Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Rīgas minifutbola turnīrs
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 15.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 126 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 563
Ziņas
Triobet vasaras turnīrā startēs vairāk nekā 25 komandas. Dalībnieku saraksts joprojām turpina papildināties!
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 11.5.2010
Smagā finansiālā situācija valstī nevarēja neatsaukties uz dalībnieku skaitu Triobet vasaras minifutbola (8vs8) turnīrā. Taču līdz ar sacensību komandu oficiālo pārstāvju sapulci 10.maijā kļuva skaidrs, ka oficiālajā Rīgas minifutbola čempionātā startēs kā minimums 25 komandas, kas ir vairāk nekā visos pārējos analoģiskajos galvaspilsētā notiekošajos turnīros kopā ņemot. Tādējādi var tikai kārtējo reizi secināt, ka FTA un RFF apkalpotie turnīri joprojām ir paši populārākie un pieprasītākie arī ekonomiskās krīzes apstākļos.

10.maijā notikušajā komandu pārstāvju sapulcē organizatori pieņēma lēmumu pirmo piecu minifutbola turnīra kārtu laikā apvienot Augstākās un Pirmās līgas dalībnieces (arī vienādot kopīgu dalības maksu 400Ls (350Ls) apmērā). Pēc šīm piecām kārtām, kas tiks aizvadītas pēc Šveices sistēmas, sešas spēcīgākās komandas pāries uz Augstāko līgu, kur aizvadīs vienu riņķi (5 kārtas), tādā veidā nosakot galvaspilsētas trīs pašas labākās vienības. Tikmēr pārējās komandas Pirmajā līgā aizvadīs vēl trīs kārtas. Tās vienības, kuru sastāvi pēc reglamenta neļauj pretendēt uz medaļām Pirmajā līgā (atzīmētas ar burtu „A”), jebkurā gadījumā pāries uz Augstāko līgu (piemēram, ja komanda „Raita” piecās kārtās ieņems septīto vietu vai ierindosies zemāk, tā dosies uz Augstāko līgu sestās vietas īpašnieces vietā). Pēc pirmajām piecām kārtām Augstākās līgas komandas cīņas turpinās ar sekojošu punktu „bagāžu” – 1.vieta seši punkti, 2.vieta – pieci utt., savukārt Pirmās līgas komandas spēlēs ar tik punktiem, cik ieguva šajos piecos mačos.

10.maija pasākuma laikā arī notika Pirmās līgas pirmās kārtas pāru izloze. Daļa komandu pirmo kārtu aizvadīs jau šo piektdien, 14.maijā, bet daļa pēc nedēļas – 21.maijā. Rīgas čempionāta Otrajai līgai starts tiks dots svētdien, 23.maijā. Tādējādi interesenti, kuri vēl vēlas pieteikties turnīram, to droši var izdarīt līdz 17.maijam.

Sapulces gaitā tika noteikta arī kausa izcīņas izspēles kārtība – līdzīgi kā Latvijas futbola kausā arī Rīgas minifutbola sacensībās pirmās iesaistīsies Otrās līgas dalībnieces, kurām pakāpeniski pievienosies Pirmās un Augstākās līgas vienības. Kausa izcīņa, kā ierasts, notiks pēc regulārā čempionāta noslēguma.
Zibensziņas

Ziņas

Šodien uzsauc
Vitālijs Laužels
Vitālijs Laužels

(Lerona)
37
Sergejs Gerasimovs
Sergejs Gerasimovs

(AVANT)
44

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2010, rakstiet fta@fta.lv. Admin