Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  Rīgas dome
Rīgas minifutbola turnīrs 2019
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 3.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 78 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 365
Simtprocentīgu bilanci saglabā FC “Raita” un “Tente”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 5.6.2019
Pēc jūnija sākumā RTU mākslīgā seguma futbola laukumā Pārdaugavā notikušās Rīgas Futbola federācijas (RF) organizētā un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstītā “SynotTip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāta trešās kārtas simtprocentīgu bilanci kopvērtējuma tabulā izdevies saglabāt FC “Raita” un “Tente” vienībām.

FC “Raita” futbolisti trešo panākumu pēc kārtas kaldināja duelī ar “AMOKO/02”, sarūpējot sāncensei pirmo neveiksmi čempionāta ietvaros – 2:1. Jau trešajā minūtē rezultātu atklāja Andis Dombrovskis, pirmā puslaika izskaņā FC “Raita” panāca izlīdzinājumu līdz ar trāpīgu Aleksandra Abašina raidījumu, savukārt uzvaras vārtus noslēdzošajā minūtē guva Oļegs Peņkovskis.

Tāpat deviņu punktu robežu šajā kārtā sasniedza “Tente”, kas spraigā cīniņā ar rezultātu 3:2 pārspēja “Grifs AG/Rīnūži” vienību. Pēdējai spēles gaitā divkārt piederēja minimāls pārsvars (1:0 un 2:1), tomēr izšķirošie izrādījās Aleksandra Škoļņikova gūtie vārti 42.minūtē, nodrošinot “Tente” triumfu šajā spēlē. Divus vārtus uzvarētāju sastāvā guva Elmars Bairamovs, kamēr sāncenšu rindās trāpīgi raidījumi Ingmāra Andra Briškena un Riharda Ščogola rēķinā.

Ar deviņiem izcīnītiem punktiem pēc trim kārtām FC “Raita” un “Tente” atrodas minifutbola čempionāta kopvērtējuma tabulas priekšgalā. Tikmēr uz trešo pozīciju pacēlusies FC “Petrow” (7), kas aktuālajā kārtā ar 8:2 sagrāva FK “BEITAR”, “hat-trick” realizējot Ņikitam Žarovam un Renāram Kazum.

Tāpat otrās uzvaras sacensību ietvaros jūnija sākumā kaldināja “DSV” un “Industrial Steel Group” komandas. Pirmā guva tehnisko uzvaru pār FK “Monarch”, kas nespēja pulcēt sastāvu šai spēlei, kamēr “Industrial Stel Group”, pateicoties trim Vlada Rimkus precīzajiem sitieniem, ar 7:1 pārliecinoši uzveica FK “Kadaga” vienību.

No pārējām notikušajām cīņām vēl jāatzīmē OSK “Ostnieks” “sausā” uzvara pār kopvērtējuma tabulas pastarīti FK “Valor/Ropaži” (8:0), FK “IMPAKT” triumfs pār “FREE” (2:0), kā arī “Baltic International Bank” panākums mačā ar turnīra debitanti FK “Avicii” (3:1).

Par minifutbola čempionāta rezultatīvāko futbolistu pēc trim kārtām izvirzījies jau pieminētais V.Rimkus (“Industrial Steel Group”), kura rēķinā septiņi trāpīgi raidījumi.

Kā vēstīts, visas 16 vienības līdzīgi kā pērn medaļas sadalīs vienas līgas ietvaros, izspēlējot desmit kārtas pēc Šveices sistēmas principa (spēles ar tuvāko pretinieku turnīra tabulā), turklāt pieļaujama būs divu dažādu vienību atkārtota tikšanās. Sacensību nākamā kārta plānota 10. jūnijā.

2019. gada Rīgas minifutbola čempione iegūs tiesības piedalīties rudenī plānotajā Latvijas minifutbola sacensību finālturnīrā.