Latvijas futbola federācija  Rīgas Futbola Federacija  Rīgas dome  
RĪGAS PILSĒTAS 2019.GADA JAUNATNES ČEMPIONĀTS
Pēdējo reizi atjaunots: trešdien, 11.septembrī Kopējais spēļu skaits: 336 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4172
 
Ziņas
Tuvojas izšķirošais “Ādas bumbas” čempionāta posms
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 5.9.2019
Jau šo sestdien, 7. septembrī, Mārupes vidusskolas stadionā risināsies Rīgas pilsētas jaunatnes sacensību “Ādas bumba” ceturtais jeb noslēdzošais sabraukums, spēkus samērojot U-13 (2006./2007.g.dz.) un U-15 (2004./2005.g.dz.) vecuma kategorijas jauno futbolistu komandām.

U-13 vecuma grupā, kur spēkus samēro desmit vienības, ar 18 punktiem vadībā atrodas “Mārupes” SC, kas iepriekšējā – 3. posmā – turpināja uzvaru sēriju, pārspējot “Academ” FC (2:0) un SK “Super Nova” (6:0). Jāatzīmē, ka “Mārupes” SC ir vienīgā komanda, kurai izdevies saglabāt simtprocentīgu bilanci, triumfējot visos sešos aizvadītajos dueļos.

Par trim punktiem no līderes tabulā atpaliek “Academ” FC (15), kas bez jau minētās neveiksmes pret “Mārupes” SC citā cīniņā sarūgtināja JDFS “Alberts” (4:3). Savukārt mainīgām sekmēm augusta vidū notikušajā 3. posmā cīnījās desmit punktus savākušās FS “Leevon” un “RIGA FC/Fariona FK”. Pirmā kaldināja panākumus uzreiz trijos dueļos – pret JDFS “Alberts” (7:1), FS “Metta” (5:0) un SK “Vēsma/Vecumnieki” (11:1), kamēr “RIGA FC/Fariona FK” uzveica SK “Super Nova” (9:3), kā arīdzan ar 1:4 atzina SK “Līderis” pārākumu.

Pirms noslēdzošā posma pa deviņiem punktiem šobrīd FS “Daugava Rīga”, JDFS “Alberts” un SK “Līderis” rīcībā, seši SK “Super Nova”, trīs FS “Metta”, bet bešā šobrīd vienīgi SK “Vēsma/Vecumnieki”.

Tikmēr vecākajā jeb U-15 grupā, kur startē piecas dalībnieces, pirmo vietu pēc 3. posma jau garantējusi “Strong” FC (16), kas augusta vidū pārspēja SK “Līderis” (5:3), kā arī dalīja punktus uz pusēm ar otrajā vietā esošo FS “Metta” (10) – 3:3. Pēdējā bez šīs spēles triumfēja cīņā ar SK “Vēsma/Vecumnieki” – 8:0.

Kopvērtējuma tabulas trešo vietu ieņem JDFS “Alberts” (9), kas uz minēto posmu neieradās, saņemot divus tehniskos zaudējumus, kamēr zemākajās pozīcijās izkārtojušās SK “Vēsma/Vecumnieki” (6) un SK “Līderis” (3).

Kā vēstīts, sacensību uzdevumi ir popularizēt futbolu Rīgas pilsētas jaunatnes vidū un sekmēt jauno futbolistu meistarības izaugsmi.
Zibensziņas

Ziņas


Ziņu arhīvs


© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin