Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352


Ziņas
Cīņas ieiet kalendārā gada finiša taisnē
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 22.12.2014
Iepriekšējā nedēļā aizvadītas kārtējās “Triobet” Rīgas telpu futbola čempionāta Otrās līgas spēles, kalendārajam gadam strauji tuvojoties izskaņai. A grupā joprojām vadības grožus saglabā “PB Line”, kamēr B grupā pirmajā vietā, apsteidzot “Industrial Steel Group”, izvirzījusies TENTE vienība.

“PB Line” futbolisti, kas A grupā iekrājuši 31 punktu, savā vienīgajā mačā svinēja “sauso” 7:0 uzvaru pār “Baltic International Bank” (BIB), turklāt jāpiebilst, ka dēļ diviem brīdinājumiem noraidījumu izpelnījās komandas uzbrukuma līderis Artūrs Strazdiņš, kurš ar kopumā 21 vārtu guvumu ieņem dalītu pirmo vietu visas līgas rezultatīvāko futbolistu sarakstā.

Ļoti spraigi aizritēja spēkošanās starp divām “PB Line” tuvākajām sekotājām kopvērtējuma tabulā, proti, FK “Jaunolaine” (25) un RSU (24) vienībām. Neraugoties uz to, ka “studenti” pirmo puslaiku noslēdza ar komfortablu 3:0 handikapu, sāncenši pēc pārtraukuma spēja lauzt mača gaitu, spēli pabeidzot ar 6:5 panākumu. Trīs no šiem sešiem vārtiem uzvarētāju rindās guva Vladislavs Medvedins. Jāpiebilst, ka savā otrajā mačā nedēļas šķērsgriezumā RSU sekmējās labāk – komanda guva panākumu duelī ar BIB (2:1).

No pārējām A apakšgrupas spēlēm vēl var izcelt ceturtās un piektās vietas īpašnieču – “JakoSport&Graanul Pellets” (23) un RTU FC (22) -, kurā pirmie izrādījās pārāki ar rezultātu 4:3. Situācija grupas kopvērtējuma tabulā ir pietiekoši blīva, jo tuvu vadošajam pieciniekam atrodas arī BIB (19) un “Marshal FC”, kamēr tikai divas komandas ne tikai A grupā, bet arī visā līgā nav pārsniegušas desmit punktu robežu. Tās ir “Jaunais Dinamietis” (9) un “Cerber-02” (7).

Tikmēr Otrās līgas B grupā nedēļas laikā notikusi līderu maiņa – pirmajā pozīcijā izvirzījusies TENTE (32), kas triumfēja abos savos mačos, pārspējot AVANTEX (5:1) un “Banku augstskolu” (13:3). Otrā no šīm spēlēm piecus vārtus uzvarētājiem guva Jevgēnijs Jeroha, bet katrā pa divām reizēm precīzs bija Aleksandrs Škoļņikovs, kuram tādējādi patlaban ir vienāds vārtu guvums līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ar iepriekš minēto A.Strazdiņu no “PB Line”.

Piedzīvojot neveiksmi duelī ar ILGA (2:3), uz otro vietu tabulā atkrita līdzšinējā līdere “Industrial Steel Group” (30). Savukārt pārējās vadošās komandas cīnījās mainīgām sekmēm. Dalītā trešajā pozīcijā esošā “Baldone” (25) ar minimālu deficītu 1:2 piekāpās LSPA, savukārt tikpat punktus – 25 – iekrājusī SK “Inter/Macron” guva virsroku gan pār iepriekš minēto LSPA (6:4), gan arī pār “Rīgas Pašvaldības Policiju” (6:3).

Turpat netālu aiz vadošā kvarteta B apakšgrupā atrodas arī “Arigo”(23), kas savā vienīgajā cīņā ar 5:3 pieveica “RegVardy”, savukārt nākamās konkurentes no “Arigo” atrodas jau septiņu punktu atstatumā.
Zibensziņas
2015.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:

SFS-Sportima - TENTE(0:4)
I.Makovskis dz.k.29; A.Kangars s.k.35 - A.Ivanovs 26, 33; J.Jeroha 34; A.Škoļņikovs 37

spēles bildes

spēles video

2015.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas spēļu REZULTĀTI>>>

SFS-Sportima - 2015.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla SK Monarhs - TENTE spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima video

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin