Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Rīgas minifutbola turnīrs
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 144 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 739
Amoko
 
 

#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Vīts Viļušs
Vīts Viļušs
Vārtsargs48
1Jurijs Šarovs
Jurijs Šarovs
Vārtsargs46
1Dmitrijs Goleniščevs
Dmitrijs Goleniščevs
Vārtsargs36
3Maksims Noskovs
Maksims Noskovs
21Aizsargs40
4Aleksejs Jermaks
Aleksejs Jermaks
Aizsargs42
7Pjotrs Kijonoks
Pjotrs Kijonoks
2Uzbrucējs47
9Aleksandrs Anisčenko
Aleksandrs Anisčenko
71Uzbrucējs48
10Aleksandrs Miheikins
Aleksandrs Miheikins
2Pussargs37
11Vjačeslavs Kapustins
Vjačeslavs Kapustins
42-
14Deniss Anisčenko
Deniss Anisčenko
2Pussargs26
15Anatolijs Nikolajevs
Anatolijs Nikolajevs
52Pussargs48
17Jurijs Haprovs
Jurijs Haprovs
2Pussargs42
18Olegs Lavrinovičs
Olegs Lavrinovičs
Aizsargs45
19Jurijs Dorofejevs
Jurijs Dorofejevs
3Aizsargs41
23Deniss Kravcovs
Deniss Kravcovs
1Aizsargs38

Kopā iesisti vārti: 30   |   Vidējais komandas vecums: 41.7


1. līga
KalendārsSpēlesUzv.Neizšķ.Zaud.PunktiVārtiVieta
1. 02-Gross 128132529:261
2. Lerona 128132529:162
3. FC Raita 127142249:313
4. SK Monarhs 126332142:194
5. Elme metall 126151933:265
6. Marshal FC 126061851:286
7. Amoko 126061830:267
8. Ķekavas novads/Axa 126061835:348
9. Medical Group DENS 124441640:279
10. Wood Brothers 124441637:2910
11. Industrial Steel Group 125161635:3511
12. FK Rigaselmash 125161632:3712
13. Rio Lukss 125161624:3113
14. RTO 123271127:3014
15. North Hub Services 123181032:6115
16. Ezermala 12228823:4616
17. airBaltic 12219720:5317
18. airBaltic 2 12001208:8218
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 21:00
6.maijā
Amoko - 02-Gross 2:3
Protokols
svētdien 16:00
15.maijā
Medical Group DENS - Amoko 2:1
Protokols
piektdien 20:00
20.maijā
North Hub Services - Amoko 5:2
Protokols
piektdien 19:00
10.jūnijā
RTO - Amoko 0:5
Protokols
svētdien 15:00
12.jūnijā
Amoko - FK Rigaselmash 3:0
Protokols
piektdien 19:00
17.jūnijā
Baltic International Bank - Amoko 5:0
Protokols
piektdien 19:00
8.jūlijā
FC Raita - Amoko 7:1
Protokols
svētdien 13:00
17.jūlijā
Amoko - airBaltic 2 3:1
Protokols
piektdien 20:30
22.jūlijā
Amoko - Ķekavas novads/Axa 1:0
Protokols
piektdien 19:30
5.augustā
Elme metall - Amoko 2:1
Protokols
svētdien 15:00
14.augustā
Amoko - airBaltic 8:0
Protokols
piektdien 19:00
19.augustā
Amoko - Ezermala 3:1
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2011, rakstiet fta@fta.lv. Admin