Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Rīgas minifutbola turnīrs
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 15.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 126 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 563
Ziņas
Pēc piecām kārtām komandas tiks sadalītas trīs līgās
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 24.5.2010
Pēc Triobet Rīgas minifutbola čempionāta (8x8) pirmās kārtas aizvadīšanas organizatori pieņēmuši lēmumu veikt vēl vienu izmaiņu sacensību izspēles kārtībā, lai padarītu turnīru interesantāku visām tā dalībniecēm. Proti, ņemot vērā lielo komandu meistarības līmeņa atšķirību, ir nolemts pēc piecām kārtām atdalīt no 30 vienību lielās grupas ne tikai sešas spēcīgākās, bet arī 12 vājākās vienības, kuras papildus trīs kārtu ietvaros savā starpā sadalīs Rīgas čempionāta gandarījuma balvas.

Tādā veidā pēc piecām ar Šveices sistēmas palīdzību aizvadītām kārtām komandas tiks sadalītas trīs līgās: Augstākajā (sešas komandas), Pirmajā (12 komandas) un Otrajā (12 komandas). Visas turnīra spēles notiks piektdienu vakaros, izņemot svētdienu, 27.jūniju, bet komandas, kuras pastiprinājušas sastāvu ar Latvijas telpu futbola čempionāta Augstākās līgas spēlētājiem (turnīra mājaslapā atzīmētas ar burtu „A”) pie jebkādas ieņemtās vietas kopvērtējuma tabulā iekļūs Augstākajā līgā.

Tādējādi Rīgas minifutbola kausa izcīņā, kas notiks pēc čempionāta noslēguma, 1/32 fināla kārtā startēs 12 Otrās līgas komandas, 1/16 finālā piedalīsies visu 1/32 pāru uzvarētāji un desmit Pirmās līgas komandas (3.-12.vieta), astotdaļfinālā cīnīsies 1/16 finālu uzvarētāji un sešas Augstākās līgas komandas un divas spēcīgākās Pirmās līgas vienības. Spēcīgāko komandu pretinieki tiks noteikti ar izlozes palīdzību. Kausa izcīņas formāts: divi puslaiki pa desmit minūtēm.