Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352


Ziņas
Vēl izteiktāk iezīmējas līderi un atpalicēji
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 8.12.2014
Ekvators pirmā posma izspēlē nu jau sasniegts arī Triobet Rīgas telpu futbola čempionāta Trešajā līgā, kur abās apakšgrupās arvien izteiktāk sāk iezīmēties gan vadošās komandas, gan arī tās vienības, kuras visticamāk par augstām vietām šīs sezonas kontekstā necīnīsies.

A apakšgrupā jāizceļ līderu trijotne, kurā ietilpst EUROLOGI (38), “Gludi LM” (30) un “Akela Kļūdījās” (25). Visas minētās komandas nedēļas gaitā sasniedza gandrīz simtprocentīgu bilanci un šobrīd paliek jau grūti noticēt, ka kāda no tām varētu neiekļūt vadošajā četriniekā pirmā posma sacensību noslēgumā.

EUROLOGI panākumu bagāžu papildināja dueļos ar “Darba Rezerves” (5:3 un “hat-trick” Andrejam Bakradzem) un JOMA TEAM (5:1), savukārt “Gludi LM” svinēja panākumus mačos ar “G4S Husky” (3:1) un “Evolution Gaming” (4:1). Tikmēr šī brīža trešās vietas ieguvēja grupā “Akela Kļūdījās” bez neizšķirta ar JOMA TEAM (4:4) triumfēja dueļos ar FK “Taipans/Saulkrasti” (9:2) un “Industrial Steel Group 2” (6:3).

Veiksmīgs sniegums nedēļas šķērsgriezumā arī pirmo četrinieku noslēdzošajai vienībai FK “Laikmets” (18), kas savā vienīgajā spēlē neatstāja ne mazākās izredzes FK “Taipans/Saulkrasti” – 9:2. Pavisam netālu kopvērtējuma tabulā no “laikmetiešiem” atpaliek 15 punktus ieguvušās “Industrial Steel Group 2” un “G4S Husky”, kamēr atlikušās apakšgrupas komandas iekrājušas desmit vai mazāk punktu.

Tikmēr Trešās līgas B grupā joprojām divās vadošajās pozīcijās ierindojas USB (25) un “Raita 2” (22), kas aizvadītās nedēļas gaitā gan demonstrēja salīdzinoši pieticīgu veikumu. USB futbolisti cieta neveiksmi mačā ar “MLFC Victoria/Lerona” (2:3), bet reabilitējās duelī pret “Medical Group DENS” (3:2), kamēr “raitiešiem” abas reizes nācās atzīt sāncenšu pārākumu (3:8 pret “Baltic Express LV” un 2:3 pret iepriekš minēto “MLFC Victoria/Lerona”).

Par abu līderu tuvāko sekotāju kļuvusi AFK “Haube.lv/Antidopings” (18), kas uzvarēja abos aizvadītajos mačos, pārspējot grupas pastarīti “Grifs AG” (6:3) un “Ātrais.lv” (9:4).

Ceturtajā pozīcijā kopvērtējuma tabulā ierindojas 15 punktu robežu sasniegusī “Baltic Express LV” un turpat netālu atrodas arīdzan gandrīz visas pārējās apakšgrupas komandas, kas sasniegušas desmit punktu robežu. Izņēmums vienīgi “Grifs AG”, kas ar četriem punktiem joprojām ierindojas noslēdzošajā pozīcijā.

Trešās līgas rezultatīvākais futbolists joprojām ir A.Bakradze no EUROLOGI ar 23 gūtajiem vārtiem, savukārt uz otro pozīciju pacēlies 18 vārtus guvušais Edgars Neverovskis (“Akela Kļūdījās”).
Zibensziņas
2015.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:

SFS-Sportima - TENTE(0:4)
I.Makovskis dz.k.29; A.Kangars s.k.35 - A.Ivanovs 26, 33; J.Jeroha 34; A.Škoļņikovs 37

spēles bildes

spēles video

2015.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas spēļu REZULTĀTI>>>

SFS-Sportima - 2015.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla SK Monarhs - TENTE spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima video

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin