Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352


Ziņas
Pārtrūkst “Baldone” uzvaru sēriju
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 10.11.2014
Triobet Rīgas telpu futbola čempionāta Otrās līgas ietvaros pārtrūkusi B apakšgrupas pašreizējās līderes “Baldone” panākumu sērija. Pēc turnīra sākšanas ar piecām uzvarām baldonieši pagājušās nedēļas gaitā piedzīvoja pirmo neveiksmi, tādējādi visā līgā vairs nav atlikusi neviena vismaz vienu maču aizvadījusi komanda, kas būtu iztikusi bez punktu zaudēšanas.

“Baldones” futbolisti, kuri vispirms pirmdien guva piekto uzvaru pēc kārtas (5:2 pret “RegVardy”), trešdien savā laukumā uzņēma “Industrial Steel Group” un, neraugoties uz to, ka jau sestajā minūtē mača galvenais tiesnesis noraidīja vienu no viesu futbolistiem, cīņas kopgaitā piedzīvoja neveiksmi ar rezultātu 4:6. Divus vārtus “Baldonei” guva Mārtiņš Veģeris, kamēr sāncenšiem “hat-trick” realizēja Maksims Harkins.

“Industrial Steel Group” svinēja panākumu arī savā otrajā pēdējo septiņu dienu laikā aizvadītajā mačā (6:5 pret “Banku augstskolu”), tādējādi ar 12 punktiem nostiprinoties uzreiz aiz līderes “Baldones” (15). Savukārt šobrīd trešajā pozīcijā ierindojas TENTE vienība (11), kas sarūpēja jau septīto zaudējumu pēc kārtas grupas pastarītei LSPA – 1:5. Interesanti, ka TENTE ir vienīgā zaudējuma rūgtumu vēl ne reizi neizjutusī komanda B apakšgrupā (trīs uzvaras un divi neizšķirti).

Aiz minētā trijnieka visas pārējās komandas šobrīd tabulā izkārtojušās diezgan blīvi – seši punkti ir uzreiz veselai četrotnei (ILGA, AVANTEX, “Rīgas Pašvaldības Policija” un “Banku augstskola”), pa četriem iekrājušas SK “Inter/Dardedze” un “Arigo”, trīs izcīnījusi “RegVardy”, un – kā minēts – bešā joprojām vienīgi Sporta Akadēmijas atbalstītā komanda.

Tikmēr Otrās līgas A grupā viena no intriģējošākajām cīņām risinājās starp pašreizējo līderi “Marshal FC” (10) un šī brīža trešās pozīcijas īpašnieci “Jaunais Dinamietis” – duelis noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu 1:1. Savukārt pašreiz otrajā vietā esošā RSU (9) svinēja trešo panākumu četrās spēlēs, uzveicot “Cerber-02” (3:2 un divi vārti Nikolasam Petrigam).

Iegūto punktu izteiksmes ziņā ražīgi nedēļa pagāja “RTU Sports”, kas triumfēja abos mačos – “studenti” lika kapitulēt gan “Cerber-02” (3:1), gan arī “Jaunais Dinamietis” komandai (6:2).

Apakšgrupas kopvērtējuma tabulas kontekstā nekur tālu neatpaliek vairums pārējo vienību. Vistuvāk pirmajai trijotnei atrodas FK “Jaunolaine” un “PB Line” (abām pa 7), turpat klāt ir arīdzan iepriekš minētais “RTU Sports” un “Baltic International Bank” (pa 6), trīs punktus iekrājušas “LKR Ropaži” un ASK “Kadaga”, bet vienu – “Cerber-02”. Kā vēstīts, bez punktiem atrodas vien nevienu spēli vēl neaizvadījusī “JakoSport&Graanul Pellets”.

Otrās līgas divi rezultatīvākie futbolisti šobrīd ir Aleksandrs Škoļņikovs (TENTE) un Edgars Strautiņš (RSU), bet vārtiem bagātākā komanda – 26 vārtus guvusī “Baldone”.
Zibensziņas
2015.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:

SFS-Sportima - TENTE(0:4)
I.Makovskis dz.k.29; A.Kangars s.k.35 - A.Ivanovs 26, 33; J.Jeroha 34; A.Škoļņikovs 37

spēles bildes

spēles video

2015.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas spēļu REZULTĀTI>>>

SFS-Sportima - 2015.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla SK Monarhs - TENTE spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima video

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin