Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352


Ziņas
“PB Line” nostiprina vadību A grupā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 8.12.2014
Aizvadītajā nedēļā ekvatoru sasniedza “Triobet” Rīgas telpu futbola čempionāta pirmā posma izspēle abās zemākajās līgās. Otrās līgas A apakšgrupā, izcīnot vēl divas uzvaras, vadības grožus vēl vairāk nostiprināja “PB Line”, kamēr B grupā cīņa par līderu grožiem sparīgi risinās starp TENTE un “Industrial Steel Group” vienībām.

“PB Line” futbolistiem (25) abos mačos panākumu kaldināšanai pietika ar trim gūtajiem vārtiem – 3:2 pret “Cerber-02”, kā arī 3:0 triumfs duelī ar “Marshal FC”. Pateicoties izcīnītajām uzvarām, līderes pārsvars kopvērtējuma tabulā pār tuvāko sekotāju RSU (18), kas arīdzan uzveica “Marshal FC” (5:1), sasniedzis jau septiņu punktu apjomu.

No pārējām vadošo komandu pulkam pieskaitāmajām “blicēm” uzvarēt izdevās vēl vienīgi FK “Jaunolaine” (16), kas “uz nulles” atstāja “ASK Kadaga” komandu – 4:0. Cita favorīte “RTU Sports” (16) nespēja nosargāt mača sākumā iegūto 2:0 deficītu pret “LKR Ropaži”, spēles turpinājumā piedzīvojot neveiksmi 3:4. Tieši tikpat punktu, cik FK “Jaunolaine” un “RTU Sports” – 16 - ir arīdzan “Baltic International Bank” (BIB), kas aizvadītās nedēļas gaitā laukumā nedevās. Vēl desmit punktu robežu grupā pārsniegušas arī “Marshal FC” un “JakoSport&Graanul Pellets” (pa 11).

Spraigas cīņas risinājās Otrās līgas B grupā, kam kā apliecinājums kalpo arī atsevišķu komandu futbolistu nespēja iegrožot sportiskās emocijas un tam likumsakarīgi arī piemērotie čempionāta vadības soda mēri. Grupas vicelīderes TENTE futbolists Artjoms Ivanovs par nesportisko rīcību iepriekš notikušā 26. novembra mačā pret “Baldone” saņēmis viena kalendārā mēneša diskvalifikāciju, bet “baldonietis” Dāvis Gaigals par līdzīga veida uzvedību 6. decembra mačā ar ILGA sodīts ar divu maču piespiedu izlaišanu.

Atgriežoties pie sportisko notikumu aprakstīšanas, jāatzīmē, ka B grupā šobrīd izveidojies nosacīts līderu trio ar “Industrial Steel Group” (24), TENTE (23) un “Baldone” (22). Nosacīts gan tādēļ, ka “baldonieši” salīdzinājumā ar konkurentēm aizvadījuši daudz vairāk maču, un pie sāncenšu veiksmīgas spēles turnīra turpinājumā noteikti iepaliktu tabulā. “Industrial Steel Group” aizvadītajā nedēļā savā vienīgajā mačā pārliecinoši triumfēja pār AVANTEX (6:2), “Baldone” cīnījās mainīgām sekmēm (5:2 pret ILGA, 2:2 ar “Arigo” un 1:6 pret “RegVardy”), bet TENTE laukumā nedevās.

Noteikti atzīmēšanas vērts ir sezonu katastrofāli uzsākušās LSPA komandas trešais panākums pēc kārtas – 4:0 pret AVANTEX. Līdz ar “studentu” uzvaru situācija tabulā aiz līderu trio kļuvusi īpaši spraiga, jo komandas sākot no ceturtās vietas īpašnieces “Arigo” (14) līdz pat pašā lejasgalā esošajai LSPA (9) izkārtojušās vien piecu punktu intervālā.

Otrās līgas rezultatīvākais ar 16 gūtajiem vārtiem ir “PB Line” pārstāvis Artūrs Strazdiņš, savukārt viens precīzs raidījums mazāk – Aleksandra Škoļņikova (TENTE) kontā.
Zibensziņas
2015.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:

SFS-Sportima - TENTE(0:4)
I.Makovskis dz.k.29; A.Kangars s.k.35 - A.Ivanovs 26, 33; J.Jeroha 34; A.Škoļņikovs 37

spēles bildes

spēles video

2015.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas spēļu REZULTĀTI>>>

SFS-Sportima - 2015.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla SK Monarhs - TENTE spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima video

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin