Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352


Ziņas
Pirmos punktus zaudē EUROLOGI
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 10.11.2014
Triobet Rīgas telpu futbola čempionāta Trešās līgas ietvaros aizvadītās nedēļas laikā pirmos punktus zaudēja A apakšgrupas neapšaubāmā līdere EUROLOGI. Par spīti tam ar samērā iespaidīgu sezonas starta bilanci – sešas uzvaras un neizšķirts – komanda joprojām ir pārliecinoši labākā ne tikai savā grupā, bet arī visā līgā.

Aizvadītās nedēļas sākumā pēc piecu uzvaru sērijas EUROLOGI samēroja spēkus ar FK “Brīvais Vilnis”, cīņu noslēdzot ar neizšķirtu iznākumu (2:2), turklāt tikai sešas minūtes pirms tiesneša beigu svilpes izlīdzinājumu panāca līgas rezultatīvākais futbolists Arturs Jefremenkovs (kopumā viņa rēķinā 14 precīzi raidījumi). Tiesa, jau pāris dienas vēlāk EUROLOGI reabilitējās, uzveicot FK “Laikmets” vienību – 7:3.

Jau septiņu punktu attālumā no EUROLOGI (19) tabulā atrodas otrās vietas īpašniece “Gludi LM” (12), kas nedēļas gaitā svinēja panākumus abos mačos. Vispirms “Gludi LM” atstāja “uz nulles” FK “Taipans/Saulkrasti” (5:0 un trīs vārti Artūram Vedeņinam), savukārt nākamajā cīņā, atspēlējot 0:2 deficītu, ar 3:2 lika kapitulēt “Evolution Gaming”.

Šobrīd dalītajā trešajā pozīcijā ierindojas G4S “Husky” (9), kas savā vienīgajā nedēļas cīņā mazrezultatīvā duelī ar 1:0 uzveica “Darba Rezerves”, kā arī FK “Laikmets” (9), kas bez jau minētā zaudējuma pret grupas līderi arī spēja uzveikt “Evolution Gaming” – 4:1. Blīvi izkārtojušās arī gandrīz visas nākamās apakšgrupas vienības, atskaitot vien iepriekš minēto “Evolution Gaming”, kas ir vienīgā punktus vēl neguvusī “blice” (seši zaudējumi sešās spēlēs).

Apskatot Trešās līgas B grupu, jāatzīmē “Raita 2” veikums – trīs panākumi tikpat mačos. Visās spēlēs “raitieši” savus sāncenšus – USB, “SEB United” un “AFK Haube.lv/Antidopings” - uzveica ar identisku 5:3 handikapu. Tādējādi gluži likumsakarīga ir “Raita 2” atrašanās grupas pirmajā pozīcijā ar 13 iekrātiem punktiem “kabatā”.

Interesanti, ka piecas no nākamajām tabulā esošajām vienībām izkārtojušās vien trīs punktu intervālā. Nedaudz priekšā konkurentēm atrodas “ASK Kadaga-2” (9), kas aizgājušajā nedēļā vienīgajā duelī ar 5:2 lika kapitulēt “Baltic Express LV”. Astoņi punkti šobrīd “Ātrais.lv”, septiņi “Ķekavas novadam” un USB, bet seši – AFK “Haube.lv/Antidopings”.

Trīs punktus izcīnījusi MLFC “Victoria/Lerona”, savukārt ne punktu neizcīnījušo vienību īpatsvars Trešās līgas B grupā ir lielākais pa abām līgām kopumā – šādas komandas šeit ir veselas četras. “Medical Group DENS”, “Grifs AG” un “Baltic Express LV” gadījumos tas pārsvarā izskaidrojams ar nelielo spēļu skaitu, savukārt “SEB United” pamanījusies atzīt sāncenšu pārākumu jau piecos dueļos pēc kārtas.

Trešās līgas rezultatīvākais futbolists šobrīd, kā minēts, ir 14 vārtus guvušais A.Jefremenkovs (EUROLOGI), kamēr pa desmit trāpīgiem sitieniem ir viņa kolēģim Andrejam Bakradzem un Laurim Spiģerim no FK “Brīvais Vilnis”. Pārliecinoša līdere kopējā rezultativitātē ir EUROLOGI, kas sāncenšu vārtos bumbu spējusi raidīt jau 43 (!) reizes.
Zibensziņas
2015.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:

SFS-Sportima - TENTE(0:4)
I.Makovskis dz.k.29; A.Kangars s.k.35 - A.Ivanovs 26, 33; J.Jeroha 34; A.Škoļņikovs 37

spēles bildes

spēles video

2015.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas spēļu REZULTĀTI>>>

SFS-Sportima - 2015.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla SK Monarhs - TENTE spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima video

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin