Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Rīgas minifutbola turnīrs
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 144 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 739
Ziņas
Vienvadību pārņem „Sportima-Nikars”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 14.6.2011
Pēdējās pusotras nedēļas laikā sporta bāzē „Arkādija” un Ķeizarmežā tika izspēlēta Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāta ceturtā un piektā kārta, pēc kurām vienvadību kopvērtējuma tabulā nostiprināja „Sportima-Nikars” vienība. Jāpiebilst, ka „nikarieši” šajās cīņās pieveica tieši abus savus tuvākos sekotājus – „Latvijas Finieri” un „Elme metall”.

„Sportima-Nikars” komanda vispirms samēroja spēkus ar „Latvijas Finieri”, pret kuru guva virsroku ar rezultātu 3:0. Vārtus šajā mačā uzvarētāju rindās guva Aleksandrs Žukovs, Oļegs Matvejevs un Raimonds Valts. Savukārt nākamajā cīņā pašreizējā turnīra līdere jau daudz spraigākā duelī ar minimālu 3:2 pārsvaru uzveica iepriekš minēto „Elme metall”. Šajā cīņā sportiskais scenārijs intrigu uzturēja līdz pat tiesneša beigu svilpei, kaut arī mača pirmā puse spraigu spēkošanos nesolīja. A. Žukova, R.Valta un Artūra Asrijana vārtu guvumi ļāva „Sportima-Nikars” vienībai 29.minūtē izvirzīties komfortablā 3:0 vadībā, taču sāncenši, pateicoties Alekseja Koļesņikova un Vadima Sarapulova precīzajai uzbrukumu noslēgšanai, jau pēc sešām minūtēm samazināja „nikariešu” handikapu līdz minimumam. Tiesa, panākt vismaz neizšķirtu „Elme metall” vīriem vairs neizdevās, un jau piekto uzvaru turnīrā svinēja „Sportima-Nikars”.

„Latvijas Finierim” un „Elme metall” vienībām šie bija pirmie zaudējumi Rīgas minifutbola čempionāta sezonā, taču abās pārējās pēdējo kārtu spēlēs minētās komandas svinēja uzvaras. Tā, „Latvijas Finieris”ar 2:0 uzveica Free komandu, savukārt „Elme metall” ar identisku rezultātu lika kapitulēt „Baltic International Bank”. Interesanti, ka nākamajā kārtā, proti, 1.jūlijā, abas šīs pretinieces tiksies savā starpā.

No pārējo spēļu rezultātiem ceturtās un piektās kārtas ietvaros jāizceļ SK „Monarhs” komandas divas pārliecinošās uzvaras pār „Ķekavas novads/AXA” (9:0) un „02-Gross” (5:1). „Monarhs” futbolisti vasaras sezonu sāka visnotaļ pieticīgi, trijos mačos izcīnot vien četrus punktus, taču tagad kopumā ar desmit punktiem „kabatā”pacēlušies jau uz piekto pozīciju kopvērtējumā. Tāpat atgūties pēc diviem pirmajās spēlēs piedzīvotajiem zaudējumiem sāk cita favorīte „Raita”, kas šajās kārtās cīnījās neizšķirti ar „Rio Lukss” (2:2) un uzveica „Ezermalu” (5:0).

Kā minēts, kopvērtējuma tabulā līdere ir 15 punktus izcīnījusī „Sportima-Nikars”, kuras tuvākās sekotājas ir 12 punktus iekrājušās „Latvijas Finieris” un „Elme metall”. Tālākais vietu izkārtojums čempionāta tabulā ir ļoti blīvs – 4.-6.vietu ieņem „Wood Brothers”, SK „Monarhs” un „Rīnuži-Strong” (visām 10 punkti), kurām uz papēžiem min „Marshal FC”, „Free”, „Industrial Steel Group” un „02-Gross” (visām 9), savukārt pa 7 punktiem ir „Rio Lukss”, FC „Raita”, JFK „Saskaņa”, „Lerona” un „Baltic International Bank”.

Sacensību kopvērtējuma lejasgalā atrodas sešus punktus izcīnījušās „Amoko”, „Ķekavas novads/AXA” un „North Hub Services”, četri punkti „Medical Group Dens” un „airBaltic” vienībām, bet trīs – RTO, „Rigaselmash” un „Ezermalai”. Vienīgā komanda, kas joprojām cīnās bez punktiem, ir „airBaltic 2”.

Turnīra rezultatīvākie spēlētāji šobrīd ir uzreiz četri – Oļegs Voroņins un viņa komandas biedrs Aleksejs Lavrenovs (abi „Wood Brothers”), kā arī Oļegs Kravčenko („Raita”) un Vadims Naumecs („Marshal”).

Kā vēstīts iepriekš, čempionāta pirmajā posmā dalībnieces pēc Šveices sistēmas principa (spēles ar tuvāko pretinieku turnīra tabulā) izspēlēs septiņus mačus, savukārt otrajā sacensību etapā sadalīsies divās līgās atkarībā no pirmā posma rezultātiem. Augstākajā līgā otrajā etapā spēlēs sešas pirmā posma labākās komandas, aizvadot katra ar katru vienu maču. Izšķirošo turnīra stadiju labākā Augstākās līgas vienība sāks ar sešiem punktiem, savukārt katra nākamā komanda atkarībā no pirmajā posmā ieņemtās vietas – par punktu vai vairākiem mazāk. Uzvarētāju noteikšanā pēc otrā posma netiks ņemti vērā pirmā etapa maču rezultāti. Savukārt Pirmajā līgā otrajā posmā komandas aizvadīs vēl piecas spēles pēc Šveices sistēmas, ņemot līdzi no pirmā etapa visus savāktos punktus.

Turnīra sestā kārta tiks izspēlēta sporta bāzē „Arkādija” 17.jūnijā un 1.jūlijā.
Zibensziņas

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvsAtbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2011, rakstiet fta@fta.lv. Admin