Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Rīgas minifutbola turnīrs
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 144 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 739
Elme metall

#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Aleksejs Pavlovs
Aleksejs Pavlovs
Vārtsargs35
1Andrejs Olejniks
Andrejs Olejniks
Vārtsargs49
1Andrejs Piedels
Andrejs Piedels
Vārtsargs48
2Voldemārs Švarcs
Voldemārs Švarcs
Aizsargs51
3Sergejs Nagibins
Sergejs Nagibins
3Aizsargs35
4Jevģenijs Dubojskis
Jevģenijs Dubojskis
Aizsargs32
5Oļegs Bojko
Oļegs Bojko
Universāls43
5Aleksandrs Šabala
Aleksandrs Šabala
11Aizsargs46
6Vadims Kjasilis
Vadims Kjasilis
2Universāls45
7Vadims Sarapulovs
Vadims Sarapulovs
23Pussargs36
9Aleksandrs Jurovskis
Aleksandrs Jurovskis
Universāls44
10Aleksandrs Radionovs
Aleksandrs Radionovs
3Uzbrucējs40
11Aleksejs Kolesnikovs
Aleksejs Kolesnikovs
6Pussargs37
12Iļja Olehno
Iļja  Olehno
2Pussargs37
12Aleksejs Vasiļjevs
Aleksejs Vasiļjevs
61Uzbrucējs39
17Ruslans Ahmetovs
Ruslans Ahmetovs
12Universāls34
19Dmitrijs Bogdanovs
Dmitrijs Bogdanovs
2Uzbrucējs40
23Ruslans Frolovs
Ruslans Frolovs
1Universāls44
68Andrejs Berezins
Andrejs Berezins
3Universāls51

Kopā iesisti vārti: 32   |   Vidējais komandas vecums: 41.4


1. līga
KalendārsSpēlesUzv.Neizšķ.Zaud.PunktiVārtiVieta
1. 02-Gross 128132529:261
2. Lerona 128132529:162
3. FC Raita 127142249:313
4. SK Monarhs 126332142:194
5. Elme metall 126151933:265
6. Marshal FC 126061851:286
7. Amoko 126061830:267
8. Ķekavas novads/Axa 126061835:348
9. Medical Group DENS 124441640:279
10. Wood Brothers 124441637:2910
11. Industrial Steel Group 125161635:3511
12. FK Rigaselmash 125161632:3712
13. Rio Lukss 125161624:3113
14. RTO 123271127:3014
15. North Hub Services 123181032:6115
16. Ezermala 12228823:4616
17. airBaltic 12219720:5317
18. airBaltic 2 12001208:8218
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 20:00
13.maijā
Elme metall - Marshal FC 3:1
Protokols
svētdien 13:00
15.maijā
airBaltic - Elme metall 1:4
Protokols
piektdien 19:00
27.maijā
Elme metall - Rīnūži-Strong 4:2
Protokols
piektdien 19:00
3.jūnijā
Elme metall - Baltic International Bank 2:0
Protokols
svētdien 13:00
12.jūnijā
Sportima-Nikars - Elme metall 3:2
Protokols
piektdien 19:00
1.jūlijā
Latvijas Finieris - Elme metall 4:2
Protokols
piektdien 20:00
8.jūlijā
Elme metall - FREE 0:2
Protokols
svētdien 13:00
17.jūlijā
02-Gross - Elme metall 6:3
Protokols
piektdien 19:30
29.jūlijā
Elme metall - Wood Brothers 1:1
Protokols
piektdien 19:30
5.augustā
Elme metall - Amoko 2:1
Protokols
svētdien 14:00
14.augustā
Lerona - Elme metall 5:2
Protokols
piektdien 20:00
19.augustā
Elme metall - airBaltic 2 8:0
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2011, rakstiet fta@fta.lv. Admin