynotTip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāta ceturtā kārta. Kārtējo panākumu tajā kaldināja “Bettend.com” vienība, tādējādi saglabājot vadību kopvērtējuma tabulā.

Trīs Giorgija Diakvnišvili vārtu guvumi palīdzēja “Bettend.com” vienībai svarīgā cīņā uzvarēt vienu no galvenajām sāncensēm FC “Petrow” – 5:1. Pirmo puslaiku pašreizējā līdere noslēdza ar divu vārtu handikapu (3:1), savukārt pēc pārtraukuma vēl palielināja pārsvaru, gūstot ceturto panākumu pēc kārtas sacensību ietvaros. “Bettend.com” šobrīd ir vienīgā no 16 minifutbola čempionāta dalībniecēm, kurai izdevies saglabāt simtprocentīgu statistikas bilanci – četras uzvaras tikpat mačos.

Divu punktu atstatumā līderei kopvērtējumā seko “AMOKO/02” (10), kas aktuālajā kārtā ar minimālu 1:0 pārsvaru sarūgtināja FC “Caramba Riga” (vienīgos vārtus 32.minūtē guva Ruslans Puriņš). Savukārt pa deviņiem punktiem patlaban savākušas FC “Raita” un “Baltic International Bank” (BIB) vienības, kuras abas ceturtajā kārtā papildināja uzvaru bagāžu. Pirmā atstāja “sausā” “FREE” komandu (2:0), kamēr BIB līdz ar diviem Aleksandra Mihailova vārtu guvumiem pieveica FK “Kadaga” – 3:1.

Par pieciem punktiem no pirmās vietas īpašnieces atpaliek jau pieminētās FC “Petrow” un FC “Caramba Riga”, kā arī “SALONS.LV”, kas pirmdien tika pie pirmā triumfa brīža turnīrā, uzveicot “JUVS” (3:1).

Vēl no pārējiem dueļiem jāatzīmē “DSV” spraigā cīņā sasniegtais panākums pret “RFT” (2:1), uzvarētājiem abus vārtus gūstot mača noslēdzošo sešu minūšu laikā. Tāpat ceturtajā kārtā uzvaras svinēja “Industrial Steel Group” (6:1 pret “RTO”, trīs vārti Vladam Rimkum) un FK “IMPAKT” (6:0 cīņā ar “Cognizant”).

Sacensību rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā atrodas septiņas reizes pretinieku vārtsargus sarūgtinājušais Aleksejs Lavrenovs, bet pa pieciem trāpīgiem raidījumiem Aleksandra Mihailova (BIB) un Renāra Kazus (“SALONS.LV”) rēķinā.

Minifutbola čempionāta piektā kārta risināsies 25. jūnijā.

Kā vēstīts, visas 16 vienības tāpat kā pērn medaļas sadalīs vienas līgas ietvaros, izspēlējot desmit kārtas pēc Šveices sistēmas principa.