Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352


Ziņas
“Raita 2” trīsreiz uzvar un izvirzās B grupas priekšgalā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 15.12.2014
“Triobet” Rīgas telpu futbola čempionāta Trešās līgas B apakšgrupā, svinot trīs uzvaras tikpat mačos, vadības grožus pārņēmusi “Raita 2” vienība. Tikmēr A grupā, izmantojot līderes EUROLOGI neveiksmi, vēl vairāk punktu atstatumu līdz tai sadeldējusi otrās pozīcijas īpašniece “Gludi LM”.

“Raita 2” futbolisti (31) divkārt uzveica grupas astotajā pozīcijā esošo “Medical Group DENS” (5:4 un 5:3), turklāt pirmajā no šīm divām cīņām to paveica, atspēlējoties no 0:3 deficīta. Tāpat “raitieši” spēja triumfēt arī duelī pret apakšgrupas pastarīti “Grifs AG” (6:2), tādējādi kopvērtējumā paceļoties uz pirmo vietu un jau par pieciem punktiem apsteidzot galveno sāncensi USB (26). Pēdējā nedēļas gaitā aizvadīja divus mačus, iegūstot tikai vienu punktu – 2:3 pret trešās vietas īpašnieci “Baltic Express LV” (21) un 3:3 ar “Ķekavas novads” (18).

Gan “Baltic Express LV”, gan “ķekavnieki” uzvarēja abās pārējās spēlēs – pirmie ar 5:1 lika kapitulēt “SEB United”, kamēr Ķekavas komanda ar 3:0 pieveica “ASK Kadaga-2”. Pa vidu starp šīm vienībām – B grupas ceturtajā pozīcijā - ar 19 punktiem atrodas AFK “Haube.lv/Antidopings”, kas savā vienīgajā mačā nedēļas gaitā slēdza “miera līgumu” 4:4 ar “ASK Kadaga-2”.

Jāpiemin, ka no visām pārējām B apakšgrupas komandām desmit punktu robežu nav spējusi sasniegt tikai viena – četrus punktus izcīnījusī “Grifs AG”. Šīs komandas veikums pagaidām ir sliktākais starp visām Otrās un Trešās līgas vienībām.

Tikmēr Trešās līgas A grupā līdz četru punktu atstatumam attālumu no līderes EUROLOGI (38) sadeldējusi tuvākā sekotāja tabulā “Gludi LM” (34), kas nedēļas šķērsgriezumā izcēlās ar uzvaru un neizšķirtu mačos ar FK “Brīvais Vilnis” (7:4 un 3:3). Tikmēr EUROLOGI savā vienīgajā cīņā negaidīti pārliecinoši ar 2:5 atzina “Industrial Steel Group 2” pārākumu.

Pārliecinošu 11:1 panākumu savā vienīgajā mačā pret “Darba Rezervēm” svinēja trešās vietas īpašniece “Akela Kļūdījās” (28), turklāt šajā cīņā uzvarētāju rindās “hat-trick” realizēja uzreiz trīs dažādi futbolisti – Edgars Neverovskis, Nauris Paeglis un Andrejs Grišajevs.

Spraiga cīņa aiz vadošā trijnieka, kas punktu izteiksmes ziņā diezgan manāmi atrāvies, risinās par ceturto pozīciju, kur šobrīd 21 punktu iekrājušas “Industrial Steel Group 2” un “G4S Husky”, savukārt 18 punkti ir FK “Laikmets” rīcībā.

Trešās līgas rezultatīvākais futbolists joprojām ir Andrejs Bakradze no EUROLOGI ar 24 vārtu guvumiem, kamēr 21 trāpīgs raidījums E.Neverovska (“Akela Kļūdījās”) rēķinā.
Zibensziņas
2015.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:

SFS-Sportima - TENTE(0:4)
I.Makovskis dz.k.29; A.Kangars s.k.35 - A.Ivanovs 26, 33; J.Jeroha 34; A.Škoļņikovs 37

spēles bildes

spēles video

2015.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas spēļu REZULTĀTI>>>

SFS-Sportima - 2015.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla SK Monarhs - TENTE spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima video

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin