Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Rīgas minifutbola turnīrs
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 144 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 739
Ziņas
Simtprocentīgu bilanci saglabā trīs komandas
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 31.5.2011
Jau trīs spēļu kārtas aizvadītas tradicionālajā Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionātā, kurā šovasar piedalās 24 komandas. Pašreizējā turnīra stadijā simtprocentīgu bilanci izdevies saglabāt trim vienībām, proti, „Latvijas Finieris”, „Sportima-Nikars” un „Elme metall”, kuras līdz šim pratušas pieveikt sāncences visās savās cīņās.

„Latvijas Finieris” vienība trešās kārtas ietvaros ar rezultātu 4:1 pārspēja „Wood Brothers” komandu. Divus vārtus uzvarētāju rindās šajā duelī guva Dmitrijs Jakovļevs, bet pa reizei ar precīziem sitieniem izcēlās Nikolajs Kočerigins un Igors Makarovskis. Tikmēr „Wood Brothers” vienībai, kurai šis bija pirmais zaudējums turnīra ietvaros, vienīgos vārtus guva Aleksejs Lavrenovs.

Ne bez sīkstas sāncenšu pretestības savu trešo panākumu Rīgas minifutbola čempionātā svinēja „Sportima-Nikars” vīri, kuri, neraugoties uz nospiedošo teritoriālo pārsvaru, tikai pašā pirmā puslaika beigās uzlauza „Rio Lukss” aizsardzību, gūstot divus bezatbildes vārtus (trāpīgi sitieni Denisam Bikovskim un Vitālijam Ziļam). Mača turpinājumā V.Ziļs palielināja savas komandas pārsvaru līdz 3:0, uz ko pretinieki atbildēja ar pašā cīņas izskaņā gūtajiem Aleksandra Golomozova vārtiem. Tādējādi mačs noslēdzās ar 3:1 „Sportima-Nikars” triumfu.

Tikmēr trešā pašreizējā turnīra kopvērtējuma līdere „Elme metall” ar rezultātu 4:2 lika kapitulēt „Rīnuži-Strong” komandai. Uzvarētāji jau pirmajās piecās mača minūtēs guva divus vārtus, pateicoties Alekseja Vasiļjeva un Alekseja Koļesņikova meistarībai uzbrukumu noslēgumā, un šādu handikapu saglabāja arī turpmākajā cīņas gaitā, kurā katra no pretiniecēm guva vēl pa diviem vārtiem.

Par vienu no negaidītākajiem trešās kārtas rezultātiem jāuzskata SK „Monarhs” piekāpšanās „Marshal FC” vienībai – 2:4. Šajā spēlē visus četrus vārtus „Marshal” labā guva Oļegs Naumecs, kurš tādējādi ar kopumā septiņiem rezultatīviem sitieniem izvirzījās čempionāta trāpīgāko snaiperu saraksta otrajā pozīcijā. Savukārt zaudētājiem abas reizes precīzs bija Vitālijs Pojarkovs. „Monarhs”, kas uzskatāma kā viena no čempionāta favorītēm, turnīru sākusi samērā pieticīgi un trijās kārtās ieguvusi tikai četrus punktus, kas komandu pašlaik ierindo 13.vietā 24 vienību konkurencē.

Vēl no pārējiem rezultātiem noteikti jaīzceļ arī „Baltic International Bank” uzvara pār „Ķekavas novads/AXA” (3:2), kas tādējādi ļāva „baņķieriem” ar kopumā izcīnītiem septiņiem punktiem pacelties uz ceturto vietu tabulā, atpaliekot vienīgi no trīs iepriekš minētajām līderēm. Tāpat jāatzīmē pirmā FC „Raita” komandas uzvara – „raitieši” ar rezultātu 6:2 uzveica „airBaltic”.

Turnīra kopvērtējumā aiz vadošā kvarteta izkārtojušās uzreiz astoņas vienības, kuras ar iegūtajiem sešiem punktiem (divas uzvaras trijos mačos) ierindojas vietās no 5.līdz 12. Šo komandu vidū ir „Wood Brothers”, „Marshal FC”, „Rio Lukss”, FREE, „Rīnuži-Strong”, „Lerona”, „02-Gross” un „North Hub Services”.

Sacensību kopvērtējuma 13.pozīcijā atrodas četrus punktus iekrājusī SK „Monarhs”, savukārt no 14.-20.vietai ierindojas trīs punktus ieguvušās „Ķekavas novads/AXA”, „Rigaselmash”, „JFK Saskaņa”, „Industrial Steel Group”, „Medical Group Dens”, FC „Raita” un „Ezermala”.

Tikmēr četrās noslēdzošajās turnīra tabulas vietās izkārtojies kvartets, kas joprojām ne reizi nav spējis izcīnīt punktus. Šajā četriniekā ietilpst RTO, „Amoko”, kā arī abas „airBaltic” vienības.

Kā vēstīts iepriekš, čempionāta pirmajā posmā dalībnieces pēc Šveices sistēmas principa (spēles ar tuvāko pretinieku turnīra tabulā) izspēlēs septiņus mačus, savukārt otrajā sacensību etapā sadalīsies divās līgās atkarībā no pirmā posma rezultātiem. Augstākajā līgā otrajā etapā spēlēs sešas pirmā posma labākās komandas, aizvadot katra ar katru vienu maču. Izšķirošo turnīra stadiju labākā Augstākās līgas vienība sāks ar sešiem punktiem, savukārt katra nākamā komanda atkarībā no pirmajā posmā ieņemtās vietas – par punktu vai vairākiem mazāk. Uzvarētāju noteikšanā pēc otrā posma netiks ņemti vērā pirmā etapa maču rezultāti. Savukārt Pirmajā līgā otrajā posmā komandas aizvadīs vēl piecas spēles pēc Šveices sistēmas, ņemot līdzi no pirmā etapa visus savāktos punktus.

Turnīra ceturtā kārta tiks izspēlēta sporta bāzē „Arkādija” 3.un 10.jūnijā.
Zibensziņas

Ziņas

Šodien uzsauc
Pāvels Nikitonovs
Pāvels Nikitonovs

(Rīnūži-Strong)
28
Vitālijs Krupenko
Vitālijs Krupenko

(Ezermala)
44

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvsAtbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2011, rakstiet fta@fta.lv. Admin