Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Rīgas minifutbola turnīrs
Pēdējo reizi atjaunots: trešdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 141 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 622
Ziņas
Kausa izcīņā triumfē FC „Raita”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 3.9.2012
Par Rīgas minifutbola čempionāta (8 pret 8) kausa izcīņas ieguvēju iepriekšējā piektdienā kļuva FC „Raita” vienība, kas izšķirošajā fināla mačā uzveica šīs sezonas Augstākās līgas zelta medaļu ieguvēju „Sportima-Nikars”.

Nevienai no abām sāncensēm ceļš no ceturtdaļfināla līdz finālam neizvērtās vienkāršs. FC „Raita” vīri, kuri uz kausa izcīņu bija spējuši pulcēt gandrīz optimālo sastāva virknējumu, vispirms cīņā par vietu pusfinālā pēc bezvārtu pamatlaika „pendelēs” ar 3:2 ļoti spraigā duelī uzveica JFK „Saskaņu”, savukārt pusfinālā pēc identiska sportiskā scenārija tika galā ar „Lerona/Rita”. Tikmēr „Sportima-Nikars” ceturtdaļfinālā arīdzan pēcspēles soda sitienu sērijā pārspēja „Industrial Steel Group” (0:0, 2:1), savukārt pusfinālā ar 2:0 uzveica „Marshal”. Jāpiebilst, ka „nikarieši” uz kausa izcīņas izšķirošo etapu pulcēja ne savu labāko sastāvu, iespēju sevi apliecināt dodot pārsvarā gados jaunajiem futbolistiem. Iespējams, tieši fināla mačā savu lomu nospēlēja arī šis faktors.

Izšķirošajā cīņā par kausa titulu ilgu laiku rezultāts turējās neizšķirts 0:0. Izšķirošie notikumi risinājās pāris minūtes pirms tiesneša beigu svilpes – vispirms pēc Aleksandra Osina „šķērītē” skaisti izdarīta raidījuma bumbu, iespējams nedaudz palaižot jau aiz vārtu līnijas, tvēra „Sportima-Nikars” vārtsargs, taču diskutablajā situācijā galvenais arbitrs, atrazdamies tālāk no notikuma vietas, pieņēma lēmumu vārtu guvumu neieskaitīt. Jau 20 sekundes pēc šī notikuma A.Osins, saņemdams teicamu piespēli no partnera, nokļuva vienatnē pret sāncenšu vārtu vīru, un šoreiz viņa sitiens vārtu tīklā šaubas neradīja nevienam – minimālo 1:0 pārsvaru FC „Raita” arī nosargāja, tādējādi izcīnot kausa trofeju un reabilitējoties par tikai ceturto vietu Augstākās līgas čempionātā.
Zibensziņas

Ziņas

Šodien uzsauc
Renars Undelis
Renars Undelis

(FC FAN)
37

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin