Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Rīgas minifutbola turnīrs
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 144 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 739
North Hub Services
 
 

#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Jānis Vins
Jānis Vins
Aizsargs31
1Andrejs Markevičs
Andrejs Markevičs
Vārtsargs32
1Toms Šibins
Toms Šibins
Vārtsargs29
3Aigars Darznieks
Aigars Darznieks
1Aizsargs31
4Lauris Graubiņš
Lauris Graubiņš
Universāls35
6Mihails Ivanovskis
Mihails Ivanovskis
1Aizsargs32
6Jurijs Matvijenko
Jurijs Matvijenko
2Pussargs32
7Mihails Gutmans
Mihails Gutmans
12Pussargs31
7Mutlu Baskan
Mutlu Baskan
Uzbrucējs40
8Deniss Kolesnikovs
Deniss Kolesnikovs
2Uzbrucējs33
8Dmitrijs Gusts
Dmitrijs Gusts
Aizsargs29
9Vadims Morozovs
Vadims Morozovs
1Pussargs30
10Daniils Pilipčuks
Daniils Pilipčuks
131Uzbrucējs39
11Kaspars Cerdincevs
Kaspars Cerdincevs
Pussargs34
15Dmitrijs Buiko
Dmitrijs Buiko
2Pussargs32
17Valentīns Iļjins
Valentīns Iļjins
Pussargs29
19Krišs Ozoliņš
Krišs Ozoliņš
2Uzbrucējs28
21Vjačeslavs Leckas
Vjačeslavs Leckas
2Pussargs31
23Genadijs Adamovičs
Genadijs Adamovičs
3Pussargs33
86Artūrs Blankenfelds
Artūrs Blankenfelds
22Aizsargs32

Kopā iesisti vārti: 31   |   Vidējais komandas vecums: 32.2


1. līga
KalendārsSpēlesUzv.Neizšķ.Zaud.PunktiVārtiVieta
1. 02-Gross 128132529:261
2. Lerona 128132529:162
3. FC Raita 127142249:313
4. SK Monarhs 126332142:194
5. Elme metall 126151933:265
6. Marshal FC 126061851:286
7. Amoko 126061830:267
8. Ķekavas novads/Axa 126061835:348
9. Medical Group DENS 124441640:279
10. Wood Brothers 124441637:2910
11. Industrial Steel Group 125161635:3511
12. FK Rigaselmash 125161632:3712
13. Rio Lukss 125161624:3113
14. RTO 123271127:3014
15. North Hub Services 123181032:6115
16. Ezermala 12228823:4616
17. airBaltic 12219720:5317
18. airBaltic 2 12001208:8218
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 19:00
6.maijā
Latvijas Finieris - North Hub Services 7:1
Protokols
svētdien 14:00
15.maijā
RTO - North Hub Services 3:4
Protokols
piektdien 20:00
20.maijā
North Hub Services - Amoko 5:2
Protokols
piektdien 21:00
10.jūnijā
02-Gross - North Hub Services 2:1
Protokols
svētdien 14:00
12.jūnijā
Industrial Steel Group - North Hub Services 6:2
Protokols
piektdien 21:00
1.jūlijā
North Hub Services - airBaltic 1:4
Protokols
piektdien 20:00
15.jūlijā
North Hub Services - Ezermala 4:4
Protokols
svētdien 17:00
17.jūlijā
FK Rigaselmash - North Hub Services 8:1
Protokols
piektdien 20:30
29.jūlijā
North Hub Services - airBaltic 2 10:1
Protokols
piektdien 20:30
12.augustā
North Hub Services - Medical Group DENS 0:5
Protokols
svētdien 16:00
14.augustā
Ķekavas novads/Axa - North Hub Services 5:3
Protokols
piektdien 20:00
19.augustā
Marshal FC - North Hub Services 14:0
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2011, rakstiet fta@fta.lv. Admin