Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352


Ziņas
Otrajā līgā vispārliecinošāk startē FK “Baldone”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 3.11.2014
Puse no kalendārā mēneša aizvadīta abās Triobet Rīgas telpu futbola čempionāta zemākajās līgās. Otrajā līgā pagaidām vispārliecinošāk sevi pieteikusi FK “Baldone” vienība, kas guvusi panākumus visās četrās (!) pirmajās spēlēs.

Jau iepriekš vēstīts, ka baldonieši savas gaitas pirmajā sacensību nedēļā sāka ar divām uzvarām. Iepriekšējo septiņu dienu laikā pašreizējā B apakšgrupas līdere panākumu pūru bagātināja par vēl sešiem punktiem – vispirms savā laukumā ar rezultātu 5:1 uzveicot ILGA, savukārt pēcāk viesos ar 4:1 apspēlējot arī “Rīgas Pašvaldības Policiju”, kuru iepriekš uzveica arī mājās. Trīs no vārtu guvumiem šajā duelī Jāņa Priedes kontā.

B grupas kopvērtējumā tuvākā sekotāja līderei ir šobrīd astoņus punktus iekrājusī TENTE, kas nedēļas šķērsgriezumā divos mačos ieguva maksimāli iespējamos sešus punktus – 7:2 pret “Rīgas Pašvaldības Policiju” un 5:3 pret LSPA. Savukārt šobrīd trešajā pozīcijā tabulā ierindojas “Industrial Steel Group”, kas ar 6:2 lika kapitulēt iepriekš minētajai Sporta Akadēmijas atbalstītajai komandai.

Savus pirmos panākumus pērnās nedēļas gaitā Rīgas čempionātā šosezon kaldināja AVANTEX (3:2 pret “Banku Augstskolu”), kā arī SK “Inter/Dardedze” (8:4 pret “Arigo” un “hat-trick” Vladislavam Lebedko).

B grupas kontekstā vēl jāatzīmē, ka tikai šo pirmdien savu pirmo spēli turnīrā aizvadīs “RegVardy”, savukārt LSPA komandu var nodēvēt par šobrīd neveiksmīgāko, jo tā četros mačos piedzīvojusi tikai zaudējumus.

Otrās līgas A apakšgrupā ar tik iespaidīgu starta bilanci kā FK “Baldonei” pagaidām nevar lepoties neviena no konkurentēm. Šobrīd priekšrocību pār sāncensēm ieguvusi “Marshal FC”, kas četrās spēlēs savākusi deviņus no maksimāli iespējamajiem 12 punktiem. Pagājušās nedēļas bilance grupas līderei – divas uzvaras (6:1 pret “Cerber-02” un 5:3 pret “ASK Kadaga”) un zaudējums (2:5 pret “LKR Ropaži”). Savukārt otrajā pozīcijā esošā “Jaunais Dinamietis” (7) ir līdz šim līgā visvairāk mačus aizvadījusī komanda – divu nedēļu laikā tās rēķinā jau sešas spēles. Pērnā nedēļa gan komandai nesa tikai vilšanos – trīs neveiksmes tikpat mačos.

Vēl no pārējām A grupas spēlēm īpaši jāatzīmē ļoti spraigā Latvijas virslīgas čempionāta komandas RTU fārmkluba “RTU Sports” piekāpšanās RSU (6:7). Vārtu guvumiem bagātajā mačā četri trāpīgi raidījumi RSU pārstāvja Edgara Strautiņa kontā, kurš tādējādi ar kopumā astoņiem vārtu guvumiem izvirzījies Otrās līgas rezultatīvāko futbolistu saraksta pašā priekšgalā.

Līdzīgi kā B grupā arī šeit viena no dalībniecēm – “JakoSport&Graanul Pellets” – savu pirmo maču vēl nav aizvadījusi, turklāt to darīs tikai novembra vidū. Neskatoties uz vienu aizvadīto maču, punktus šeit nav izdevies izcīnīt pagaidām arī “RTU Sports” un “Baltic International Bank” (BIB) vienībām.
Zibensziņas
2015.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:

SFS-Sportima - TENTE(0:4)
I.Makovskis dz.k.29; A.Kangars s.k.35 - A.Ivanovs 26, 33; J.Jeroha 34; A.Škoļņikovs 37

spēles bildes

spēles video

2015.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas spēļu REZULTĀTI>>>

SFS-Sportima - 2015.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla SK Monarhs - TENTE spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima video

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin