Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  Rīgas dome  
Rīgas minifutbola turnīrs 2019
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 3.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 78 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 365
Ziņas
Startēs tradicionālais Rīgas minifutbola čempionāts
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 1.5.2019
Pirmdien, 6. maijā, RTU mākslīgā seguma futbola laukumā Pārdaugavā startēs tradicionālais Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētais un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstītais “SynotTip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāts, kur līdzīgi kā pērn startēs 16 dalībnieces.

Salīdzinājumā ar iepriekšējo vasaras sezonu dalībnieču skaitliskais sastāvs palicis nemainīgs, tāpat izmaiņas nav notikušas čempionāta izspēles formātā. Visas 16 vienības līdzīgi kā pērn medaļas sadalīs vienas līgas ietvaros, izspēlējot desmit kārtas pēc Šveices sistēmas principa (spēles ar tuvāko pretinieku turnīra tabulā), turklāt pieļaujama būs divu dažādu vienību atkārtota tikšanās. Pirmo divu kārtu pretinieki tika noteikti ar izlozes palīdzību, kas risinājās sacensību tehniskajā sapulcē 24. aprīlī. Turnīra spēles notiks pirmdienu vakaros līdz pat 26. augustam.

Līdzīgi kā pērn sacensībās piedalīsies pirms gada sudrabu ieguvusī “AMOKO/02”, bronzas laureāte FC “Petrow”, kā arī FC “Raita”, “Baltic International Bank” (BIB), “FREE”, “Industrial Steel Group”, FK “IMPAKT”, FK “Kadaga”, “DSV”, kā arī apvienotā “RFT/RTO” vienība (pērn abas komandas startēja atsevišķi).

Šīs vasaras minifutbola čempionātā dažādu iemeslu dēļ nestartēs pašreizējā titula ieguvēja “Bettend.com”, kā arī “SALONS.LV”, FC “Caramba Riga”, “JUVS” un “Cognizant”, bet pēc neliela pārtraukuma atgriezušās SK “Monarhs”, “Grifs AG/Rīnūži” un FK “BEITAR”. Tāpat spēkus sacensībās izmēģinās trīs jaunpienācējas – FK “Valor/Ropaži”, “Tente” un FC “Avičii”.

Kā ziņots, pērn 16 dalībnieču konkurencē Rīgas minifutbola čempionāta zelta godalgas izcīnīja “Bettend.com”, kas desmit spēlēs savāca 24 punktus.

2019. gada Rīgas minifutbola čempione iegūs tiesības piedalīties rudenī plānotajā Latvijas minifutbola sacensību finālturnīrā.
Zibensziņas
Spēļu kalendārs:
1.kārta - 6.un 13.maijs
2.kārta - 20.un 27.maijs
3.kārta - 3.jūnijs
4.kārta - 10.jūnijs
5.kārta - 17.jūnijs
6.kārta - 1.jūlijs
7.kārta - 8.un 15.jūlijs
8.kārta - 22.un 29.jūlijs
9.kārta - 5.un 12.augusts
10.kārta - 19.un 26.augusts
Papildus spēlētāju pieteikumi un spēlētāju pārejas ir atļautas līdz 2019.gada 30.jūnijam.


Ziņas

Šodien uzsauc

Ziņu arhīvs

© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin