Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Rīgas minifutbola turnīrs
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 144 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 739
Wood Brothers
 
 

#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Dmitrijs Raklinskis
Dmitrijs Raklinskis
Vārtsargs37
3Deniss Putilovs
Deniss Putilovs
1Aizsargs31
3Aleksejs Rosoha
Aleksejs Rosoha
21Pussargs25
4Jevģēnijs Ivancovs
Jevģēnijs Ivancovs
2Aizsargs32
5Boriss Galkins
Boriss Galkins
Aizsargs42
6Sergejs Vasjkovs
Sergejs Vasjkovs
1Uzbrucējs31
7Andris Žuravļovs
Andris Žuravļovs
1Pussargs33
8Oļegs Voroņins
Oļegs Voroņins
10Pussargs44
9Igors Ostrouhovs
Igors Ostrouhovs
2Uzbrucējs47
9Edijs Skurjats
Edijs Skurjats
Pussargs25
10Zurabs Hupenija
Zurabs Hupenija
1Uzbrucējs48
11Andrejs Dacjuks
Andrejs Dacjuks
4Uzbrucējs40
12Deniss Krasikovs
Deniss Krasikovs
Pussargs37
13Andrejs Kozarezovs
Andrejs Kozarezovs
23Uzbrucējs36
14Aleksejs Lavrenovs
Aleksejs Lavrenovs
131Universāls31

Kopā iesisti vārti: 37   |   Vidējais komandas vecums: 35.9


1. līga
KalendārsSpēlesUzv.Neizšķ.Zaud.PunktiVārtiVieta
1. 02-Gross 128132529:261
2. Lerona 128132529:162
3. FC Raita 127142249:313
4. SK Monarhs 126332142:194
5. Elme metall 126151933:265
6. Marshal FC 126061851:286
7. Amoko 126061830:267
8. Ķekavas novads/Axa 126061835:348
9. Medical Group DENS 124441640:279
10. Wood Brothers 124441637:2910
11. Industrial Steel Group 125161635:3511
12. FK Rigaselmash 125161632:3712
13. Rio Lukss 125161624:3113
14. RTO 123271127:3014
15. North Hub Services 123181032:6115
16. Ezermala 12228823:4616
17. airBaltic 12219720:5317
18. airBaltic 2 12001208:8218
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 21:00
13.maijā
Wood Brothers - airBaltic 5:2
Protokols
svētdien 18:00
15.maijā
Wood Brothers - Ezermala 12:1
Protokols
piektdien 21:00
27.maijā
Wood Brothers - Latvijas Finieris 1:4
Protokols
piektdien 21:00
10.jūnijā
Wood Brothers - Marshal FC 2:1
Protokols
svētdien 13:00
12.jūnijā
Wood Brothers - Rīnūži-Strong 1:1
Protokols
piektdien 20:00
1.jūlijā
Sportima-Nikars - Wood Brothers 2:0
Protokols
piektdien 21:00
15.jūlijā
Wood Brothers - JFK Saskaņa 1:6
Protokols
svētdien 15:00
17.jūlijā
SK Monarhs - Wood Brothers 3:3
Protokols
piektdien 19:30
29.jūlijā
Elme metall - Wood Brothers 1:1
Protokols
piektdien 20:30
5.augustā
Wood Brothers - RTO 7:1
Protokols
svētdien 18:00
14.augustā
Wood Brothers - Medical Group DENS 3:3
Protokols
piektdien 19:00
26.augustā
Lerona - Wood Brothers 4:1
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2011, rakstiet fta@fta.lv. Admin