Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Rīgas minifutbola turnīrs
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 144 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 739
Ziņas
Minifutbola čempionātā sākušās izšķirošās cīņas
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 18.7.2011
Iepriekšējās nedēļas izskaņā Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionātā starts tika dots otrā posma izspēlei, kā ietvaros turnīra dalībnieces piecu kārtu ietvaros godalgotās vietas sadalīs divās līgās – Augstākajā un Pirmajā. Augstākajā līgā spēkus samēros sešas labākās pirmā etapa komandas, kamēr Pirmajā plecu pie pleca cīnīsies visas pārējās 18 vienības.

Līdz ar iepriekšējā raksta publicēšanu vienu kārtu pirms pirmā etapa noslēguma bija zināmas trīs Augstākās līgas dalībnieces, proti, „Sportima-Nikars”, „Latvijas Finieris” un „Rīnuži-Strong”. Šīm komandām pēc veiksmīgi aizvadītas pirmā posma septītās kārtas pievienojās arī FREE, JFK „Saskaņa” un „Baltic International Bank”. FREE futbolisti cīņā par iekļūšanu Augstākajā līgā, pateicoties diviem Igora Kapustina vārtiem, ar rezultātu 2:0 pieveica „Elme metall”, savukārt JFK „Saskaņa” negaidīti pārliecinoši ar 6:1 sagrāva vienu no favorītēm „Wood Brothers”, tādējādi liedzot tai nopelnīt ceļazīmi uz spēcīgāko komandu turnīru. Pēdējā mačā teicamu sniegumu JFK „Saskaņa” rindās demonstrēja Ingus Makovskis, realizējot „hat-trick”. Visbeidzot „Baltic International Bank” pirmā posma labākajā sekstetā vietu nodrošināja pēc 2:1 spraigā duelī izcīnīta panākuma pār „Industrial Steel Group”.

Apskatot pirmā posma noslēdzošās kārtas spēļu rezultātus, noteikti jāizceļ „Sportima-Nikars” vienības pirmais (!) šīs vasaras minifutbola čempionātā piedzīvotais zaudējums pret „Rīnuži-Strong” (1:3). Jau cīņas 15.minūtē „nikariešus” vadībā izvirzīja Vitālijs Ziļs, savukārt mača turpinājumā pretinieki spēja nelielā laika intervālā gūt trīs bezatbildes vārtus – to paveica Sergejs Starkovs, Dmitrijs Kručeks un Sergejs Redkins. Šādam pavērsienam „Sportima-Nikars” nebija gatava, tā arī nespējot atspēlēt kaut vienus vārtus, turklāt septiņas minūtes pirms tiesneša beigu svilpes paliekot viena vīra skaitliskajā mazākumā – noraidījumu nopelnīja Deniss Bikovskis. Tādējādi „Rīnuži-Strong” svinēja uzvaru šajā duelī, sagādājot pretiniecei pirmo neveiksmi turnīrā.

Tāpat no pirmā etapa pēdējiem rezultātiem jāmin „Latvijas Finieris” un SK „Monarhs” vienību savstarpējais neizšķirts (2:2). Pirmie jau iepriekš bija nodrošinājuši dalību Augstākajā līgā, kamēr „Monarhs” turnīra turpinājumā nāksies cīnīties Pirmajā līgā. Jāpiebilst, ka vadošajā sešiniekā neizdevās iekļūt arī tādām spēcīgām komandām kā FC „Raita”, „Wood Brothers”, Elme metall” un vēl citām.

Svētdien, 17.jūlijā visas 24 turnīra dalībnieces sāka otrā posma izspēli, kura ilgs piecu kārtu garumā. Augstākajā līgā, kā zināms, visas sešas komandas, neņemot līdzi savstarpējos pirmā etapa maču rezultātus, aizvadīs viena apļa turnīru. Izšķirošo spēkošanos par medaļām šeit labākā līgas komanda „Sportima-Nikars” sāka ar sešiem, „Latvijas Finieris” ar pieciem, „Rīnuži-Strong” ar četriem, FREE ar trim, bet JFK „Saskaņa” un „Baltic International Bank” attiecīgi ar diviem un vienu punktu.

Pirmajās otrā posma spēlēs Augstākajā līgā uzvaras guva abas galvenās favorītes, proti, „Sportima-Nikars” un „Latvijas Finieris”. „Nikarieši” ar rezultātu 4:1 pārspēja „Baltic International Bank”, vārtus gūstot Artūram Asrijanam, Iljam Afanasjevam, V.Ziļam un Raimondam Valtam. Savukārt „Latvijas Finieris”, cīņas gaitā atspēlējot 1:2 deficītu, ar 4:2 pieveica JFK „Saskaņa” vienību. Trīs vārtus uzvarētājiem guva Maksims Seņs.

Vēl vienā Augstākās līgas pirmās kārtas duelī FREE futbolisti ar minimālu 1:0 rezultātu pieveica „Rīnuži-Strong” komandu. Vienīgos vārtus šeit cīņas 24.minūtē uzvarētājiem guva Aleksandrs Abašins. Līgas kopvērtējuma tabulā tādējādi šobrīd deviņi punkti ir „Sportima-Nikars”, savukārt par punktu mazāk – „Latvijas Finierim”. Tālāk tabulā izkārtojušās FREE (6), „Rīnuži-Strong” (4), JFK „Saskaņa” (2) un „Baltic International Bank” (1) vienības.

Tikmēr Pirmajā līgā šobrīd vadību pārņēmusi „02-Gross”, kas izšķirošo sacensību stadiju sāka ar „Elme metall” komandas pārspēšanu – 6:3. Vēl no pārējiem rezultātiem šīs līgas pirmajā kārtā jāizceļ „Wood Brothers” un SK „Monarhs” savstarpējais neizšķirts (3:3), FC „Raita” uzvara pār „Marshal FC” (4:1), „Industrial Steel Group” pārliecinošais panākums pret „Rio Lukss” (8:0), kā arī „Lerona” triumfs pār „Ķekavas novads/AXA” (7:2).

Pirmās līgas kopvērtējumā, kā minēts, līdere ir 16 punktus iekrājusī „02-Gross”, 13 punktus izcīnījušas „Industrial Steel Group”, „Raita” un „Lerona”, bet 12 punkti SK „Monarhs”, „Marshal FC” un „Elme metall” kontā. Tālāk tabulā izkārtojušās attiecīgi „Wood Brothers” (11), FK „Rigaselmash” un „Rio Lukss” (10), „Amoko” un „Ķekavas novads/AXA” (9), „Medical Group DENS” un RTO (8), kā arī „airBaltic”, „North Hub Services” un „Ezermala” (7). Bez punktiem joprojām cīnās vienīgi „airBaltic 2”.

Nākamās turnīra spēles tiks aizvadītas 22.un 29.jūlijā Mežaparkā.
Zibensziņas

Ziņas

Šodien uzsauc
Pāvels Nikitonovs
Pāvels Nikitonovs

(Rīnūži-Strong)
28
Vitālijs Krupenko
Vitālijs Krupenko

(Ezermala)
44

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvsAtbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2011, rakstiet fta@fta.lv. Admin