Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Rīgas minifutbola turnīrs
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 144 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 739
airBaltic 2
 
 

#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Ģirts Jeske
Ģirts Jeske
Vārtsargs36
1Pāvels Poļnijs
Pāvels Poļnijs
Vārtsargs33
1Charles-Hugo Welander
Charles-Hugo Welander
Vārtsargs38
2Sergejs Sokerčuks
Sergejs Sokerčuks
1Universāls33
3Andrejs Golovanovs
Andrejs Golovanovs
1Universāls32
4Rihards Lazorenko
Rihards Lazorenko
Universāls29
5Daniel Perez Camacho
Daniel Perez Camacho
Universāls40
5Aleksejs Platonovs
Aleksejs Platonovs
1Universāls31
7Olegs Bilkovs
Olegs Bilkovs
Universāls31
9Andris Zelčs
Andris Zelčs
Universāls31
9Sergejs Solovjovs
Sergejs Solovjovs
1Uzbrucējs33
10Jeroen Vinken
Jeroen Vinken
Universāls34
12Anatolijs Trocenko
Anatolijs Trocenko
1Universāls33
14Aleksandrs Samuilovs
Aleksandrs Samuilovs
Universāls36
15Nikolajs Kravčenko
Nikolajs Kravčenko
3Universāls34
17Edmunds Ligeris
Edmunds Ligeris
Universāls30
18Edmunds Poruks
Edmunds Poruks
Universāls32
19Gijsbert Janssens
Gijsbert Janssens
Universāls35
20Jevgenijs Jonovs
Jevgenijs Jonovs
Aizsargs34
21Pāvels Timofejevs
Pāvels Timofejevs
1Universāls32

Kopā iesisti vārti: 8   |   Vidējais komandas vecums: 33.4


1. līga
KalendārsSpēlesUzv.Neizšķ.Zaud.PunktiVārtiVieta
1. 02-Gross 128132529:261
2. Lerona 128132529:162
3. FC Raita 127142249:313
4. SK Monarhs 126332142:194
5. Elme metall 126151933:265
6. Marshal FC 126061851:286
7. Amoko 126061830:267
8. Ķekavas novads/Axa 126061835:348
9. Medical Group DENS 124441640:279
10. Wood Brothers 124441637:2910
11. Industrial Steel Group 125161635:3511
12. FK Rigaselmash 125161632:3712
13. Rio Lukss 125161624:3113
14. RTO 123271127:3014
15. North Hub Services 123181032:6115
16. Ezermala 12228823:4616
17. airBaltic 12219720:5317
18. airBaltic 2 12001208:8218
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 19:00
13.maijā
airBaltic 2 - Rio Lukss 0:7
Protokols
svētdien 15:00
15.maijā
airBaltic 2 - Marshal FC 1:10
Protokols
piektdien 21:00
20.maijā
Ezermala - airBaltic 2 6:0
Protokols
piektdien 20:00
3.jūnijā
airBaltic - airBaltic 2 2:1
Protokols
svētdien 17:00
12.jūnijā
RTO - airBaltic 2 7:0
Protokols
piektdien 21:00
17.jūnijā
FK Rigaselmash - airBaltic 2 3:1
Protokols
piektdien 21:00
8.jūlijā
Medical Group DENS - airBaltic 2 14:0
Protokols
svētdien 13:00
17.jūlijā
Amoko - airBaltic 2 3:1
Protokols
piektdien 20:30
29.jūlijā
North Hub Services - airBaltic 2 10:1
Protokols
piektdien 18:30
5.augustā
Ķekavas novads/Axa - airBaltic 2 4:1
Protokols
svētdien 17:00
14.augustā
Industrial Steel Group - airBaltic 2 8:2
Protokols
piektdien 20:00
19.augustā
Elme metall - airBaltic 2 8:0
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2011, rakstiet fta@fta.lv. Admin