Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Rīgas minifutbola turnīrs
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 144 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 739
Ziņas
„Sportima-Nikars” un „Latvijas Finieris” nostiprina vadību
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 1.8.2011
Divas iepriekšējās piektdienas Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionātā tika aizvadītas kārtējās otrā posma spēles abās sacensību līgās. Augstākajā līgā svarīgas uzvaras izcīnīja abas pašreizējās līderes „Sportima-Nikars” un „Latvijas Finieris”, tādējādi vēl vairāk nostiprinot divvadību kopvērtējuma tabulā, savukārt Pirmajā līgā, svinot trešo panākumu pēc kārtas, līderes statusu saglabāja „02-Gross”.

Augstākajā līgā, kur cīņu par godalgotajām vietām turpina sešas pirmajā posmā vislabāk startējušās vienības, 22. un 29.jūlijā tika aizvadītas otrās kārtas spēles. Kā minēts, trīs punktus savā rēķinā izdevās „ierakstīt” abām galvenajām favorītēm, proti, „Sportima-Nikars” un „Latvijas Finieris” vienībām. „Nikarieši” jau trešajā minūtē, pateicoties Artura Sisoļatina vārtiem, nokļuva iedzinēju statusā duelī ar „JFK Saskaņa”, taču esošajā situācijā neapjuka un vēl pirmajā puslaikā ieguva komfortablu vadību 3:1 (precīzi sitieni Aleksandram Dibrivnijam un Denisam Liukonenam, bet vienu reizi bumbu savos vārtos raidīja JFK „Saskaņa” spēlētājs). Pēc pārtraukuma cīņas sižets īpaši nemainījās, „Sportima-Nikars”, gūstot vēl arī ceturtos vārtus (Konstantīns Suharevs), svinēja uzvaru – 4:1.

Līdzīgi kā „Sportima-Nikars” savu otro panākumu Augstākajā līgā guva arī „Latvijas Finieris”, kas ar minimālu rezultātu 1:0 pārspēja FREE. Vienīgos vārtus cīņas 8.minūtē uzvarētājiem guva Dmitrijs Jakovļevs. Savukārt vēl vienā līgas duelī punktus uz pusēm dalīja „Rīnuži-Strong” un „Baltic International Bank”, slēdzot savā starpā „miera līgumu” – 0:0.

Augstākās līgas kopvērtējumā līdere ir 12 punktus izcīnījusī „Sportima-Nikars”, no kuras tikai par punktu atpaliek „Latvijas Finieris” komanda. Jau krietni tālāk tabulā izkārtojušās pārējās četras vienības – FREE iekrājusi sešus punktus, „Rīnuži-Strong” rēķinā pieci, savukārt pa diviem „JFK Saskaņai” un „Baltic International Bank”.

Tikmēr Pirmās līgas sacensībās, kur turnīra dalībnieces divās pēdējās piektdienās izspēlēja devīto no 12 kārtām, vadību joprojām saglabā „02-Gross” vīri. Savā pēdējā mačā viņi negaidīti pārliecinoši ar rezultātu 4:1 uzveica FC „Raita” vienību, divus vārtus gūstot Mārtiņam Akmentiņam.

Panākumus izdevās gūt arī abām tuvākajām „02-Gross” sekotājām sacensību kopvērtējuma tabulā. „Lerona” spraigā cīņā ar rezultātu 2:1 pieveica „Marshal FC”, savukārt SK „Monarhs” ar rezultātu 7:1 sagrāva „Industrial Steel Group”.

Vēl no pārējiem rezultātiem jāizceļ „Wood Brothers” un „Elme metall” savstarpējais neizšķirts (1:1), FK „Rigaselmash” panākums mačā ar „Rio Lukss” (4:3), kā arī „Amoko” triumfs duelī ar „Ķekavas novads/AXA” (1:0).

Pirmās līgas kopvērtējumā, kā minēts, līdere ir 19 punktus izcīnījusī „02-Gross”, kura par trim punktiem apsteidz „Leronu”, bet par četriem – „SK Monarhs”. 13 punktus savā kontā šobrīd iekrājušas FC „Raita”, „Rigaselmash”, „Industrial Steel Group” un „Elme metall”, savukārt 12 punkti ir „Wood Brothers”, „Marshal FC” un „Amoko” rīcībā. Tālāk turnīra tabulā izkārtojušās RTO (11), „North Hub Services” un „Rio Lukss” (abām 10), „Medical Group Dens” un „Ķekavas novads/AXA” (abām 9), kā arī „Ezermala” (8) un „airBaltic” (7). Kā vienīgā sacensību dalībniece, kas cīnās bez punktiem, palikusi vienīgi „airBaltic 2” komanda.

Sacensību nākamās divas kārtas tiks aizvadītas 5., 12. un 14.augustā Mežaparkā.