Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352


Ziņas
Rīgas kausa izcīņā startēs desmit komandas
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 29.12.2014
Pašu svētku priekšvakarā – 21. decembrī – Rīgas Olimpiskajā Sporta centrā (OSC) notika Triobet Rīgas telpu futbola kausa izcīņas izloze. Gaidāmajam turnīram, kas risināsies līdz nākamā gada marta pirmajai nedēļai, dalību apstiprinājušas desmit komandas.

No sacensību pirmās stadijas jeb astotdaļfināla cīņu par kausa titulu sāks četras vienības, kas pārstāvētas no Triobet Rīgas telpu futbola čempionāta zemākajām līgām. Vienā no pāriem savā starpā spēkus samēros pašreizējā Otrās līgas B apakšgrupas līdere TENTE un A grupas pastarīte “Cerber-02”, savukārt vēl vienā duelī par vietu ceturtdaļfinālā laukumā cīnīsies vēl viena Otrās līgas pārstāve SK “Inter/Macron” un vienīgā pašu zemāko galvaspilsētas regulārā čempionāta līgu pārstāvošā komanda, proti, “Akela Kļūdījās”.

Ceturtdaļfinālā minētā kvarteta divus veiksminiekus jau gaida sešas pārējās Rīgas kausa dalībnieces – Latvijas čempionāta Virslīgu pārstāvošās “New Project”, FC “Petrow” un SK “Monarhs”, kā arī Pirmās līgas trio, kurā ietilpst “SFS-Sportima”, “DSV Transport” un TUC/FTA.

Jau tagad zināms, ka ceturtdaļfinālā TUC/FTA savā laukumā uzņems FC “Petrow”, savukārt “SFS-Sportima” mājas zālēs tiksies ar “DSV Transport”. “Akela Kļūdījās” un SK “Inter/Macron” pāra veiksminieks dosies tālāk pārbaudīt spēkus pret SK “Monarhs”, savukārt stiprāko vienību pārī starp TENTE un “Cerber-02” tālāk gaidīs pārbaudījums “New Project” veidolā.

Visas kausa izcīņas spēles tiks aizvadītas Rīgas un Rīgas rajona zālēs, izņemot finālu, kas 7. martā risināsies OSC. Abas astotdaļfināla cīņas plānots izspēlēt līdz februāra sākumam, ceturtdaļfināla mači tiks aizvadīti līdz šī paša kalendārā mēneša vidum, bet pusfinālu uzvarētāji noskaidrosies līdz 1. martam.

Kā zināms, pērn par Latvijas galvaspilsētas līmeņa kausa izcīņas uzvarētāju kļuva FC “Raita”, kas izšķirošajā mačā pārspēja FC “Caramba Riga”.

Tikmēr Triobet Rīgas telpu futbola regulārajā čempionātā ziemas saulgriežu nedēļā netika aizvadīti daudz maču. Otrajā līgā vadošās pozīcijās savās apakšgrupās joprojām saglabā “PB Line” un TENTE, kamēr Trešajā līderu statusā atrodas attiecīgi EUROLOGI un “Raita 2”.

Atgādinām, ka pirmā posma izspēle plānota līdz 25. janvārim, un tajā visas komandas abās līgās aizvada divu apļu cīņas, tiekoties ar katru pretinieci mājās un viesos.

Astoņas spēcīgākās vienības – pa četrām no katras apakšgrupas – turpinās cīņu par medaļām otrajā posmā, kas tiks aizvadīts orientējoši līdz nākamā gada 22. martam. Savukārt pārējās sacensību dalībnieces šajā posmā izspēlēs vietas no devītās līdz 14., kā arī no 15.līdz 22.pozīcijai.

Rīgas telpu futbola čempionāta organizatori vēl sacensību dalībniecēm veiksmīgu un izdevušos šo svētku laiku, kā arī panākumiem bagātu nākamo – 2015. kalendāro gadu.
Zibensziņas
2015.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:

SFS-Sportima - TENTE(0:4)
I.Makovskis dz.k.29; A.Kangars s.k.35 - A.Ivanovs 26, 33; J.Jeroha 34; A.Škoļņikovs 37

spēles bildes

spēles video

2015.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas spēļu REZULTĀTI>>>

SFS-Sportima - 2015.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla SK Monarhs - TENTE spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima video

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin