Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Rīgas minifutbola turnīrs
Pēdējo reizi atjaunots: trešdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 141 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 622
Ziņas
Simtprocentīgu bilanci saglabā četras komandas
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 4.6.2012
Maija beigās un jūnija sākumā mākslīgā seguma laukumos Mežaparkā tika izspēlēta trešā kārta Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionātā, pēc kuras simtprocentīgu bilanci saglabāja vien četras turnīra dalībnieces – „SENSON Group”, 02, FC „Raita” un „Sportima-Nikars”.

Ar lielāko interesi neapšaubāmi tika gaidīta divu turnīra galveno medaļu pretendentu – „Latvijas Finiera” un „SENSON Group” – savstarpējā spēkošanās. Šoreiz minētajā duelī nedaudz negaidīti ar rezultātu 2:0 uzvarēja pēdējā, kuras rindās izcilu spēli aizvadīja vienības līderis Dmitrijs Zabarovskis – viņa kontā arī pirmais vārtu guvums 35.minūtē, savukārt 42.minūtē „SENSON” pārsvaru dubultoja Sergejs Golubevs. Pērnās sezonas Augstākās līgas zelta medaļu ieguvējai „Latvijas Finieris” komandai šis bija pirmais zaudējums sacensību ietvaros.

„SENSON Group” pretiniece nākamajā kārtā būs 02 vienība, kas arīdzan minētajā kārtā spēja gūt trešo panākumu pēc kārtas, ar rezultātu 5:2 apspēlējot „Caramba Team Riga”. Pēc minimāli uzvarētā pirmā puslaika (1:0) „policisti” pakāpeniski turpināja pieaudzēt pārsvaru, gala rezultātā svinot pārliecinošu panākumu. Divus vārtus viņu rindās guva Dmitrijs Travkins, vienus Grigorijs Stepaņuks, Ivars Šķēle un Jānis Mangulis, kamēr zaudētājiem cīņas protokolā atzīmējās Aleksandrs Danilins un Romāns Litviņuks.

Ļoti spraigi un aizraujoši izvērtās mačs starp FC „Raita” un JFK „Saskaņa” komandām, kuras likteni izšķīra vieni 50 minūšu laikā gūtie vārti – spēles 9.minūtē bumbu „saskaņiešu” vārtos raidīja Aleksandrs Škoļņikovs. Savukārt „Sportima-Nikars” jau trešo reizi pēc kārtas ar identisku „2:0” rezultātu pārspēja FREE, trāpīgi sitot Aleksandram Dibrivnijam un Igoram Dacko. Interesanti, ka „Sportima-Nikars” visa turnīra ietvaros patlaban ir vienīgā komanda, kura vēl ne reizi nav ielaidusi bumbu savā „cietoksnī”.

No pārējām Rīgas minifutbola trešās kārtas ietvaros aizvadītajām spēlēm jāizceļ turnīrā debitējušās komandas „CanCan pizza” (aizstāj diskvalificēto Riga Azzuri”) cienīgais sniegums pret DHL (0:1). Spraigā mača likteni izšķīra vienu vārtu guvums, par kuriem 40.minūtē parūpējās Vadims Čerepanovs. Jāuzsver, ka „CanCan pizza” ir viena no jaunākajām turnīra dalībniecēm – vidējais spēlētāju vecums ir 20,9 gadi.

Noteikti jāpiemin arī „Baster” komandas parādītais cīņasspars un raksturs duelī ar „Ķekavas novads/AXA” – vēl desmit minūtes pirms tiesneša beigu svilpes „Baster” vīri zaudēja ar rezultātu 1:2, taču atlikušajā laikā spēja gūt trīs bezatbildes vārtus un „izraut” tik nepieciešamo uzvaru – 4:2 (divi vārti Aleksejam Imerišvili). Savukārt neveiksmju sērija turpinās pērnās sezonas Augstākās līgas dalībniecei „Baltic International Bank” (BIB), kas cieta jau trešo minimālo zaudējumu pēc kārtas – šoreiz 1:2 pret FC „Petrow”.

Visbeidzot vēl vienā mačā „sauso” uzvaru 5:0 pār „Rio Lukss” svinēja „Jaunais Dinamietis”, kā rindās ar „hat-trick” atzīmējās Sergejs Vasiļjevs, kurš tādējādi kopumā ar sešiem vārtu guvumiem izvirzījās sacensību trāpīgāko snaiperu saraksta priekšgalā.

Par turnīra kopvērtējumu. Šobrīd ar deviņiem punktiem vadošajās vietās izvirzījusies iepriekš minētā četrotne („SENSON Group”, 02, FC „Raita” un „Sportima-Nikars”), septiņi punkti SK „Monarhs”, bet seši – „Latvijas Finieris”, „Jaunais Dinamietis”, JFK „Saskaņa”, „Caramba Team Riga”, FREE un „Marshal FC” vienībām.

Tālāk kopvērtējumā izkārtojušās „Industrial Steel Group” (4), „Baster”, FC „Petrow”, „Lerona/RITA”, RTO, „Rio Lukss”, „Massa Food” un DHL (visām pa 3), FK „Saga-Impakt” (2), kā arī punktus vēl neguvušās BIB, „Ķekavas novads/AXA”, FC „Fan” un „CanCan pizza”.

Turnīra ceturtā kārta tiks aizvadīta 8.un 15.jūnijā, Mežaparkā.
Zibensziņas

Ziņas

Šodien uzsauc
Renars Undelis
Renars Undelis

(FC FAN)
37

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin