Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Rīgas minifutbola turnīrs
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 144 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 739
Ziņas
Startējis Rīgas minifutbola čempionāts
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 17.5.2011
Maija sākumā sporta bāzē „Arkādija” starts tika dots tradicionālajam Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionātam, kurā šovasar piedalās 24 komandas. Aizvadītas nu jau pirmās divas ar izlozes palīdzību noteiktās spēļu kārtas, pēc kurām kopvērtējuma tabulas priekšgalā izvirzījušās sešas ar simtprocentīgu bilanci turnīru uzsākušās komandas.

Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētās Latvijas galvaspilsētas minifutbola masveidīgākās sacensības šovasar risināsies līdz 26.augustam (9.septembrim), un kopumā turnīra ietvaros katra komanda aizvadīs 12 spēles. Vispirms – čempionāta pirmajā posmā – dalībnieces pēc Šveices sistēmas principa (spēles ar tuvāko pretinieku turnīra tabulā) izspēlēs septiņus mačus, savukārt otrajā sacensību etapā sadalīsies divās līgās atkarībā no pirmā posma rezultātiem. Lielāko daļu spēļu plānots aizvadīt piektdienu vakaros „Arkādijas” bāzē, savukārt atsevišķu kārtu izspēle risināsies svētdienās Mežaparkā.

Augstākajā līgā otrajā etapā spēlēs sešas pirmā posma labākās komandas, aizvadot katra ar katru vienu maču. Izšķirošo turnīra stadiju labākā Augstākās līgas vienība sāks ar sešiem punktiem, savukārt katra nākamā komanda atkarībā no pirmajā posmā ieņemtās vietas – par punktu vai vairākiem mazāk. Uzvarētāju noteikšanā pēc otrā posma netiks ņemti vērā pirmā etapa maču rezultāti. Savukārt Pirmajā līgā otrajā posmā komandas aizvadīs vēl piecas spēles pēc Šveices sistēmas, ņemot līdzi no pirmā etapa visus savāktos punktus.

Sekojot iepriekšējo gadu pieredzei, uzreiz pēc regulārā čempionāta noslēguma sekos kausa izcīņas turnīrs, kura dalībnieces savā starpā cīnīsies pēc zibensturnīra formāta.

Tiktāl par čempionāta kopējo plānoto norisi. Atgriežoties pie nule kā aizvadītajām pirmajām divām turnīra kārtām, kā minēts, jāizceļ sešas komandas, kuras sacensības uzsāka ar simtprocentīgu bilanci. Teicamu rezultativitāti pirmajos divos mačos nodemonstrēja „Wood Brothers” vienība, kas kopumā pretinieku vārtos raidīja 17 (!) bumbas, vispirms pārspējot „airBaltic” (5:2), savukārt pēc tam pārliecinoši sagraujot „Ezermalu” (12:1). Astoņas reizes sāncenšu vārtsargus pārspēja Oļegs Voroņins, kurš tādējādi izvirzījās trāpīgāko čempionāta snaiperu saraksta priekšgalā.

Tikpat vienkārši ar saviem pirmajiem sāncenšiem tika galā „Latvijas Finieris” komanda, kas septiņas reizes raidīja bumbu „North Hub Services” vārtos (7:1), bet astoņas reizes iekaroja FC „Raita” vienības „cietoksni” (8:0). Pa četriem vārtiem šajos mačos uzvarētāju rindās guva Dmitrijs Jakovļevs un Ruslans Lampickis.

Tāpat divas uzvaras izcīnīja arī „Sportima-Nikars”, kas uzveica„Ezermalu” (7:3) un „02-Gross” (4:1). Vēl maksimāli iespējamos sešus punktus divās pirmajās kārtās savāca „Rio Lukss” (7:0 pret „airBaltic 2” un 3:1 pret „Lerona”), „Elme mettal” (3:1 pret „Marshal FC” un 4:1 pret „airBaltic”), kā arī „Rīnuži-Strong” (1:0 pret „Medical Group DENS” un 3:0 pret „Industrial Steel Group”). Jāpiebilst, ka „Rīnuži-Strong” ir vienīgā turnīra komanda, kura joprojām nosargājusi savus vārtus neskartus.

Ar četriem punktiem turnīru šajās kārtās uzsāka SK „Monarhs” un „Baltic International Bank”, savukārt ar trim – uzreiz deviņas sacensību dalībnieces, kuras pa reizei gan uzvarēja, gan arī sajuta zaudējuma rūgtumu. Minēto vienību vidū ir „Marshal FC”, „Ķekavas novads/AXA”, „Medical Group DENS”, „Free”, FK „Rigaselmash”, „Lerona”, „JFK Saskaņa”, „02-Gross” un „North Hub Services”.

Savukārt ar diviem zaudējumiem tikpat spēlēs čempionātā startēja septiņas komandas – RTO, „Amoko”, „Industrial Steel Group”, FC „Raita”, „Ezermala”, kā arī abas „airBaltic” vienības.

Turnīra trešā kārta tiks izspēlēta sporta bāzē „Arkādija” 20. un 27.maijā.
Zibensziņas

Ziņas

Šodien uzsauc
Pāvels Nikitonovs
Pāvels Nikitonovs

(Rīnūži-Strong)
28
Vitālijs Krupenko
Vitālijs Krupenko

(Ezermala)
44

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvsAtbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2011, rakstiet fta@fta.lv. Admin