Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352


Ziņas
Pretendentu loks uz pirmo četrinieku sarūk
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 5.1.2015
Aptuveni trīs nedēļas vairs tikai atlikušas līdz “Triobet” Rīgas telpu futbola čempionāta Otrās līgas pirmā posma izspēles noslēgumam. Pēc abās svētku nedēļās aizvadītajiem mačiem pretendentu loks uz vadošo četrinieku, kas turpinās cīņu par medaļām sacensību izšķirošajā stadijā, sarucis vēl vairāk.

A apakšgrupā par vietas saglabāšanu četriniekā gandrīz pilnībā droša var justies vienīgi līdere “PB Line” (34), kas aizvadīto nedēļu gaitā piedzīvoja neveiksmi savā vienīgajā nospēlētāja mačā – 2:4 pret otrajā pozīcijā esošo JakoSport&Graanul Pellets” (32) (vēl vienā spēlē favorītei, tika ieskaitīta tehniskā uzvara, jo “Cerber-02” dēļ aktīvām svinībām nesavācās uz spēli). Vicelīdere, kurai gan ir nedaudz mazāk punktu, bet krietni vairāk atlikušo spēļu, šo laika periodu aizvadīja īpaši produktīvi, gūstot panākumus arī abus pārējos dueļos (11:1 pret “Cerber-02” un 8:2 pret FK “Jaunolaine”).

Uz divām atlikušajām vakancēm patlaban ir trīs pretendentes, kuru punktu apjoms no iespējamā maksimuma ir virs 50% - RSU (27), RTU FC (26) un FK “Jaunolaine” (25). RSU un FK “Jaunolaines” savstarpējā mačā “studenti” svinēja negaidīti pārliecinošu 11:1 uzvaru, kamēr RTU FC guva panākumu (3:1 pret “LKR Ropaži”), kā arī slēdza “miera līgumu” (1:1 ar ASK “Kadaga”).

Krietni sarežģītāk ielauzties līderu kvartetā atlikušajā laika periodā būs tuvākajām sekotājām, kuru lokā ietilpst “Baltic International Bank” (19), “Marshal FC” (17), ASK “Kadaga” (16) un “LKR Ropaži” (15), kamēr pat teorētiskas izredzes zaudējušas abas pastarītes – “Jaunais Dinamietis” (9) un “Cerber-02” (7).

Arī Otrās līgas B apakšgrupā reālo pretendētu loks uz vietu četriniekā sarucis līdz piecām komandām. Nedaudz priekšā izvirzījies trio ar TENTE (35), SK “Inter/Macron” (32) un “Industrial Steel Group” (31). Tieši ar šo komandu piedalīšanos notika divas spēles svētku laika periodā, kas aizritēja spraigi un mazrezultatīvi – divu pēdējo savstarpējais duelis noslēdzās ar 1:1 gala iznākumu, kamēr TENTE futbolisti, pateicoties Maksima Kudrjašova vārtiem, savus sāncenšus no “Industrial Steel Group” pieveica ar minimālu 1:0 handikapu.

Intriga joprojām pastāv duelī par ceturto vietu, kur punktu izteiksmes ziņā “kaimiņos” dzīvo “Arigo” (26) un “Baldone” (25). Jāpiebilst gan, ka pirmajiem vēl jāaizvada par trim mačiem vairāk salīdzinājumā ar konkurentiem, tādējādi viņu izredzes vērtējamas augstāk.

No atlikušajām sešām vienībām reālākās šķiet vienīgi ILGA (19) komandai ir potenciālās iespējas “aizķerties” kaut ceturtajā pozīcijā, taču arī šāds sportiskais scenārijs prasītu samērā lielu apstākļu sakritību.

Otrās līgas rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā joprojām atrodas 22 vārtus guvušais “PB Line” pārstāvis Artūrs Strazdiņš, kamēr par vienu trāpīgu raidījumu mazāk ir Aleksandra Škoļņikova (TENTE) kontā.
Zibensziņas
2015.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:

SFS-Sportima - TENTE(0:4)
I.Makovskis dz.k.29; A.Kangars s.k.35 - A.Ivanovs 26, 33; J.Jeroha 34; A.Škoļņikovs 37

spēles bildes

spēles video

2015.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas spēļu REZULTĀTI>>>

SFS-Sportima - 2015.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla SK Monarhs - TENTE spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima video

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin